Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tekken 6 zrewolucjonizuje grę przez sieć?

14 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2009 o 13:44, ashar napisał:

a fe, co za paskudna arena z łowieckami :|

A co? Juhas juhasowi w papę dać nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(nie można zapominać, że gra, oprócz PS3, ukaże się także na Xboksie 360)"

Dlaczego Sony coraz częściej traci świetne exclusive''y na swoją konsolę ? Dziwne to dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 14:10, red_angel napisał:

Dlaczego Sony coraz częściej traci świetne exclusive''y na swoją konsolę ? Dziwne to
dla mnie

Bo podczas Kryzysu niezależnym wydawcom nie opłaca się robić gry na jedną konsole. Zależy od sytuacji finansowej producenta.

Sony na razie stracił tylko dwa, jeszcze Final Fantasy XIII, jednak Versus tylko na PS3. X360 stracił Ninja Gaiden 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te owce rzeczywiście są okropne, plansza z pingwinami z Tekken 5 była o wiele lepsza :D Mi tam różnicy nie robi na jakie inne konsole to wychodzi, ważne że na moją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 15:22, Drangir napisał:

Te owce rzeczywiście są okropne, plansza z pingwinami z Tekken 5 była o wiele lepsza
:D Mi tam różnicy nie robi na jakie inne konsole to wychodzi, ważne że na moją.

Veto. Plansza z pingwinami była niefajna, bo zawsze jak jeden zaczynał się ślizgać na brzuchu, to ja się z niego śmiałem i przegrywałem walkę. Owce się ślizgać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 14:10, red_angel napisał:

"(nie można zapominać, że gra, oprócz PS3, ukaże się także na Xboksie 360)"

Dlaczego Sony coraz częściej traci świetne exclusive''y na swoją konsolę ? Dziwne to
dla mnie


Pytając jednocześnie sobie odpowiadasz ;) Bo ta gra nie jest świetnym exclusive. Od razu piszę, że jest to tylko moja, i tylko moja opinia. Ta seria po prostu podupada z części na część. Od zawsze moim ulubionym fighterem był Virtua Fighter.

Sony ma od groma innych killerów, więc po co płacić krocie za ekskluzywnego średniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 22:22, palpatine napisał:

Sony ma od groma innych killerów, więc po co płacić krocie za ekskluzywnego średniaka.


Z tym "od groma" to bym polemizował...;)

Dla mnie (i dla wielu ludzi), to właśnie seria tekken była od zawsze najlepszą serią bijatyk (z wyjątkiem wpadki z 4 częścią) i zawsze kojarzyłem ją z konsolą sony (ew. automatami). Rozumiem, że dla Ciebie skoro gra trafila także na xbox''a 360, to od razu musi się okazać średniakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 22:30, zermithon napisał:

> Sony ma od groma innych killerów, więc po co płacić krocie za ekskluzywnego średniaka.


Z tym "od groma" to bym polemizował...;)

Dla mnie (i dla wielu ludzi), to właśnie seria tekken była od zawsze najlepszą serią
bijatyk (z wyjątkiem wpadki z 4 częścią) i zawsze kojarzyłem ją z konsolą sony (ew. automatami).
Rozumiem, że dla Ciebie skoro gra trafila także na xbox''a 360, to od razu musi się okazać
średniakiem...


Supriste!. Również uważam, że Tekken to średniak ;) Trójke była najlepsza, każda kolejna cześć jakoś nie przypadła mi do gustu, nie wiem czemu... Czekam na Szóstkę może będzie inaczej o ile kupię, bo jak narazie to Soul Calibur skradł me serce.

A z tym Globalnym trybem sieciowym, może będzię tak, że uzytkownicy Xbox360 będą mogli napinać się z z użytkownikami PS3... Co nie było by możliwe gdyby Tekken został exclusivem :),a brzmi to bardzo zachęcająco dla fanboji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować