Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

2K nie będzie szczędziło na BioShocka 2

16 postów w tym temacie

Ciekawe czy w polsce zobaczymy coś z tej kampanii ;] Nie dziwię się że twórcą nie szkoda kasy na reklamę, to na pewno im się zwróci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedną z pięciu" hmmm... kiedy firma reklamuje swój produkt w ten sposób to może oznaczać grę na bardzo dobrym poziomie.
Przynajmniej mam taką nadzieję...

PS:
Zastanawiam się jakie gry mogą się znaleść w pierwszej piątce najlepszych gier na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem inny ;P bo mi pierwsza część nie przypadła do gustu, przeszedłem ze względu na dość ciekawą fabułę. Sama rozgrywka z "lekko" mnie znużyła, tak więc po 2 sięgać raczej nie będę. Tak więc żadna suma przeznaczona na reklamę nie przekona mnie do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A największą reklamą jest... Bioshock w tytule. Ja pogram dużo później po premierze, bo przydałoby się przejść pierwszą część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część, nie ukrywam, nawet mi się spodobała, ale nie doszedłem do końca. Wpadłem w rutynę. Pierwszy Big Daddy może i był jakimś wyzwaniem, ale jak wyczaiłem o co chodzi, to rozwalanie kolejnych szło jak po maśle. No i znudziło mnie to. Może ja już wyrastam z gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy BioShocka 2 będą też reklamować pierwszą część przy okazji. W Polsce pewnie nie będzie wielkich plakatów na ścianach budynków ale CDA będzie zawalone przez kilka miesięcy reklamami. Sukces murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet najlepsza i najdroższa kampania reklamowa nie zapewni sukcesu grze jeśli nie będzie zrobiona jak należy. Ale sądząc po pierwszej odsłonie to nam nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania reklamowa większą niż kampania np. jakielkolwiek gry z serii GTA? Czemu nie, oby tylko Bioshock 2 okazał się tytułem godnym tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie wyszedł przereklamowany gniot. Jedynka choć piękna wizualnie jako całość była po prostu przeciętna, mniej więcej od połowy wręcz nudna. Po dwójkę (jeśli w ogóle) będę sięgał z wielką ostrożnością :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tekście jest błąd:najpierw pisze się o 2K, a później o największej kampanii reklamowej w historii Take-Two
coś chyba nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować