Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie Fahrenheit 2

23 postów w tym temacie

Nawet bym nie pomyślał, że druga część miałaby się ukazać. Sam Fahrenheit był/jest moim zdaniem świetny. Nie gustuję w tego typu grach, ale ten tytuł mnie strasznie wciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w czasach seryjnej produkcji: dodatków, sequeli, prequeli a nieraz zwyczajnego żerowania na marce... taka decyzja jest dość odważna i zaskakuje...
"Dwójki" już nie trzeba by tak mocno promować (marka jest wyrobiona, znana i lubiana wśród graczy) - więc tym bardziej pan Cage ma mój szcunek za to, że nie uległ pokusie zarobienia łatwego szmalu. Choć trochę jednak szkoda, że drugiej częsci nie będzie.

ps. Ale tego że "Heavy Rain" będzie tylko na PS3 to mu jednak nie wybaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheita 2 mogą nie robić, ale jakie mają plany w stosunku do Omikron? Były plany odnośnie Omikron 2, nawet pewne nieśmiałe zapowiedzi, ale później null, zero...Jedynka była czymś zupełnie wyjątkowym w tamtym okresie, zarówno pod względem grafiki, jak i gameplaya. Jedna z moich ulubionych gier ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, że kontynuacji nie będzie!!! Fahrenheit to świetna gra ale wyznaję jedną zasadę: Gdy zrobi się idealną grę nie powinno się robić do niej sequela, lecz wymyślić nowe arcydzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko dobrze świadczy o nich. Tacy EA wypuściliby przynajmniej 2 kolejne części, bo marka znana i dobrze się sprzedawała. Zresztą, są taką płodną firmą, że wcale nie muszą odgrzewać cały czas jednego kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farenheit moim zdaniem był grą dobra i wciągającą dopóki nie pojawiły się udziwnienia fabuły: UFO, bijatyki jak w Matriksie itp. Poza tym jak dla mnie uciążliwe time-eventy skutecznie zabiły tą grę w pewnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farenheit moim zdaniem był grą dobra i wciągającą dopóki nie pojawiły się udziwnienia fabuły: UFO, bijatyki jak w Matriksie itp. Poza tym jak dla mnie uciążliwe time-eventy skutecznie zabiły tę grę w pewnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda? Szkoda??
Wręcz przeciwnie, uważam że to bardzo dobra decyzja. Gra była świetna, wątek fabularny został zamknięty, nie ma sensu wymyślać jakiś idiotycznych dalszych historyjek byleby opchnąć drugą część. Brawo dla Quantic Dream za tę decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że to dobry pomysł. Kontynuacja wzbudzilaby tylko niesmak w ustach fanow. Wszystko zostalo opowiedziane i nie ma sensu robić drugiej czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, jedna firma która nie chce psuć swojego dzieła następną częścią.
Fahrenheit był świetną grą która pozostawiała sporo tajemnic i lepiej żeby zostały tajemnicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze (nie będzie żerowania na świetnej jedynce), z drugiej źle ( nie będzie fajnej kontynuacji). Może jednak kiedyś stworzą grę na którą będzie się mówiło "Duchowy spadkobierca Farenheit''a" =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheit to świetna gra. Nie oszukujmy się, jedynym możliwym rozwiązanie dla sequela był by prequel (a te są z reguły kijowe :P) bo oryginał zakończył się w sposób oczywisty i definitywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO?! O_O Z pół roku temu w jakimś wywiadzie Cage sam mówił, że myślą nad sequelem, gdzie byłoby jeszcze więcej wakcji na wzór finału pierwszego Fahrenheita, no i oczywiście gralibyśmy tam paroma różnymi postaciami, w tym i synem głównych bohaterów pierwowzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ktokolwiek o sequelu myślał? o_O Gra jak dla mnie prześwietna, ale nie ma co kontynuować, byłoby to strasznie naciągane. Poza tym gra ma 3 różne zakończenia (fakt faktem, jedno słuszne, ale...), więc które mielibyśmy kontynuować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować