Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ACTION S.A. właścicielem większościowym witryny gram.pl

11 postów w tym temacie

CD Projekt

ACTION S.A. objął pakiet większościowy gram.pl sp. z o.o, stając się jednocześnie współwłaścicielem popularnej witryny gram.pl, pełniącej funkcję portalu społecznościowego wraz ze sklepem. Objęcie udziału jest kolejnym krokiem umacniającym pozycję ACTION S.A. na rynku e-commerce.

Przeczytaj cały tekst "ACTION S.A. właścicielem większościowym witryny gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, myślałem, że dłużej poczekamy na jakąś informację w tej sprawie.

Z miejsca narzuca się pytanie: co teraz? Te 3 mln złotych można przecież naprawdę fajnie zainwestować, jeśli ma się dobry pomysł.

Mam tylko nadzieję, że Gram – ledwie wyzwoliwszy się spod skrzydeł CDP – nie stanie się teraz zależny od ACTION. W końcu to też dystrybutor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym widocznym objawem pewnie będzie znacznie więcej sprzętu w gram sklepie :-). Dla mnie najistotniejsze żeby forum pozostało takie jakie jest i newsiki growe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak jak już pisałem w osobnym wątku... interesuje mnie jak przejęcie gram.pl przez Action wpłynie na poszczególne elementy serwisu (forum, sajty, irc, sklep itd.) oraz co to oznacza dla przeciętnego usera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z taką kasą można zrobić zarówno wiele fajnych rzeczy, jak i spartaczyć cały portal. Zobaczymy, jak to będzie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Objęcie pakietu większościowego w gram.pl sp. z o.o. wiąże się również z nawiązaniem bliższej współpracy z CD Projekt, największym w Europie Centralnej wydawcą gier komputerowych.

No i proszę a dopiero co się odłączyli a już będzie prawie że powrót, do poprzedniego stanu kiedy to gram.pl było z Cd-P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...jak to się mówi "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" [w tym przypadku w "objęcia" dystrybutorów gier ale cóż,nie ma sensu abym narzekał itp. ale czas zweryfikuje czy to było dobre rozwiązanie dla samego gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować