Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 - przecieki!

48 postów w tym temacie

RamiroPL , oj nie nie. Jak najbardziej straciłeś. Sam nie wiedziałem co jest takiego w Mass Effect, ale kiedy zagrałem... przeszedłem... główny wątek... naprawdę świetna jest ta gra. ;]
A poprawiać owszem można wiele rzeczy. Wątki poboczne - było ich mnóstwo, ale były średnie lub słabe. Niech je ogarną. Mako złe? Na początku dziwacznie się jeździło. Ale potem już mi się spodobał ten pojazd. Jeżdżenie windami nudne? Na pewno lepsze niż ekran "wczytywania". Jakaś muzyczka leci w tle, od czasu do czasu kompani porozmawiają ze sobą, albo są jakieś wieści... Chciałbym też by bardziej urozmaicili właśnie ekwipunek. Tzn. bo były normalne nazwy broni i... były ich coraz lepsze wersje. Czyli I, II, III itd. Wolałbym by było wiele więcej nazw broni oraz by były różnorodne. Chciałbym też, żeby moi ludzie nie wariowali kiedy im powiem, żeby poszli w jakieś miejsce i tam zostali, nie zahaczali o jakieś pudło... Myślę, że do pistoletu, karabinu, strzelby oraz snajperki mogliby dodać np: rakietnice albo inne bronie. Większa różnorodność planet... fajnie by było też sobie wylądować na ziemi a nie tylko na jego księżycu... Ogólnie bym prosił więcej wszystkiego ale żeby było bardziej doszlifowane no i... lepsze. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugie DLC do Mass Effecta miło słyszeć... oby można było w nie zagrać przed wyjściem Mass Effect 2 :P


A co do drugiej części to mam nadzieje, że Shepard nie zginie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Teraz podczas wczytywania graczowi będzie przybliżane to skąd jedzie i dokąd się udaje. "

ehehehehehhee. tak. bo ja przeciez nie wiem gdzie wsiadalem do windy i gdzie chcialem sie nią dostac, trzeba mnie o tym poinformowac zeby mi sie nie nudzilo.

:/
mogli dac jakies fajne rozmowy pomiedzy drużyna a nie tam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w jedynkę, ściągam bring down the sky, i wciąż mnie nurtuje jedno pytanie:
Czy CDP wyda dwójkę, czy gra zostanie wydana przez EA polska ?? bez urazy EA ale nie potraficie wydawać ciekawych EK a skoro posiadam już EK do jedynki to normalne jest że ''chcem'' i do dwójki i trójki. Domyślam się że trochę za wcześnie pytam ale są już jakieś pogłoski w tej sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 20:05, Graffis napisał:

Zmian mało... na razie. Dodanie jednego nowego towarzysza i dwóch nowych planet oraz
jakiejś tam Omegi (której pomysł wydaje się w tej chwili dość idiotyczny - tajemnicza
organizacja, o której mało kto słyszał miała stworzyć ''odpowiednik'' Cytadeli? Hokai...
-_-; ).


Pomysł niezupełnie idiotyczny. Fakt, że nic nie było o tym w grze ale już w książkach Revelation i Ascension owszem i jest wyjaśnione w nich co i jak. Jeśli "spikasz" możesz też sprawdzić na Mass Effect wiki jeśli nie masz ochoty na książki.
I dodam, że newsman trochę się zapędził jak sądzę, bo

Spoiler

Omega jest nie tyle statkiem Cerberusa co planetoidą, którą zabudowano i służy jako miasto. Coś w rodzaju karaibskiej Tortugi dla piratów. Jest ona "siedliskiem" wszystkich ras nie uznających władzy Rady Cytadeli i znajduje się w Terminus Systems.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że chodzi o to iż odwiedzimy zarówno Omegę jak i statek Cerberusa. Jeśli tak to Mi Scusi, ale nie do końca czytelne jest to zdanie.
PS-przedłużcie łaskawie czas możliwy do edycji posta bo wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graj dalej w EvE plz....

Cerberus pojawiał się w ME 1 w side questach. Teraz będzie się można pofatygować osobiście. Co do reszty może dostaniemy pojazd który nie jest jak pająk i nie wspina się po pionowych ścianach jak Mako. Samo Mass to nie tylko gra ale też książki. Troszku jak WoW nie znasz lore to nie wiesz ocb w świecie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dni, tygodnie, miesiące oczekiwań przed nami, oby twórcy wynagrodzili nam to w jak najlepszym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 12:01, TBKPredator napisał:

Planeta Krogan? Już czekam na polski dubbing... O.o


No tak, przecież dookoła będą tylko "kur*y" "ch*je" "ja pier**le" latało ;// Takiego dresiarstwa to ja sobie mogę na ulicy posłuchać, nie w grze. A jak znów usłyszę Dorocińskiego to mnie szlag jasny trafi, krew nagła zaleje. Liczę na angielski dubbing i polskie napisy. I że polska wersja(nawet jeśli z napisami) nie będzie stwarzać problemów przy instalacji dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja to już nie moge sie doczekac ME2 wszystko co dowiedziałem się do tej pory o dwójce jest naprawde zaskakujące i niezwykłe. Jedyne co mnie martwi to fakt że komandora Sheparda może zabraknac w dalszej częsci dwójki. A może poprostu komandor zaginie? Dlatego też nie moge sie doczekac tych targów E3, szkoda że są dopiero za ponad tydzien a nie juz dziś .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zmian i nowości wymienionych w tym artykule nie jest zbyt wiele, ale nie sądzę by były to jedyne jakich doświadczymy :) Bioware nie odkryje przecież od razu wszystkich kart, zwłaszcza przed E3.
To co wiemy na razie nie brzmi zbyt rewolucyjnie jeśli chodzi o mechanizm rozgrywki, grafikę, interfejs itp. Jeśli polityka Bioware będzie w przypadku ME2 podobna jak przy KotOR2 (swoją drogą ME jakoś najbardziej kojarzy mi się cały czas z tymi grami- nie tylko dlatego, że tak jak Star Wars to realia sf, ale ogólnie- sposób podróżowania, wybieranie postaci i masa innych elementów) to będą to zmiany w większości kosmetyczne pewnie. Mnie to jakoś szczególnie nie przeszkadza, bo gra jako całość bardzo mi się podoba, ale dopieściłbym zdecydowanie takie elementy jak zarządzanie ekwipunkiem (wkurza mnie podnoszenie przedmiotów, których w żaden sposób nie mogę porównać z innymi, nie znając nic więcej niż ich nazwy- zwłaszcza na początku gry, gdy jeszcze nie byłem obeznany z tym całym światem i nie znałem przedmiotów na pamięć), no i wprowadziłbym kilka urozmaiceń do walki by była bardziej dynamiczna. Wierzę jednak, że akurat te elementy zostaną dopracowane, zgodnie z tym co mówią twórcy.
Najwięcej kontrowersji wywołuje oczywiście kwestia ewentualnej śmierci Sheparda (co przy okazji dobitnie pokazuje, że fabuła wciąż stoi na pierwszym planie dla twórców). Byłoby to bardzo ciekawe (choć możliwe, że np. w trzeciej części Shepard w cudowny sposób powróciłby zza światów niczym Gandalf :P), w ogóle z zawiłościami fabuły może być interesująco, biorąc pod uwagę przeniesienie informacji z ostatniego zapisu gry z pierwszej części.

Tak naprawdę martwi mnie tylko jedna rzecz- wydawca. Boję się, że EA Games oznacza dla nas dwa razy większą cenę gry, brak jakiejś konkretnej edycji kolekcjonerskiej i [odpukać] DRM, lub jakiś inny badziew "zabezpieczający" przed piratami. Poza tym co z wersją polską? Inny wydawca, inny dubbing? Nie żebym jakoś szczególnie był przywiązany do Dorocińskiego (co innego aktor dubbingujący Wrexa :P), ale nie lubię jak głosy postaci zmieniają się wraz z kolejną częścią gry.. wtedy pozostanie wersja angielska, o ile oczywiście EA Games da nam taki wybór jak CDP w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 12:15, L33T napisał:

Graj dalej w EvE plz....

Erm, a co to ma do rzeczy?

Dnia 24.05.2009 o 12:15, L33T napisał:

Cerberus pojawiał się w ME 1 w side questach.

Wiem i z side questów wyłania się właśnie obraz niezwykle tajnej organizacji o której mało kto co wie. Do tego ma ona wielce złe plany, laboratoria i prowadzi dziwne eksperymenty, by zaspokoić swoje ksenofobiczno-imperialistyczne żądze... który to już raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze zakończenie?

Mam nadzieje, że pod tym zwrotem nie kryje się coś takiego jak widzieliśmy na końcu PotC: the Dead Man Chest czy Matrix Reaktywacja, czyli gra nie zakończy się jakimś cliffhangerem, w stylu : Saren żyje, i jest jedynym, który zna drogę na koniec świata... to znaczy do Reaperów :P

No i o co chodzi z Cerberusem? Z tego co pamiętam, to w ME była z nimi związana seria misji pobocznych, teraz mają odegrać ważniejszą rolę? Oby nie było tak, że Żniwiarze zejdą nagle na drugi plan... Może w fabule będą maczać też palce Systemy Terminusa, o których tyle się mówiło w ME...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME1 bardzo mi sie podobał (chociaż wkurzało mnie to żę wszystkie bronie wyglądaja tak samo) a co do jazdy winda - to lubiłem nią jeździć, mozna bylo posluchc newsow i leciec na jakas planete która byla pod atakiem, odbic porwany statek no i posłuchać o swoich wyczynach ^^ (fajnie słuchać o samym sobie jakim sie jest super nie? :D jak w Fallout 3 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, nowi kosmici. Zapowiada się romans ;]

No i wygląda na to, że związek Żniwiarzy i Cerberusa się łączy. W końcu twórcy obiecali, że misje poboczne będą bardziej związane z wątkiem głównym :) Ja już się ie mogę doczekać ;D

Ale jednego nie przeżyję - ODDAJCIE NAM MAKO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować