Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 19:14, Maciex94 napisał:

Mam pytanie, co jest na twoim avatarze??


To kobieta w czarnej długiej sukni, odwrócona tyłem. Stoi bodajże nad brzegiem wody. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Ostatni zauważyłęm, że pewna część forumowiczów ma (bądź miała ;) ) na avatarze oko.... Czy to jakiś nowy trend, czy coś? xD Ogólnie to uważam, że oczy na większości avków są super, w ogóle ciekawy motyw, ogromne pole popisu, możliwość robienia prac nie tylko w kolorze, mieszanina b-w-c, itd. :)
No, ale właściwe pytanie: Skąd (albo od kogo ^^ ) to wszystko się wzięło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 19:42, xwx napisał:

mam dylemat który wybrać ???

Zdecydowanie pierwsze jest o wiele lepsze...Więcej szczegółów :P no i lepszy kolor :P...

Mr.M--------> Hmm trend ten na pewno nie jest nowy. Teraz powrócił do łask. Skąd to się wzięło pytasz? Może stąd , że kilku wyżej postawionych forumowiczów ma takie oczy ( HumanGhost , Stwór , Monastor i wiele innych ;] ) a później reszcie się spodobało no i teraz tyle osób ma te oczy , że nazywamy to trendem. Ja mam swoje od długiego już czasu....Na początku mojego bytu na forum często go zmieniałem ale teraz ciągle widoczny jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego mom już dość długo. Na mojum gramsajcie jest większy i w ogule wszystkie awatary jakie miałem. Już od kilku dni pracuje nad nowym. Najpierw rysuje potem robię zdjęcie, wsadzam na kompa, koloruje w Paincie i ulepszam w Powerpaincie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 22:17, W.S.A.D napisał:

Kórliki z RRR są zabójcze...Nie wiem czy ten nie jest lepszy od tego co obecnie mam na Avka

ten co masz jest lepszy bo od razu widać że królik z RRR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam mojego od dawna na wielu forach:
najczesciej wlasnie uzywam tego Claymana In Flames''ow. Kiedys uzywalem jeszcze Son Goku chyba w 5 przemianie (jezeli taka byla, nie wiem nie pamietam:P taka czerwona bluzka i czarne wlosy). Mozliwe ze zmienie na ktorys z dwoch fajnych pentagramow, albo na moje dzielo w photoshopie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować