Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zmiany na gram.pl!

128 postów w tym temacie

Czyżby będziemy mieli być świadkami gramowej rewolucji? Oby wszystkie te obietnice spełniły się. Chciałbym aby portal rozwinął się w miarę możliwości, bo gram.pl to jeden z najlepszych stron o grach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem gdzie będę kupował gry na konsolę i pc''ta, odbiór osobisty ^^ - w końcu. Przez to że przesyłki są/były takie drogie gram.pl straciło trochę kasy, bo bardziej opłacało się przejść do sklepu i zaoszczędzić te 5 zł (tak najczęściej wychodziło gra tańsza o 10-15 zł a przesyłka 13-23), mam nadzieję że teraz się to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to, że demigod jeszcze nie został wysłany to nie wina ACTION bo oni dopiero co rozpoczęli współprace z gram.pl, więc zmiany nie nadejdą tak szybko
mnie z tego niusa najbardziej interesuje dostarczenie paczki, w tym samym dniu w którym złożono zamówienie(Boże oby to się stało naprawdę!!!) odbiór osobisty w Sferisie raczej nie, bo w moim mieście chyba nie ma punktu tej firmy, ale również możliwość kupna sprzętu na gram.pl, którego nie było dużo dotychczas na gram.pl, chętnie bym nabył PS3, ale wydaje mi się ze ceny będą tak samo wysokie jak w np. Saturnie, czy innych supermarketach lub Empikach, a i jeszcze informacja o zwiększonej ilości promocji jest interesująca dla mnie: tańsze gry nikomu nie zaszkodzą ;)
życzę powodzenia obu partnerom naszego kochanego serwisu gram.pl i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 19:47, Ostrowiak napisał:

Coś czuję abonament a''la Gry-Online...


Na jakiej podstawie takie odczucia? Abonamenty na stronach sa nadal bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw, jakie będą zmiany w portalu społecznościowym, czyli przede wszystkim forum, GS, kolektyw, i mam nadzieję na jak najmniejsze zmiany na forum, bo jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ale skoro taki z niego gracz, to niech pisze po ludzku, a nie jak osoba wypowiadająca się na forum filozoficznym ;) Przynajmniej do mnie taka gadka nie trafia, ale cóż.

No nic, mam nadzieję, że wyjdzie to im na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli faktycznie w sklepie pojawi sie opcja odbioru osobistego gier w salonach Sferis to ja osobiscie bede wniebowziety. Koszta przesylki ostatnio wzrosly wrecz niewspolmiernie i jakos odstraszylo to mnie bardzo skutecznie od zakupow na gram.pl
Czekam z niecierpliwoscia na dalszy rozwoj wypadkow i trzmam kciuki za powodzenie calego przedsiewziecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketingowy bełkot. Zacznę się cieszyć jak zobaczę konkrety.
Przedpremierowa sprzedaż gier i artykułów tylko dla użytkowników Gram.pl? I to niby jest zmiana na lepsze? Raczej zmuszenie ludzi do rejestracji.
Jak już mówiłem, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy coś chciałem kupić coś na gram.pl ale koszty przesyłki mnie stanowczo odstraszały, a teraz we własnym mieście móc odbierać, mniam:), chyba, że będzie można odbierać a za przesyłkę i tak trzeba będzie płacić, bo o tym to nic nie napisali, napisali tylko o odbieraniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to już nawet w moim zadupiastym mieście są dwa salony Sferis. Obietnice wyglądają całkiem ciekawie, oby miały pokrycie. Jeśłi w praktyce będzie tak dobrze to.. będzie dobrze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 21:26, mediewal2 napisał:

to, że demigod jeszcze nie został wysłany to nie wina ACTION bo oni dopiero co rozpoczęli
współprace z gram.pl, więc zmiany nie nadejdą tak szybko
mnie z tego niusa najbardziej interesuje dostarczenie paczki, w tym samym dniu w którym
złożono zamówienie(Boże oby to się stało naprawdę!!!)

Źle przeczytałeś,on powiedział"...wysyłka będzie możliwa nawet w dniu jego złożenia".Anie dostarczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować