Zaloguj się, aby obserwować  
Slaverox

Czy wasi rodzice traktują was jakbyście mieli mniej lat? [M]

94 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2009 o 12:10, kitek0101 napisał:

Człowieku, rodzice po prostu się wygłupiają/bawią, nie ma w tym nic złego. Jeżeli Ci
się nie podoba, powiedz to. I tyle.
Takie traktowanie to nie jest żaden problem.
Szczególnie, że... 10 lat to jeszcze nie dorosłość ;)


-.-
Już próbowałem prosić o to żeby przestali ale się nie da :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moi raczej nie , czasem coś mówią że chcą coś czego ja nie chce bo uważam że to wstyd taki duży a to i tam ale z reguły traktują mnie normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 12:43, stachu-HTML napisał:

-.-
Już próbowałem prosić o to żeby przestali ale się nie da :D.


To ich kurczę zamorduj i zniszcz wszystkie dowody.

No i btw: Nie, moi rodzice traktują mnie adekwatnie do posiadanych na karku wiosen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 23:18, stachu-HTML napisał:

> To ich kurczę zamorduj i zniszcz wszystkie dowody.

pwnt.

-.-

Co cię kurcze trafiło? ;D

Tacy są anime maniacy, zachowują się jak Japończycy, więc się nie dziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 10:02, Slaverox napisał:

> > To ich kurczę zamorduj i zniszcz wszystkie dowody.
>
> pwnt.
>
> -.-
>
> Co cię kurcze trafiło? ;D
Tacy są anime maniacy, zachowują się jak Japończycy, więc się nie dziw.


Rany, nie odzywaj się już. Wiem, że nie dostrzegasz nawet szczypty ironii w jego poście, ale to nie powód, aby (po raz kolejny) "popisywać się" brakiem rozumu. Później jesteś wielce zdziwiony, bo rodzice traktują cię nieadekwatnie do wieku. Wracając do tematu - od kiedy ludzie, którzy oglądają wszelkiego rodzaju anime, muszą być dzicy, agresywni, czy cholera wie, co jeszcze? Na drugi raz pomyśl dwa razy, zanim zechcesz napisać swoje wypociny. Tutaj sprawdza się to, co napisał o tobie jeden forumowicz: "Masz 18 lat w dowodzie, lecz swoim zachowaniem reprezentujesz wczesne gimnazjum" :) Szczera prawda, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 10:28, Hommicide napisał:

> > > To ich kurczę zamorduj i zniszcz wszystkie dowody.
> >
> > pwnt.
> >
> > -.-
> >
> > Co cię kurcze trafiło? ;D
> Tacy są anime maniacy, zachowują się jak Japończycy, więc się nie dziw.

Rany, nie odzywaj się już. Wiem, że nie dostrzegasz nawet szczypty ironii w jego poście,
ale to nie powód, aby (po raz kolejny) "popisywać się" brakiem rozumu. Później jesteś
wielce zdziwiony, bo rodzice traktują cię nieadekwatnie do wieku. Wracając do tematu
- od kiedy ludzie, którzy oglądają wszelkiego rodzaju anime, muszą być dzicy, agresywni,
czy cholera wie, co jeszcze? Na drugi raz pomyśl dwa razy, zanim zechcesz napisać swoje
wypociny. Tutaj sprawdza się to, co napisał o tobie jeden forumowicz: "Masz 18 lat w
dowodzie, lecz swoim zachowaniem reprezentujesz wczesne gimnazjum" :) Szczera prawda,
niestety...

Napisałem anime maniacy, czyli ci co ciągle oglądają anime za anime i ładują coś związane z anime na swoją www. lub na swojego sajta i piszą takie txt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 20:51, Slaverox napisał:

> > > > To ich kurczę zamorduj i zniszcz wszystkie dowody.
> > >
> > > pwnt.
> > >
> > > -.-
> > >
> > > Co cię kurcze trafiło? ;D
> > Tacy są anime maniacy, zachowują się jak Japończycy, więc się nie dziw.
>
> Rany, nie odzywaj się już. Wiem, że nie dostrzegasz nawet szczypty ironii w jego
poście,
> ale to nie powód, aby (po raz kolejny) "popisywać się" brakiem rozumu. Później jesteś

> wielce zdziwiony, bo rodzice traktują cię nieadekwatnie do wieku. Wracając do tematu

> - od kiedy ludzie, którzy oglądają wszelkiego rodzaju anime, muszą być dzicy, agresywni,

> czy cholera wie, co jeszcze? Na drugi raz pomyśl dwa razy, zanim zechcesz napisać
swoje
> wypociny. Tutaj sprawdza się to, co napisał o tobie jeden forumowicz: "Masz 18 lat
w
> dowodzie, lecz swoim zachowaniem reprezentujesz wczesne gimnazjum" :) Szczera prawda,

> niestety...
Napisałem anime maniacy, czyli ci co ciągle oglądają anime za anime i ładują coś związane
z anime na swoją www. lub na swojego sajta i piszą takie txt.


Słuchaj, cytowałeś posta Morris''a12, który na swoim gramsajcie nie umieszcza żadnych treści związanych z mangą & anime, a bynajmniej takowych nie dostrzegłem. I powiedz mi, jakim prawem nazywasz osoby (oglądające tego typu filmy, lub czytające japońskie komiksy) "zabójcami", "dzikusami" itp? Ja również oglądam anime i czytam mangę - dla ciebie, jest to wykładnik tego, iż dana osoba jest taka, czy owaka? No cóż, masz fajny światopogląd, ale to nie zmienia faktu, że w tym momencie obrażasz ludzi :) Na drugi raz pomyśl dwa razy, zanim "sypniesz" kolejnym, nietrafionym komentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 20.06.2009 o 21:08, Hommicide napisał:

Słuchaj, cytowałeś posta Morris''a12, który na swoim gramsajcie nie umieszcza żadnych
treści związanych z mangą & anime, a bynajmniej takowych nie dostrzegłem. I powiedz mi,
jakim prawem nazywasz osoby (oglądające tego typu filmy, lub czytające japońskie komiksy)
"zabójcami", "dzikusami" itp? Ja również oglądam anime i czytam mangę - dla ciebie, jest
to wykładnik tego, iż dana osoba jest taka, czy owaka? No cóż, masz fajny światopogląd,
ale to nie zmienia faktu, że w tym momencie obrażasz ludzi :) Na drugi raz pomyśl dwa
razy, zanim "sypniesz" kolejnym, nietrafionym komentarzem.

Tak? Tylko jakoś moi znajomi ci którzy zaczęli oglądać anime i czytać mangę zrobili się agresywni i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 21:14, Slaverox napisał:

Tak? Tylko jakoś moi znajomi ci którzy zaczęli oglądać anime i czytać mangę zrobili się
agresywni i w ogóle...

Tak, a ja od kiedy zacząłem grać na komputerze czuję potrzebę mordu...
(ironia... :|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy twoi koledzy reprezentują podobny poziom intelektualny, co ty? Poza tym, twoje (jakże rozbudowane i poparte sensownymi argumentami) wypowiedzi na ten temat, ograniczają się do zmiany zachowania kilku osób, w dodatku z twojego podwórka. Chyba nie wmówisz mi, że zmiana poczynań nielicznej grupki, jest równoznaczna z ogłupieniem całego świata. Jeśli posiada się (chociaż szczyptę) rozumu w głowie, to człowiek potrafi odróżnić fikcję od rzeczywistości. I daruj sobie kolejne wywody, bo naprawdę mnie one nie interesują, podobnie jak wydarzenia, które rozgrywają się w twoim najbliższym otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten temat zaczyna zamieniać się w offtop -.-''
Więc może skończmy tę niepotrzebną zupełnie kłótnię i piszmy o traktowaniu rodziców tak jakbyście mnieli mniej lat ponieważ nie jest to temat o anime&manga...

Jak już KONIECZNIE musicie to kłoćcie się w tym temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&u=13713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 18:12, stachu-HTML napisał:

Nie no ten temat zaczyna zamieniać się w offtop -.-''
Więc może skończmy tę niepotrzebną zupełnie kłótnię i piszmy o traktowaniu rodziców tak
jakbyście mnieli mniej lat ponieważ nie jest to temat o anime&manga...

Jak już KONIECZNIE musicie to kłoćcie się w tym temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&u=13713

Spójrz jeszcze raz na te posty, oni nie dyskutują na temat mangi i anime.
Ale rzeczywiście offtop jest i żeby tego nie kontynuować napiszę, że wydaje mi się, iż rodzice traktują mnie w sposób odpowiedni do wieku. Tak generalnie, przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy aż tak źle jest, ale bez jaj - mam 15 lat a nawet kabla na Allegro nie mogę zamówić... Że niby to będzie nie przemyślany zakup, a to oszukają a użytkownik 100% pozytywów... Wy też tak macie/mieliście?

(Tak, widzę że temat nie poruszany ponad rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 18:46, zajacisko napisał:

Nie wiem, czy aż tak źle jest, ale bez jaj - mam 15 lat a nawet kabla na Allegro nie
mogę zamówić... Że niby to będzie nie przemyślany zakup, a to oszukają a użytkownik 100%
pozytywów... Wy też tak macie/mieliście?

Nie.

Dnia 06.08.2010 o 18:46, zajacisko napisał:


(Tak, widzę że temat nie poruszany ponad rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 20:43, Lailonn napisał:

Masz 15 lat. Całe życie przed tobą. Wiem, że nie uwierzysz ale do 17 roku życia razcej
nic się nie zmieni w tym traktowaniu. Jak będziesz miał 20 to sam będziesz tak 15 latków
traktował ;)

Święta racja... że do 17 a nawet do 18 roku życia nic się nie zmieniło... tylko trochę..., ale meldowanie gdzie ja idę i kiedy wrócę nadal pozostało :/, laski do domu mogę przyprowadzać i o to awantury raczej nie ma u mnie na szczęście od rodziców :D, co do przypału że oglądam jakieś profile z gorącymi laskami np. na mixer.pl też nie ma o to żadnej awantury czy wyłączania kompa ;p. Ale najczęstszą awanturą jest od starego że za dużo spędzam czasu przy kompie :p, ale mi to zwisa ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się tylko przydarzyło mama miała odebrać paczkę z gramu,odebrała przysłali wielki karton nie wiem po co przecież to tylko 2 gry;-d karton z pół metra a gry na samym dnie w oddzielnej jakby to nazwać strefie.Otworzyła i myślała że tam nic nie ma hehe od razu było że to oszukańcy,przez to prawie bym stracił możliwość zakupu przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 11:58, Karol44 napisał:

Raz mi się tylko przydarzyło mama miała odebrać paczkę z gramu,odebrała przysłali wielki
karton nie wiem po co przecież to tylko 2 gry;-d karton z pół metra a gry na samym dnie
w oddzielnej jakby to nazwać strefie.Otworzyła i myślała że tam nic nie ma hehe od razu
było że to oszukańcy,przez to prawie bym stracił możliwość zakupu przez internet.

Lolz, ten karton wymiata :D Sam otworzyłem a tu pusto ;> Zabezpieczenie żeby kurier nie ukradł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować