Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Juarez: Więzy Krwi - pierwsze wrażenia!

19 postów w tym temacie

Zaraz pewnie poprawią błąd, normalnie link powinien prowadzić z fotki ...
A ja na grę czekam niecierpliwie :) Czuję, że Techland się spisze i zrobi naprawdę fajnego FPS''a ;)
Szkoda tylko, że nie będzie trybu kooperacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z gier które koniecznie muszę mieć! Jedynka oczywiście była świetna, a jeśli będzie tak jak mówi autor, to mamy coś co będzie konkurować z największymi hitami tego roku.
Absolutny must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie hit!
Jak na razie wszędzie, gdzie są opisane "pierwsze wrażenia" gra jest wychwalana. Mam nadzieję, że CoJ:WK zmiażdży konkurencję - nie tylko polską, ale i światową.
Życzę twórcom ogromnego sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie niskie wymagania ... Spoko mi ruszy na maxa ale mogło by troche sie zmniejszyc ... A ogólnie ta gra mnie jakos nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O...zaczyna być naprawdę ciekawie. O ile pierwszego CoJ wywaliłem na półkę po kilku pierwszych poziomach, o tyle ten wydaje się być naprawdę nieźle skrojony. Oby tylko procek nie okazał się wąskim gardłem (Athlon X2 4200+), bo reszta - 9600GT, 2GB RAM - powinna dać radę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była w najlepszym wypadku....średnia, lecz jeśli dwójka będzie wyglądała tak jak teraz no to pogratulować Techlandowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynka była super, nie podobały mi się tak jak zresztą większości etapy z Billym(oprócz jednego: tego w którym wspinałem się na wielgachną górę po orle pióro- ta misja mi się spodobała), do dziś pamiętam etap z Ray''em z pociągiem- jak dla mnie najlepsza misja, a jaki multi jest świetny pomimo paru bugów wiele osób nadal w niego gra (przyznam, że i ja :)) ,2 będzie jeszcze lepsza: będzie miała wszystko co było najlepsze w jedynce tylko, że bardziej dopracowane i zaimplementowanych zostanie więcej ciekawych elementów
jestem tak bardzo na CoJ:WK napalony, że nie wytrzymuje, do 3 lipca kupa czasu.... no i mam nadzieję, że kasy wystarczy, bo wcześniej zamierzam kupić Prototyp''a, Dark Void i może Terminator Salvation
artykuł ardzo fajny, ale w CDA był lepszy i chyba dłuższy :]
TO BĘDZIE JEDEN Z NAJLEPSZYCH FPS-ÓW W TYM ROKU I JEDEN W MOICH GŁÓWNYCH MUST HAVE W 2009!!!!
ale musimy się strzec: przecież na Dzikim Zachodzie jesteć szybki lub martwy ;)
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to fajnie, kiedy koledzy z branży oceniają drugich kolegów na łamach swojego "growego" serwisu słowam:i "Po zapoznaniu się z dostarczoną nam wersją jak widać nie mamy zbytnich zastrzeżeń."

Czyżby zazdrocha ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować