Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 17:19, krzysiek253 napisał:

> Niestety musze powiedzieć że jest on trochę niewyraźny:( Za to cała reszta jest fajna
:)

Spróbuję go trochę wyostrzyć może będzie wyraźniejszy? ;P

Mam nadzieję że to pomoże, bo reszta awataru jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:30, krzysiek253 napisał:

No zobacz teraz która wersja najlepsza???

Ja bym tu powiedział że obrazek nr.2 postać nie jest wystrzępiona jak na obrazku nr.1 ma kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:30, krzysiek253 napisał:

No zobacz teraz która wersja najlepsza???

No,no nieźle :) Najlepszymi propozycjami są nr.1 i nr.4 :) Nr.3 jest nie najlepszy,gdyż jest dość mało widoczny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu zmienilem avatar, tym razem na cos ciemniejszego. Po kilku probach, mysle ze wyszlo mi to jako tako przynajmniej. Na razie zostaje, poki nowe pomysly nie przyjda do glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana avatara na Preatora Artanisa z gry Starcraft: Brood War.
Planowany jest napis Alunderis, ale to może później.

Jak oceniacie ? Ten może być czy szerszeń był lepszy ?

20070412195239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to moim zdaniem Bzykacz był lepszy. Jakoś tak bardziej kojarzy mi się Szerszeń z Tobą, niż ten awatar co masz obecnie.

Szerszeń też był wyraźniejszy. Bynajmniej na ciemnej skórce Forum. I jak już chcesz coś zmieniać w obecnym awatarze... To nie dawaj napisu, bo totalnie będzie nieczytelny Twój awatar.

To takie uwagi ode mnie, jak ocenią to inni to ich kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego Spider-mana mam resztę nie bardzo ciekawe avatary.Powiedzcie mi czy mam mieć taki awatar taki jak teraz czy może zmienić na taki bo nie mogę się zdecydować ?

20070413124613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:46, dambialko napisał:

Tego Spider-mana mam resztę nie bardzo ciekawe avatary.Powiedzcie mi czy mam mieć taki awatar
taki jak teraz czy może zmienić na taki bo nie mogę się zdecydować ?

Jeżeli już miałbym wybierać z tych dwóch co widzę, to jednak tego pana w turbanie bym odrzucił. Już lepszy ten zakapturzony osobnik. Choć ja używam trochę innych avatarów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... z tym napisem to może i faktycznie nie najlepszy pomysł zwłaszcza, że czcionka StarCrafta jest dosyć spora i może być nieczytelna i zasłonić awatar.
Co do szerszenia. Fakt kojarzyl się z nickiem. Problem w tym, że powoli szerszeń stał się nudny. Przynajmniej dla mnie. Ja już sam nie tytułję się tak od dobrego roku nigdzie. Poza gram.pl. Szkoda, że nie można zmienić nicka, ten jeden raz... ale zawsze mogę CDP o to pomeczyć ;-) Niektórym się udwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 15:25, WorldWar3PL napisał:

Ja tam jestem za protossem :> Choć, szczerze mówiąć do szerszenia się przyzwyczaiłem...

Mówiłeś mi, że kiedyś będziesz miał Buttersa vel Leopolda Stotch jako avatar i nie dotrzymałeś słowa :)) Że ci się nie znudzi wciąż ten sam avatar ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować