Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Ja raczej nie przywiązuje wagi do avatarów, ale że konkurs się zbliża to chyba trzeba coś dać, jak narazie znalazłem tylko te ale nie wiem który lepszy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 21:13, HumanGhost napisał:

> ma ktoś avatry z motywami z legią?

Legią cudzoziemską czy Legią Warszawa?


Warszawa oczywiście. lub ewentualnie Mazovia MIńsk Mazowiecki ( jeżeli ktos ten klub zna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.google.pl --> grafika --> w okienko wpisujesz Legia Warszawa i dajesz wielkość - małe.
Na pewno coś znajdziesz, bo tak najprościej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 21:28, graczomaniak napisał:

www.google.pl --> grafika --> w okienko wpisujesz Legia Warszawa i dajesz wielkość -
małe.
Na pewno coś znajdziesz, bo tak najprościej.:)


dzięki, spróbuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 19:52, Saref napisał:

> To już zależy od ciebie........

sorrasy, że tak długo ale miałem dużo zleceń oto avatar trochę głowy przycieło im ale to chyba
nie szkodzi (z gothicem strzelałem :P) i jest też kilka nowych avków mojich :P




Dzięki, myślałem że o mnie zapomniałeś! Całkiem fajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się to, że wszystkie awatary na naszym forum są zredukowane do jednakowego kształtu.
To wprowadza ład, porządek i estetykę. Na innych forach widziałem awatarki różnego kształtu, co nie wyglądało zbyt ciekawie. A u nas - ładne, jasne tło, awatary w jednakowym kształcie, ogólnie rzecz biorąc wszystko estetyczne i przejrzyste.
PS. Warto w ustawieniach forum (na dole strony głównej) ustawić sobie duże awatary. Wtedy wszystko wygląda jeszcze lepiej - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 19:33, mallard napisał:

Racja.

A mógłbyś nie spamować. Wszędzie to widać i jak napisał rick90 w temacie ''''Opisz poprzednika - zabawa'''' tracisz ocenę, a szkoda, bo od początku spamujesz jak najęty. Spójrz na swoja liczbę znaków umieszczanych na forum. Zaledwie 74, a spójrz na innych forumowiczów. Jak lubisz duzo pisac to weź pisz cos mądrego i uzasadnij swoje zdanie i nei spamuj, bo przypominasz mi Uzupator''a. Tak jakby drugie wcielenie.Zauważyłeś ile piszesz, a z tego to sam spam. W zabawie "Ostatnia literka - gra" umieściłeś przeszło 280 postów, w "Znajdź mi bryke - zabawa" przeszło 270, a w "Jakie to auto? - gra " 150. Nikt ci nei zabroni tak pisać, ale postaraj się wypowiadać na temat różnych gier wyczerpująco. Nawet jak grasz w jakies zabawy na forum to spróbuj napisać cos wiecej niż ''''fajnie''''.
-------------------------------------------------
Co sądzicie o moim avatarze. Przedstawi on kolesia z Need for Speed Carbon i Dodge Chalanger w dwóch odbiciach. Wybaczcie ale nie dam osobno zdjęcia avatara, bo mi internet siada :)

Co do avatarów innych podoba mi się Kasendrol''a i Markus89. Zapewne są jeszcze inne ale nie pamiętam, a przeciez to nie takie ważne. Pozdro :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do twojego Avatara, bardzo mi się podoba. Widac że lubisz serie NFS, trochę może za ciemny ale może być.Dodge Chalenger - piękny amerykański Muscle Car. 375 koni w poruwnaniu z silnikiem 7.0 daje prędkość 209 km/h i doskonały dźwięk. Tak jak większość aut amerykańskich z lat siedemdziesiątych, górnozaworowy silnik. Jeżeli nie możesz dać fotek to na pewno błąd strony, lub internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 15:33, mallard napisał:

Co do twojego Avatara, bardzo mi się podoba. Widac że lubisz serie NFS, trochę może za ciemny
ale może być.Dodge Chalenger - piękny amerykański Muscle Car. 375 koni w poruwnaniu z silnikiem
7.0 daje prędkość 209 km/h i doskonały dźwięk. Tak jak większość aut amerykańskich z lat siedemdziesiątych,
górnozaworowy silnik. Jeżeli nie możesz dać fotek to na pewno błąd strony, lub internetu.

Teraz zdecydownaie lepiej...Oby tak dlaej. Tak właśnie powinieneś pisać, więc spox...
---------------------------
Sorry za off top''a. Twój też jest fajny. Ciekawie wygląda ten ''''ludzik''''. Jaki klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 11:21, Black Dog napisał:

Ja miałem na razie 2 awatary(wcześniejszy i obecny) który lepszy?

Lepszy jest ten pierwszy bo drugi mnie (jak i niwktórym uzytkownikom) przypomina psa, kozła albo królika ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ludzik to Ethan Hunt z drugiej części "Mission Impossible". Jest to uchwycona scena, kiedy Ethan uciekał motocyklem przez palący się most. W filmie tym Ethena Hunta zagrał Tom Cruise. Avatara tego mam od niedawna ale chyba go zmienie. Wcześniej miałem avatara z żołnierzem, który trzymał karabin M60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka pomysłów na awki, niektórych jeszcze nie użyłem, ale jak obecny mi się znudzi to...zmieni się awek. Jak myślicie który byłby najlepszy do konkursu na NAJLEPSZY AVATAR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować