Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zmiany na gram.pl!

128 postów w tym temacie

Po pierwsze - koniec wpnl w starej formie. Powinni do Extrakalsyki dodawać nawet po 2 wpln, ale takie, które można bez żadnych dopłat w złotych wykorzystać w sklepie. Bo to, co było dotychczas to zwykła żenada. Na allegro nówki można było kupić taniej niż u gramu z wpln-ami. Mam teraz 99 wirtualnych. I co ja z nimi mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy ostatnio to na wplnomanie nei zagladacie?:p bo tak czytam i nadziwic siue nie moge hmm empire fear 2 codename panzers... po 40 dychy to zle? jedyny problem to te 18 zlotych za wysylke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

regulamin sklepu Sferis...cyt.
4. Koszty transportu.
Są wyświetlane podczas procesu zatwierdzania zamówienia i wyborów sposobu odbioru i płatności. Aktualnie wynoszą:

* 14 pln - dla zamówień o wartości mniejszej niż 1000 pln,
* 0 pln - dla zamówień o wartości powyżej 999 pln - towar wysyłamy na nasz koszt.
* 0 pln - w przypadku odbioru osobistego w jednym z salonów sieci SFERiS.
Dopłata za pobranie wynosi 5 pln.

to na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja jestem zdania, że pierwsza i największa zmiana powinna dotyczyć WPLN (moim zdaniem dobry projekt, optymalnie zbabrany). Mam na koncie 622wpln i ..... zero wykorzystanych.... bo nie ma na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 18:32, Pablor napisał:

Mam na koncie 622wpln i .....
zero wykorzystanych.... bo nie ma na co.


A co Twoje konto na stronie CDP ma wspólnego z portalem gram.pl? Gram robi tu tylko za platformę do zamawiania gier, reszta to działka naszego kochanego dystrybutora. Żale i uwagi kieruj(cie) do CDP, a nie do nowego inwestora :>. Swoją drogą bardzo cieszą mnie zmiany. Odbiór w salonach Sferis jest mi na rękę, natomiast jeśli chodzi o sam portal..., to także nie powinniśmy się niczego obawiać. Gram, który funkcjonuje obecnie, w żadnym stopniu nie przypomina tego portalu, który funkcjonował jeszcze 2 lata temu. Każde zmiany na pewno będą na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 19:15, milten6 napisał:

> Mam na koncie 622wpln i .....
> zero wykorzystanych.... bo nie ma na co.

A co Twoje konto na stronie CDP ma wspólnego z portalem gram.pl?


Ano chociażby to, że jak na razie przez ten portal realizuję (a właściwie nie realizuję) bonusów z programu lojalnościowego "WPLN". Swoją drogą co do zmian to podoba mi się to co można zobaczyć na PLAYFIRE.COM, szczególnie w kwestii katalogowania swoich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 21:08, Pablor napisał:

Ano chociażby to, że jak na razie przez ten portal realizuję (a właściwie nie realizuję)
bonusów z programu lojalnościowego "WPLN".


W takim razie czekajmy, aż Action da pieniążki CDP, aby nasz kochany dystrybutor mógł zbierać laury za wspaniałe gry, we wspaniałych cenach. Przecież nikt nie będzie dokładał do interesu CDP. To ich własna inicjatywa, równie dobrze Cenega mogłaby podarować parę gier do WPLNomani... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować