Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft podaje okienka premier

13 postów w tym temacie

Nie... ;( Ja nie wydolę chyba z kasą na końcówkę roku. Będzie trzeba coś sobie przełożyć na tańsze wydania, ale już dwa tytuły Ubi mnie interesują, a do tego będą inne premiery. Trzeba będzie zbierać pieniążki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym tytułem który mnie interesuje jest Assassin''s Creed 2, no może troszkę Splinter Cell ale to przekładanie mnie nieco zniesmaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle fajnych tytułów, ale skąd wziąśc kase na wszystkie???
bardzo czekam na AC2, jedynka bardzo mi sie spodobała przeszedłem ją ze 3 razy
a pozostałe gry z tej listy też prezentują sie bardzo interesująco: I AM Alive, R.U.S.E.(to bedzie super gierka,zrewolucjonizuje rynek), może Conviction(chociaż nie miałem styczności z serią), gdybym mial Wii REd Steel no i oczywiście najbardziej oprócz Assassins Creed''a 2 czekam na The Saboteur, eh super gierki wyjda w przeciagu roku od Ubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 07:40, mediewal2 napisał:

tyle fajnych tytułów, ale skąd wziąśc kase na wszystkie???
bardzo czekam na AC2, jedynka bardzo mi sie spodobała przeszedłem ją ze 3 razy
a pozostałe gry z tej listy też prezentują sie bardzo interesująco: I AM Alive, R.U.S.E.(to
bedzie super gierka,zrewolucjonizuje rynek), może Conviction(chociaż nie miałem styczności
z serią), gdybym mial Wii REd Steel no i oczywiście najbardziej oprócz Assassins Creed''a
2 czekam na The Saboteur, eh super gierki wyjda w przeciagu roku od Ubi :)


Yyyy, hmm. Iść do roboty i zarobić ? :P Także czekam na AC, oby tylko sprzęt pociągnął, bo jak nie to już na pewno przesiadam się na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbroił mnie tytuł Rabbids Go Home xD
Z tych wymienionych tytułów najbardziej czekam na Assassin''s Creed 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować