Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 16:36, Arhont napisał:

Ja niewiem czy sobie zmienie , jeśli to może na tego . Co sądzicie ? - lepszy czy gorszy od
aktualnego ?

O jezu, aktualny jest owiele lepszy! Na tym nic nie wicać. To już daj se jakąś tważ z bliska, tylko same oczy z włosami bo widzę, że czegoś podobnego szukasz. A mój? Sam rysowałem. Na moim sajcie mam wszystkie moje awatary, sam zobacz jakie brzydkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:21, Blackbeard napisał:

Który Jack najlepszy?Trochę ich jest, mam dylemat:)


kilka stron wcześniej dawałem awatary z Jackiem. poszuka - bo na pewno były lesze od tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wymyśliłem, że mój avek będzie miał różny wygląd - w zależności od tego, co obecnie znajduje się na moim GramSajcie. Jak myślicie - dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 17:56, Lesz3yk napisał:

A ja sobie wymyśliłem, że mój avek będzie miał różny wygląd - w zależności od tego, co obecnie
znajduje się na moim GramSajcie. Jak myślicie - dobry pomysł?

To zależy od tego jak często "zmieniasz" gramsajta. Jeżeli robisz to co kilka dni to raczej nie jest to najlepsze wyjście, ale jeżeli twój sajt jest przerabiany/uaktualniany tak od czasu do czasu to czemu nie?
Ja jednak wolę się z awatarem utożsamić...a może dokładniej: żeby mnie z nim utożsamiano i żeby się do niego przyzwyczajono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:12, Blackbeard napisał:

A co sądzicie o tym dziwolągu?:)

Szczerze powiedziawszy to całkiem interesujący dziwoląg ;P Według mnie bardzo fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój avatar może nie jest za ciekawy, ale mi pasuje i chyba pozostanę z nim przez dłuższy czas... Już teraz pobił rekord długości u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój avatar, jak zresztą widać nawiązuje do istot pozaziemskich - czyli niewyjaśnionych zjawisk. Nie koniecznie się tym interesuję, ale poczytać o takich rzeczach jak najbardziej lubię. Oprócz tego avka, nie miałem żadnego innego, po prostu nie czuję takiej potrzeby - przyzwyczaiłem się do tego i on mi odpowiada. Sądzę, że jest znany, przynajmniej dla części forumowiczów... Można powiedzieć, że to mój znak rozpoznawczy i moje logo :D Podoba się wam, czy nie?

20070427182130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Podoba się wam, czy nie?
Mi sie nie podoba:P ale nie zmieniaj go, przynajmniej wiadomo że to ty...|
Hmm niedługo konkurs a ja znalazłem jedynie tego avatara....a może wystartować z obecnym?

20070427205049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować