Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 - screeny z rozgrywki

55 postów w tym temacie

Hmmm... screeny są nawet fajne, miejsca klasyczne dla gothica. Wiedziałem, że Spellbound zrobi to dobrze. Ale nie ocenia się książki po okładce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 14:49, castlerock napisał:

> W ogóle nie czuć Gothicowego klimatu.

Bez przesady. Klimat w screenach?! ;)


Ja bym to ujął tak: potrawka z Two Worlds przyprawiona Gothikiem a dodatkowo oblana Obivionem (hmm :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem tylko gothic 1 i 2. Trzecia część to totalna porażka. I nie chodzi tu o same bugi. Fabuła nie była moim zdaniem ani troche wciągająca. No i rozwalal mnie fakt, że praktyczie każdego przeciwnika można bylo bez problemow zalatwic kusza. Całe miasta można było podbić w pojedynkę. Ze starego gothica zostaly tylko małe strzepki starego klimatu. Kontynuacja to moim zdaniem pomysl po prostu bezsensowny i nie warty zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 22.05.2009 o 10:35, RobeN napisał:

Dodatkowo może podkolorowane lub w wersji "amerykańskiej"?
Wydaje mi się, że ostateczna wersja sprzedawana w europie nie będzie taka "nasycona".


A przypadkiem JoWood nie wycofał się z wersji ''amerykańskiej'' i ''europejskiej'' tak jak wycofał się z dwóch różnych tytułów (tam miała być arcania, u nas G4) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się orientuję, tytuł gry to Arcania:A Gothic tale (halo, Gothic 3 zamknął historię Bezimiennego,saga się skończyła), więc na jakiej podstawie nazywamy ją Gothic 4?

Nie wiem, co z tej gry wyjdzie, naprawdę... Oby Risen nie zawiódł, bo wiążę z nim zdecydowanie większe nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 15:17, dark_master napisał:

A przypadkiem JoWood nie wycofał się z wersji ''amerykańskiej'' i ''europejskiej'' tak
jak wycofał się z dwóch różnych tytułów (tam miała być arcania, u nas G4) ?


Tego nikt nie może być pewien do samego końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 15:19, RobeN napisał:

>
Tego nikt nie może być pewien do samego końca...

znając jowood przyjmą taktykę blizzarda, jaką ten przyjął w przypadku Diablo III - chcecie mniej cukierkową grafikę, to ją sobie zróbcie sami, choćby grzebiąc przy nasyceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 15:19, Principes napisał:

O ile się orientuję, tytuł gry to Arcania:A Gothic tale (halo, Gothic 3 zamknął historię
Bezimiennego,saga się skończyła), więc na jakiej podstawie nazywamy ją Gothic 4?


umówmy się, już Forsaken Bugs nie należy traktować w kategoriach kontynuacji. G3 przydałby się addon w stylu nocy kruka, zmieniający większą część rozgrywki na nieco głębszą i rozbudowującą sam świat jak choćby porty (które obecnie nie istnieją) czy duperele takie jak ''pancerz strażnika'' z G2 (kóry jest w Questpacku) dodające smaczku i będące lepszymi łącznikami między częsciami (w ogóle, połowę zbroi przydałoby się wymienić lub przynajmniej dodać nowe..). Ale ten musiałaby robić Pirania.

Dnia 22.05.2009 o 15:19, Principes napisał:

Nie wiem, co z tej gry wyjdzie, naprawdę... Oby Risen nie zawiódł, bo wiążę z nim zdecydowanie
większe nadzieje.

agree, głównie dlatego że tam te ''cukierki'' nawet pasują i kojarzą się miło z NK właśnie. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się kiedyś, że teren akcji z Risena to jedna z wysp południowych, a Arcania zostanie w tym kontekście olana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z g4 może być całkiem fajna gierka wystarczy tylko wypuścić w pełni dopracowany produkt anie jak to było w przypadku g 3 co do radaru to uważam że powinni go usunąć ewentualnie dać taka opcje bo to jednak mimo wszystko psuje urok tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 15:19, Principes napisał:

O ile się orientuję, tytuł gry to Arcania:A Gothic tale (halo, Gothic 3 zamknął historię
Bezimiennego,saga się skończyła), więc na jakiej podstawie nazywamy ją Gothic 4?

W Gothic 4 już tylko nazwa została. Jestem ciekaw jaka fabuła będzie.

Dnia 22.05.2009 o 15:19, Principes napisał:

Nie wiem, co z tej gry wyjdzie, naprawdę... Oby Risen nie zawiódł, bo wiążę z nim zdecydowanie
większe nadzieje.

Tak samo jak ja. PB wie jak robić Gothica więc Risen z Gothickiem będzie miał więcej wspólnego tak myślę. Oczywiście lepiej żeby miał więcej wspólnego z G1 i G2(Noc Kruka) i najlepiej klimatem. Co do G3 no cóż, nie chcę drugiej takiej gry. Przynajmniej nie pod względem optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 17:52, Thompson napisał:

Nie bardzo mi to przypomina poprzednie Gothicki. Raczej je udaje...


ta, bo nie jest pikselowate?
po screenach nie ma co osądzać, grafika jest fajna - jak będzie z klimatem nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować