Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka - Left 4 Dead 2 na E3 2009

34 postów w tym temacie

To tylko plotka...Pewnie się okaże, że to tylko DLC.

Gra masakrycznie krótka...tjaaa... Tylko, że dzięki losowemu generowaniu zombiaków, hord itd. spędziłem w niej tyle czasu, co przy dobrym rpg, a może nawet i więcej. Nie chrzań zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 08:34, Cybertrash napisał:

To tylko plotka...Pewnie się okaże, że to tylko DLC.

Gra masakrycznie krótka...tjaaa... Tylko, że dzięki losowemu generowaniu zombiaków, hord
itd. spędziłem w niej tyle czasu, co przy dobrym rpg, a może nawet i więcej. Nie chrzań
zatem.


No to ja spędziłem przy niej dużo mniej, może nie umiesz celować albo na padzie grałeś. Lol.

No i dobrze, że jest multiplayer, co nie zmienia faktu, że takie gry się robi, proporcjonalnie względem innych gatunków, szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam byc szczery to srednio chce mi sie wierzyc... Tak szybko Valve wydawalo by 2 czesc? Zgodze sie z przedmowcami - panowie z zaworkiem nie robia tak szybko kontynuacji. Moglo to by byc jakies DLC albo rzeczywiscie "epizod". L4D jest nadal grywalne, pomimo ze te 4 scenariusze nie daja ogromnej ilosci godzin gry, ale jest to coop, a na takie gry sie troche inaczej patrzy (przeciez mamy jeszcze versus ktory nadal bawi, survival co prawda nie byl jakims cudem nad Wisla, ale jest kolejnym wyzwaniem).
Ja to bym bardzo chcial zeby panowie z Valve w koncu sie zabrali za Epizod 3 do HL2 bo qrcze czekam i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam :

- Ośmiu ocalałych do wyboru z lobby
- Alternatywne wersje tych samych kampanii
- Broń melee i konwencjonalna oraz nowy infected dostępne we wszystkich mapach.

DLC jak się patrzy - to tylko media rozdmuchują to jako dwójkę l4d co jest kompletnie pozbawione sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a ja słyszałem, że robią wersję na Wii. :P
Valve tak naprawdę jest zajęte trzema rzeczami: Episode Three do Half-Life''a 2 oraz update''ami do TF2 i właśnie L4D. Szalenie wątpliwe jest, aby się jeszcze bawili w sequel tego pierwszego, który dopiero co miał zresztą swoją premierę. To już prędzej uwierzę w wersję na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otóż to... zamiast robić drugą część lepiej by zrobili porządny dodatek... choćby płatny.
ale pewnie chodzi o kasę... bo gdyby rzeczywiście miało powstać L4D 2 to pewnie kosztowało będzie ze 49 ojro... a dodatek musiałby kosztować ze 19 ojro... tak więc co się bardziej opłaci Valve??? odpowiedź nasuwa się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydać kolejna cześć to tak jak by uznać ze zywotność 1 się skończyła a to w przypadku mutliplayera jest praktycznie nie możliwe :P (jeszcze tak wspamiałemgo jak gry valve m.in L4D, TF2, CS ( chodz powstała werscja sorce)) na zmiane slinika w L4D się nie zapowiada tak jak w przypadku CS-a nie będzie to dodatek na PC-ta pewnie darmowy a na X-a pewnie jak to była płatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L4D 2? Bzdura, nie ma szans, a przynajmniej przez pare najbliższych lat. Jest to gra która dopiero co wyszła i się rozwija. Możemy za to spodziewać się nowego DLC, to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzduraaaa. Valve nie robi tak szybko nowych gier. A pozatym widzieliście gameplay ? Wszystko prawie to samo. Zmienili wygląd zombie na bardziej zakrwawione, 4 nowych bohaterów, nowe mapy i tyle. Pewnie to bedzie DLC. Oni wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować