Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O grze Black Ice Tales: Exodus słów kilka

17 postów w tym temacie

Zapowiada się ciekawy projekt. Polecam stronę oficjalną, na prawdę dużo informacji oraz obrazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienne warunki pogodowe, cykl dobowy i klimatyczna muzyka. Aż ciśnie się na usta "ŁAAAAŁ" I do tego różne lokacje :P

To są raczej rzeczy, które muszą być bo takie są teraz standardy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, którzy od 2 lat śledzą projekt na bieżąco nic nowego :). Warto dodać, że muzyka tworzona ma już sporo kawałków polecam je są naprawdę klimatyczne, a na tech-demo to czekamy już baaaaaaaardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że po przejściu SpellForce brak mi jakiegoś dobrego RPG :)
Byleby był ogromny świat i świetna fabuła, to mi wystarczy. Może być nawet 2D ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arty, artami na stronce jest masa genialnych modeli 3D. Podoba mi się design teraz jeszcze żeby na X360 wyszło i wyszło dobrze, a będzie dobrze ;P. Powodzenia Bone Fracture trzymamy ciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 14:37, MAD_G4M3R napisał:

Arty, artami na stronce jest masa genialnych modeli 3D. Podoba mi się design teraz jeszcze
żeby na X360 wyszło i wyszło dobrze, a będzie dobrze ;P. Powodzenia Bone Fracture trzymamy
ciuki.


no bez jaj, jaka amatorska grupa ma dostep do dev-kita xboxa ?? no i jeszcze w Polsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi zachęcająco. Jednak bez poważnego budżetu i wydawcy, taki dosyć poważny projekt szans na sukces raczej sporych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są amatorzy, którzy pracują w jakimś budynku czy grupa amatorów zgranych w necie i robiących grę?

Bo jak to drugie to projekt raczej nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi zachęcająco, a drugi artwork jest naprawdę klimatyczny. Przydałoby się im jednak jakieś wsparcie... wyślę im 12 złotych może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, wczoraj po długiej nieobecności zajrzałem na ich stronę, a dziś zapowiedź :D Swego czasu ostro kibicowałem projektowi, chociaż zdawałem sobie sprawę że krucho może być z wydaniem tej gry. Jednak nadal trzymam kciuki za twórców, mimo że nie jest to już mmo (może to i lepiej, większość mnie odpycha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gwoli ścisłości: Twórcy po wydaniu tech-dema mają zamiar znaleść sponsora i założyć studio. Zdają sobie sprawę, że zrobienie całej gry RPG pracując zdalnie jest niewykonalne.
Pozdrawia,
Anonimowy Fan Projektu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować