Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2- screeny, trailer!

118 postów w tym temacie

Mam nadzieję że to będzie dobra gra, bo jak dla mnie jedynka była mega nudna i ogólnie do dupy. Do dziś nie wiem czym ludzie się w niej podniecają...
Ale trailer wygląda smakowicie, więc może wyjdzie z tego dobra gra.
P.S. Trochę mi to przypomina Army of Two, grę o wiele lepszą od CoD4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle zadziwił mnie ten trailer.
Niesamowita płynność. 60 klatek. Naprawdę nienawidzę grać w FPS w takiej płynności, 30 a 40 jest najlepiej.

Ale czekam z niecierpliwością do IW zawsze mam zaufanie. To mistrzowie w robieniu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 14:20, Mariax napisał:

Mam nadzieję że to będzie dobra gra, bo jak dla mnie jedynka była mega nudna i ogólnie
do dupy. Do dziś nie wiem czym ludzie się w niej podniecają...


Czym się podniecają ?

moim zdaniem tym że gra jest bardzo realistyczna, ma świetną fabułę i grafikę, dodatkowo jest bardzo dobry tryb multi (ja do dzisiaj gram). Uważam, że o CoD:MW nie można powiedzieć, że jest nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O słodki Chryste! Cud miód i słone orzeszki! Po prostu lepiej tego nie można zrobić (no chyba, że zrobi to Infinity Ward ;)). Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mistshoo - z pierwsza częścią miałem ten sam problem PS3 czy PC , w końcu kupiłem na PS3 [większy komfort grania i te pe.] i decyzji nie żałuję bo gra sie zajefajnie i to nie ważne czy na kompie czy na x-sie , w sumie traz jade na obu wersjach bo sobie na PC gdzieś rok temu kupiłem i gram czasami z kumplami z klasy jakiś meczyk - jak dla mnie gra wiecznie żywa... Zastanów się też czy Twój komp to udźwignie bo napewno wymagania podskoczą do góry gdzieś ze 2 razy pewnie [znając trendy]
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz tylko czekać na protesty, bo będzie to gra gdzie się strzela do Murzynów, czyli okropnie rasistowska to będzie gra, tak jak nowy Residend Evil :P
A trailer w porządku, ale bez fajerwerków, dość taki nijaki i ... powolny wyszedł.
Ale gra zapewne będzie świetna. Ale trailer nie porywa co jest dziwne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, zapomniałem dodać - Znów będzie Price! Jak do tego doszedłem? Posłuchajcie głosu jednego z komentatorów, przecież to jego głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syberia? Afryka? Świetny pomysł, panowie. Gra zapowiada się ciekawie, dużo walki, wybuchów, nie wiadomo, kto z kim (jak w Modzie na Sukces!), fabuła może być ciekawa. Mam nadzieję, że nie spieprzą jeżdżenia skuterami, bo pomysł ciekawy. A jako że mam nowego kompa, pewnie kupię premierówkę ;) Teraz tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo na początku dźwięki jak z trailera Transformers ;P

Co do samej gry... Czekam z niecierpliwością! Świetny trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że to głos Prica wystarczy kilka razy trailer odpalić i się wsłuchać.
Co do gry to Price=SAS a to już dla mnie powód do zakupu.A po drugie na jednej ze scen widać żołnierza w brytyjskim DPM :)
(Głos Prica jest drugi zaraz po Rosjaninie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 16:42, Sw3aR napisał:

To nie jest głoś Price''a ;)

PS. Jak tutaj kogos zacytowac?


Taka opcja jest tylko na farum : 1. Wchodzisz na forum
2. Wybierasz TEMAT .
3. Na czyjejś wypowiedzi klikasz ODPOWIEDZ

EDIT :

TO NIE GŁOS PRICA ! Włączyłem CoD4 SP ... Ten to jakiś cieniutki głosik w porownianiu do Cpt.Price'a .

PS. Ciekawe czy Price zginał i czy znów będziemy grać Mydełkiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 17:01, Ramonek napisał:

> To nie jest głoś Price''a ;)
>
> PS. Jak tutaj kogos zacytowac?

Taka opcja jest tylko na farum : 1. Wchodzisz na forum
2. Wybierasz TEMAT .
3. Na czyjejś wypowiedzi klikasz
ODPOWIEDZ

EDIT :

TO NIE GŁOS PRICA ! Włączyłem CoD4 SP ... Ten to jakiś cieniutki głosik w porownianiu
do Cpt.Price''a .

PS. Ciekawe czy Price zginał i czy znów będziemy grać Mydełkiem ???


EDIT 2 :

Przysłuchajcie się tego co ten Rusek mówi ... To mi wygląda na baaardziej poważniejszą sprawe niz w CoD4 . Widac ze jakis potezny gosciu ...


( Sry ze przez przypadek 2 pasty pod rząd :/ ... zły przycisk kliknołem :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować