Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fuel z rekordem Guinessa

27 postów w tym temacie

Hmm... nieźle, ale martwi mnie filmik. Albo skopana komprecha albo mają problem z płynnością gry, bo jak na moje koślawe oko fps spadają momentami do ok 18-20. To zapewne poprawią a teren gry szacuken, jak mawiał AliG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wooooaaah!" - mimo niskiej jakości filmiku ;-o Co do km kwadratowych - to kolejny wielki + tej gry. A! Kto jest wykonawca tego kawałku w filmiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 12:44, RedSqll napisał:

"Wooooaaah!" - mimo niskiej jakości filmiku ;-o Co do km kwadratowych - to kolejny wielki
+ tej gry. A! Kto jest wykonawca tego kawałku w filmiku?


Z tego co widzę na 1:35 wykonawcą tego kawałkA jest ATTACK! ATTACK! a tytuł to "Honesty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla twórców. Eksploracja tego zajmie całe tygodnie! O ile mi dobrze wiadomo województwo małopolskie ma jakieś 15 km kwadratowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i teren jest potężny, ale pewnie więcej niż połowa z niego to będą jakieś pustynie/tereny skrajnie nieatrakcyjne turystycznie więc nie ma się chyba czym zachwycać;) Czytałem, że gra na PC ma zajmować TYLKO 7GB, coś mało jak na taką ilość terenu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, "największy grywalny obszar w grze konsolowej" śmiechu warte. Nie powinno być nagród za powierzchnię świata wirtualnego, zwłaszcza dodatkowo klasyfikując jako na konsolę, bo po pierwsze świat wirtualny nie ma skończonej powierzchni (są mmo gdzie powierzchnia rośnie wraz z ilością i zapotrzebowaniem graczy, inny przykład powierzchnia Cywilizacji jest dużo większa bo obejmuje całą planatę Ziemia, Fuel wymięka), wogóle jej nie ma, po drugie dając nagrodę za konsole, dostaje się pstryka w nos, bo oznacza, że są większe na pc-ty. Powinna być najwyżej nagroda za największą powierzchnię w grach wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 13:31, Galder_Grasfiord napisał:

Lol, "największy grywalny obszar w grze konsolowej" śmiechu warte. Nie powinno być nagród
za powierzchnię świata wirtualnego, zwłaszcza dodatkowo klasyfikując jako na konsolę,
bo po pierwsze świat wirtualny nie ma skończonej powierzchni (są mmo gdzie powierzchnia
rośnie wraz z ilością i zapotrzebowaniem graczy,


Dlatego wyróżniono, że chodzi o konsole

inny przykład powierzchnia Cywilizacji

Dnia 23.05.2009 o 13:31, Galder_Grasfiord napisał:

jest dużo większa bo obejmuje całą planatę Ziemia, Fuel wymięka),


Teoretycznie tak, ale czy wymierna wartość wynosi więcej niż te 14k w FUEL? Nie grałem w civ ale czy tam nie ma jakiejś ogólnej mapy całego świata a faktyczne starcia czy kampanie są na mniejszych, wydzielonych mapkach? Jeśli tak to pewnie pow. nie wynosi w sumie aż tyle. Myślę, że komisja Guinessa dokładnie zbadała to wszystko, raczej nie mogą sobie pozwolić na błędy...

wogóle jej nie ma,

Dnia 23.05.2009 o 13:31, Galder_Grasfiord napisał:

po drugie dając nagrodę za konsole, dostaje się pstryka w nos, bo oznacza, że są większe
na pc-ty. Powinna być najwyżej nagroda za największą powierzchnię w grach wogóle.


Napewno są większe, choćby jak sądzę wspomniane już przez Ciebie mmo. Nie wiem dokładnie ale taki wow czy inne mogą mieć więcej. Że już o EVE nie wspomnę, choć tam trudno mówić o powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Co prawda osobiście wolałbym, żeby to była gra z prawdziwymi samochodami, jak w TDU, a nie czymś co zostało zrobione ze złomu...ale pożyjemy zobaczymy. W końcu TDU2 też jest w produkcji. Ciekawe tylko na ilu DVD to będzie:P Przebije rozmiarem Age of Conan, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Taki wynik jest łatwiejszy do osiągnięcia w grach samochodowych niż np. fpsach ale jednak gratulację się należą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 13:28, Sarturias napisał:

Może i teren jest potężny, ale pewnie więcej niż połowa z niego to będą jakieś pustynie/tereny
skrajnie nieatrakcyjne turystycznie więc nie ma się chyba czym zachwycać;) Czytałem,
że gra na PC ma zajmować TYLKO 7GB, coś mało jak na taką ilość terenu...


"Codemasters twierdzi, że świat planowanej na przyszły rok samochodówki Fuel zająłby cztery płyty Blu-ray, gdyby opracowywano go standardowymi metodami. Na szczęście twórcy mają w zanadrzu autorską technologię, która znacznie ograniczy jego rozmiar" - cytat z poprzedniego newsa o grze (link do niego w komentowanym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mrrr... jak sobie wyobrażę to pomykanie crossem po tych pustych pustkowiach, to aż mnie dreszcz jakiś przechodzi. Mniamciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 14:55, Renor_Mirshann napisał:

"/.../Na szczęście twórcy mają w zanadrzu autorską technologię, która znacznie ograniczy jego rozmiar" /.../


Copy&Paste? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 16:10, Volvox napisał:

> "/.../Na szczęście twórcy mają w zanadrzu autorską technologię, która znacznie ograniczy
jego rozmiar" /.../

Copy&Paste? :)))


Ty wiesz, że faktycznie teraz dopiero zauważyłem, że "rozmiar" nie jest tu zbyt szczęśliwym słowem... ;P Chodzi o "wagę", wiadomo. (jeśli do tego pijesz, bo szczerze mówiąc nie jestem pewien ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe jeszcze niedawno jak grałem w GTA 3, VC, SA, i 4 to po kilku tyg. grania pamiętałem teren na pamięć.
Gorzej było z Test Drive Unlimited - całe Oahu to spory kawałek
A co dopiero FUEL !
Niedługo zaczną robić gry o powierzchni kraju :P
Nie ma to jak podjechać furą pod swój dom w grze ^^.

Lecz ja się boję, bo tych gier (dobrych samochodówek i FPS-ów) jest coraz więcej i
powoli zaczynam tego Nie Ogarniać ! :D a wtedy już nie jest tak fajnie xD
W Fuelu będę uzależniony od mapy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować