Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy weekend Unreal Tournament III

15 postów w tym temacie

Grę można było zacząć ściągać już we środę, jednak nawet nie próbowałem - przy moim necie UT 3 ściągnęło by się za rok najpewniej.
Mam UT 2004. Podoba mi się, jednak wolę Team Fortress 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnięte, całkiem fajna gra, ale na zakup raczej się nie zdecyduje. Chociaż może... Grafika jest świetna, a sama rozgrywka bardzo dynamiczna, jak dotąd najbardziej spodobał mi się instagib.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za zacna inicjatywa :) UT III to świetna gra i szkoda, że nie zdobyła większej popularności. Bardzo podoba mi się też niedawno udostępniony Titan Pack - niektóre firmy każą sobie płacić za mniej rozbudowane dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę ściągać bo pudełko dawno już stoi na półce. Gra jest dobra i bardzo dynamiczna. Chyba sobie zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie pomysł swietny, ale z tego co pamiętam to juz było coś takiego :) Tak czy siak ja kupowac nie usze bo pudełko ( metalowe, a jak ! ) stoi na półeczce, tylko na lepszego kompa czekac i znów będzie siekanie vCTF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jabba92 - tylko legalne kopie pozwalają na to. ;) I to tylko te ze Steam, bo to ich inicjatywa. Więc zasysać musisz. Ja zasysam, chętnie zobaczę co pełna wersja oferuje, choć na zakup nie zdecyduję się prawie na pewno - są lepsze gry, a poza tym shootery multi to już troszkę nie moja działka - za stary człowiek i te rzeczy... ;)

Ale sama inicjatywa - mnie się podoba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 07:53, DarkWolf_PL napisał:

mam mam czekam na darmowy weekend z L4D


Był, jakieś 2-3 tygodnie temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo Ut3 jest najlepszym przykładem tego jak "Hardcore" Gaming Podupada shooter jest godną kontynuacją jednej z najznamienitszych fpsowych marek a mimo wszystko serwery są puste. Mam wrażenie że era takich fpsów skończyła się na quake''u 3ce. Co niezmienia faktu że naprawde warto zagrać i kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować