Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ConViction przed wakacjami?!

12 postów w tym temacie

Oni mieli tylko przerobić poprzedni koncept, a nie tworzyć nową grę od podstaw :) Jeśli udawało się ukryć nowe informacje na temat gry, to co to za problem przedstawić ją na parę tygodni przed wydaniem (E3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 13:56, NecroVisioneR napisał:

"Dawać mi tu Fishera już w Lipcu" ale mam nadzieje że gra wróci w stronę pierwszych 3
części bo DA to nieporozumienie było...


Z tego co czytałem w jakieś zapowiedzi ten SP nie będzie podobny do pierwszych trzech części. Niech zostawią Fishera spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagram na pewno. Sama Fishera zawsze lubiłem jako postać i nadal go lubię.

Tylko że w Chaos Theory i Double Agent nie podobał mi się głos Mirosława Baki do Fishera. Zdecydowanie nie pasuje. Najlepiej jest w angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co wam chodzi. Double Agent to był krok w dobrym kierunku, mimo, tego, że nie jest tak super dopracowany jak poprzednie części, podoba mi się z powodu, że nie trzeba wykonywać wszystkich wytycznych, odejście od tego skradania w ciemnościach z poprzednich części. Nie wiesz po co łazisz tam, a w DA wiesz, że jedziesz tu po to, zabijasz tego i tego. DA daje więcej emocji niż poprzedniczki. Ja właśnie gram i jestem zadowolony, bo to co było wcześniej to tylko zwykłe misje, a w DA bardziej skupili się na fabule i o wprawienie w emocje, czasem naprawdę szybciej serce mi biło w jakichś sytuacjach.

A co do samego ConViction to odejście znów od serii jak w przypadku DA również będzie dobrą stroną. Tylko, żeby Fisher nie wyglądał jak ten żul z obrazka... xd Ja tam traktuje informacje z przymróżeniem oka, jeśli Ubi milczy, to nie ma co chwailić dnia przed zachodem słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co przed wakacjami? Ja wakacjami cieszę się już dobre 2 tygodnie więc to nie możliwe (cwaniak bo ostatnią maturę pisałem 14 maja :P)

Na ConViction czekam z utęsknieniem od ładnych paru lat. Kiedyś było głośno o tym, że interakcja z otoczeniem będzie oszałamiająca. Pokazywali wtedy Sama, który chwyta krzesło na kilka różnych sposobów a potem miota nim w przeciwnika. Ubi chwaliło się, że walka będzie mogła wyglądać jak w filmach z Bourne''m bo walczyć będzie można niemal każdym przedmiotem. Natomiast ostatnio Ubi wypowiadało się, że zrezygnowali z niektórych pomysłów. Czyżby właśnie z tych smaczków? Mam nadzieję, że nie jest to cena za przyspieszoną premierę, o ile info o niej jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować