Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fuel z rekordem Guinessa

27 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2009 o 13:31, Galder_Grasfiord napisał:

inny przykład powierzchnia Cywilizacji

Aleś przyp... teraz, normalnie ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar rozmiarem ;), słyszałem, że przejechanie z jednego krańca świata na drugi, na pełnym gazie i po powierzchni prostej (a zakładam, że takich tras nie będzie ;]) zajmie ponoć 3 godziny. Słabo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w Test Drive Unlimited jak jechałem swoim Koenigseggiem ten wyścig dookoła Oahu to mi zajęło ok 1h 50 min (średnia prędkość 400km/h)

a tu w linii prostej 3h :D jak się weźmie z tego pierwiastek to jest 120km na 120km jeżeli to kwadrat. z warszawy do krakowa jest 250 w prostej linni :p

mam nadzieję że nie zrobią wyścigu pięcio godzinnego chyba że ktoś sam taki stworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rozmiar rozmiarem ;), słyszałem, że przejechanie z jednego krańca świata na drugi, na pełnym gazie i po powierzchni prostej (a zakładam, że takich tras nie będzie ;]) zajmie ponoć 3 godziny. Słabo?"

Ludzie, no bez przesady - po linii prostej to góra 20 minut jazdy, jak nie mniej. Weźcie to na chłopski rozum - jeździliście kiedyś nad morze? Ten, kto mieszka w woj. Lubuskim wie, że stamtąd nad morze jedzie się niecałe 2 godziny przy prędkości ok 130km/h. Więc sami popatrzcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 21:26, Cygi napisał:

Rozmiar rozmiarem ;), słyszałem, że przejechanie z jednego krańca świata na drugi, na
pełnym gazie i po powierzchni prostej (a zakładam, że takich tras nie będzie ;]) zajmie
ponoć 3 godziny. Słabo?


Po pierwsze to na pewno nie będzie tam możliwości jechania po prostej bo na pewno będą jakieś nieprzejezdne góry lub bagna.

14400km kwadratowych to tak jak napisał AdamS_93 odcinek 120km podniesiony do kwadratu. Zakładając, że byłaby faktycznie jakaś prosta to może by to przejechać tak jak napisał Krzysiex99 w 20 minut...no może w pół godziny ;) Wątpię, że te maszyny w grze pójdą 360km/h ;> Realnie rzecz biorąc myślę, że będziemy potrzebować godziny na przejechanie z jednego skrawka mapy na drugi.

Był na forum już link do filmu, gdzie widać tornada podczas wyścigu. Gra była tam zawalona skryptami, łamiące się w danym momencie trakcje przesyłowe itd...dlatego wydaje mi się, że w rzeczywistości te 14400 km kw. to tylko chwyt marketingowy. Pewnie połowa z tego będzie totalnie nieprzejezdna...

Ale i tak kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować