Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zmiany na gram.pl!

128 postów w tym temacie

Jestem pozytywnie zaskoczony, mógłbym odbierać zakupione gry i sprzęt u siebie :). No cóż, w takim razie może zakup klawiatury i słuchawek przypadnie właśnie na gram.pl i odbiór osobisty, kiedyś kiedyś ? Trzeba was sprawdzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że gram.pl to przede wszystkim sklep, z którego i tak, powiedzmy sobie szczerze, spora część użyszkodników gramu nie korzysta. Czy te zmiany wpłyną na to, że zaczniemy zamawiać? Pewnie ta. Ale szkoda, że mniej się dba o resztę bajerów z gramu, jak choćby kulejące w paru aspektach forum i niemalże totalnie zapomniane gramsajty. Wiem, jestem monotonny z GSami, ale co poradzić, skoro przez ostatnie miechy tylko po to jeszcze tu wchodzę?
Ładne gadanie. Na zasadzie "Powiedzmy coś, nie mówiąc nic". Przydałoby się ciut więcej konkretów, mniej zapewnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to się spełni, to macie moje pieniądze! :P

Swoją drogą, chętnie widziałbym możliwość dowiedzenia się o tym co się zmieni na gramie w formie wywiadu:>. No i od razu takie moje pytanie, mianowicie, czy macie jakieś plany przebudowy/odnowy kolektywu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony newsem. Szczególnie spodobała mi się informacja o ciągłym rozwoju funkcjonalności strony i forum. Bałem się, że nikt nie będzie się zajmował portalem "od wewnątrz".

Pomyśleć, że jeszcze niedawno chciałem opuścić gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Bieliński - jeśli to, co Pan mówi jest prawdą i niedługo się ziści, co bardzo, BARDZO cieszę się, że jest Pan z nami.
Witamy na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy na dzieję że nie są to słowa rzucane na wiatr. Chętnie odbierał bym sobie swoje zamówienie w dajmy na to vobisie w swoim mieście (marzenia..) Pzrd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmm 2 salony sferis blisko mnie brzmi to niezle... Chociaz start tych wielkich zmian entuzjazmu u mnie nie wzbudza... dzis premiera demigoda.. preorder ciagle nie wyslany.....ehhh jesli tak to ma wygladac to podziekuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80 punktów odbioru osobistego? No no to brzmi nieźle. Myślę że w Poznaniu chociaż 2 z tych 80 będą. A jakie funkcje społecznościowe dodadzą to już nie napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę najbliższy punkt Sferis jest w Bielsku Białej a ja mieszkam w Dąbrowie Górniczej, więc mnie ta wiadomość ani ziębi ani grzeje, szkoda tylko że Sferis nie otworzył swojego salonu w nowym centrum handlowym POGORIA w Dąbrowie Górniczej tak jak to zrobił Komputronik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajmy panu Bielińskiemu i jego ekipie trochę czasu żeby się wykazali.W końcu nie od razu Kraków zbudowano.A co do odbioru osobistego,to może w końcu kupię sobie jakąś gierkę na gramie,skoro mam jeden salon Sferis nie daleko.Czekam na konkrety w tym temacie.Życzę ekipie ACTION powodzenia.I jeszcze jedno panie Bieliński,proszę pamiętać,że najważniejsi są użytkownicy Gramu.Bez nich tej strony by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"możliwość bezpośredniego odbioru zakupionych w gram.pl produktów w salonach Sferis"

:o
Tak! Tak! Tak! Nareszcie! Yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiamy jak rzeczywiście wdrożycie te nowe pomysły. Szczególnie jezeli chodzi o te punkty odbioru i rzeczy dostępne do zakupu tylko dla gramomaniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jednym z pierwszych udogodnień będzie możliwość bezpośredniego odbioru zakupionych w gram.pl produktów w salonach Sferis oraz innych punktach sprzedaży na terenie całego kraju." zajeb****e. w koncu bedzie sie oplacac cos kupowac bo czesto wychodzilo ok. 10 zlotych taniej niz w sklepie ale trzeba bylo za wysylke placic dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gram.pl powiedziało, że będzie można odbierać gry w sferisach, tylko dlaczego moją miejscowość jak zwykle wszystkie ominęły, a mam z nich otoczkę i do wszystkich mam przynajmniej 60 km :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować