Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlestations: Pacific - recenzja

16 postów w tym temacie

gram.pl

Na rynku elektronicznej rozrywki panuje posucha, recenzenci przymierają z głodu, gracze z rozpaczą przeglądają katalogi wydawnicze... Na szczęście jednak od czasu do czasu ukazuje się coś interesującego. Na przykład Battlestations: Pacific.

Przeczytaj cały tekst "Battlestations: Pacific - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna wyskoa nota ... PO demku miałem mieszane uczucia , troche skomplikowana gra ( albo to że w trybie Island Capture bez przerwy przegrywałem ^^ ) ale po przeczytaniu reckiskuszę się na nia .... Tylko o co chodzi z tym Games for Windows Live ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipna gra jak nie wiem, jak bitwy morskie mogą się odbywać na tak krótkich dystansach... Prawie jak w Pirates...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 20:19, stefanio napisał:

widziało się lepsze produkcje. Jak dla mnie shit:/

Gratuluję dogłębnego poznania gry na krótko przed premierą. ;)
Nasz recenzent i ci inni, dający grze od 70 procent wzwyż ewidentnie są w błędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra. Trzeba sobie na sieci oglądnąć filmiki z Battle Stations:Midway, żeby się przekonać jaka radocha odchodzi w czasie gry (oczywiście o ile jeszcze się nie gra). To jedna z tych gier, która na wan-party może robić pełen fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka : czy tą gre będzie można zakupic w sklepie gram pl ? Bo tam nic nie umiem znalesc . A dwa : oco łazi z tym GfW LIVE ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 20:38, Ramonek napisał:

oco łazi z tym GfW LIVE ????


A o to, że będąc mieszkańcem Polski nie można sobie (przynajmniej oficjalnie) zagrać po sieci i pozdobywać achievementów w grach korzystających z tej usługi. Wszyscy jednak doskonale wiemy, że gdyby Microsoft zaczął sprawdzać... hm, "wiarygodność" kont w GfWL, nagle by się okazało że wszyscy Polacy mieszkają w Irlandii/Wielkiej Brytanii/USA... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czym się różni od jedynki, która dośc szybko poszła w kąt? Bo ją zabił brak edytora i skirmisha, a wyzwania dość szybko nudziły (głównie dlatego że przegięte). Multi nie był dla mnie, a nie dało się ustawić botów <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna ale jak Cenega znowu zrobi graczy w h... i nie da kodu do GfWL to im podziękuję i przestanę kupować ich gry z tym znaczkiem dopóki wejście Live! do Polski, miesiąc temu obiecane w czasie wizyty człowieka z MS, faktycznie nie nastąpi...

A na razie zassam se demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po zagraniu w demo i nie najlepszym wrażeniu odnośnie gry, pozwalam sobie nie zgodzić się z oceną recenzenta :> Zalecam wypróbowanie demka przed wybraniem się na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem w demko i gierka świetna oczekiwałem prostej konsolowej zręcznosciówki i właśnie to dostałem jedyne do czego mogę się przyczepić to sterowanie samolotami grałem na klawiaturze, myszce, padzie i joy''u i tymi samolotami jakoś dziwnie sie latało ale idzie się przyzwyczaić, ocena jak dla mnie po wypróbowaniu demka to takie naciągane :) 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko (o czym wspominałem zresztą w komentarzu), że początkowo gra mnie do siebie nie przekonała. Single okazał się jednak całkiem niezły i zróżnicowany, za to całkowicie kupił mnie multi.

I jeszcze coś. W recenzji jest kilka razy napisane, że to gra ZRĘCZNOŚCIOWA z niewielkimi elemetami taktycznymi i całą masą uproszczeń. I jako taka była oceniana. Więc zarzucanie jej niskiego realizmu i rzeczonych uproszczeń, to jak pretensje do producentów klocków LEGO, że ich zestawy City nie są modelami redukcyjnymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla tych co nie wiedzą o co chodzi z"Flisowski pewnie kręciłby nosem" to kieruję do książki "Burza nad Pacyfikiem" (2 tomy) autorstwa Z. Flisowskiego, książka trudna do zdobycia, i oba tomy to z 1000 stron :)

Co do samej gry to wygląda interesująco, w Midway trochę brakowało klimatu ale po zdjęciach wygląda na to że wrażenia udało się producentom oddać dużo lepiej. Jak się sprawdzić w praktyce to się okaże.

Tylko to GfWL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 12:33, Karl-Franz napisał:

dla tych co nie wiedzą o co chodzi z"Flisowski pewnie kręciłby nosem" to kieruję do książki
"Burza nad Pacyfikiem" (2 tomy) autorstwa Z. Flisowskiego, książka trudna do zdobycia,
i oba tomy to z 1000 stron :)


Mam obydwa ;) Świetna lektura

Co do Battlestations - jak dla mnie gra idealna - grałem w demo i na 100% kupię. Midway też mam ale Pacific wypada o niebo lepiej :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować