Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 20:52, Word up napisał:

Mi sie nie podoba:P ale nie zmieniaj go, przynajmniej wiadomo że to ty...


Z całym szacunkiem, ale Tobie nigdy nic nie pasuje :P Dużo razy w temacie "Opisz Poprzednika - zabawa" czytałem, że ktoś ma brzydki Gramsajt, albo tym podobne rzeczy. Daj na luz, bo najwyraźniej spięty jesteś :D Tak, zgadza się, wiadomo, że to ja, bo nie ma jak to oryginalny i łatwo zapadający w pamięć avatar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:19, Vuko Drakkainen napisał:

Czy mój obecny jest fajny - czy raczej powinienem go wymienić na jeden z tych!


Jak dla mnie to ten, który masz jest najlepszy. Pozostałe dwa są paskudne...

A jak wam się podoba mój nowy avek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:12, Blackbeard napisał:

A co sądzicie o tym dziwolągu?:)

Taką latarke to chce mieć w domu, a nie na awatarze. Na mojm gramsajcie mam wszystkie moje rysowane awatary, ten 1 to normalnie ochyda i nie wiem jak on mi mógł mi się kiedyś podobać. Teraz pracuje nad jeszcze lipszym, czyli znów więcej detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:52, Word up napisał:

>Podoba się wam, czy nie?
Mi sie nie podoba:P ale nie zmieniaj go, przynajmniej wiadomo że to ty...|
Hmm niedługo konkurs a ja znalazłem jedynie tego avatara....a może wystartować z obecnym?

Word Upie startuj z obecnym, bo tego już gdzieś widziałem, na tymże forum. Jeśli będziecie obaj brać przypadkiem udział w konkursie na najlepszy awek to może zrobić się nie lada problem

A co sądzicie o moim awku?
Mam już go sporo czasu, stał się bez wątpienia moim znakiem rozpoznawczym i nie zamierzam go zmieniać.
GSa też mam w jego (Freddy Krueger) konwencji utrzymany, lubię horrory więc z nim zostanę pewnie do końca forum.

20070428093223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz go już od dawna, więc się już przyzywcziłem.
Ale co za przyjemność oglądać horror który zawsze, w każdej części kończy się tak samo. Śmiercią Frediego Krugera. :D

A co powiecie o moim avatarze? ;)
Później dodam zbliżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktoś napisał mi na GG, że jeden z forumowiczow ma bardzo podobnego awatara do mojego (on nie ma napisu). Niestety osoba, która pisała nie chciała się ani przedstawić, ani powiedzieć kim jest owy forumowicz. Jeżeli ktoś coś o tym wie, proszę o informacje, ponieważ nie chcę żeby na forum były dwa takie same awatary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:11, spam to ja napisał:

Ostatnio ktoś napisał mi na GG, że jeden z forumowiczów ma bardzo podobnego awatara do mojego
(on nie ma napisu).

Sprawa rozwikłana, rzeczywiście jest osoba z awatarem takim jak mój, więc postanowiłem, że go zmienię. Który waszym zdaniem będzie lepszy (oczywiście czcionkę, jej kolor i wielkość mogę zmienić).

20070428154822

20070428154834

20070428154852

20070428154858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:55, Word up napisał:

Znalazłem avatara na konkurs, może być?

Mi sie podoba, jak każdy awatar zawierający oko/oczy :)

BTW ja tez ostatnio zmieniłem awka - z fotki mojej dziewczyny wyciąłem oko i trochę kolory pozmieniałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:33, patrYX93 napisał:

A co sądzicie o moim awku? Mam już go sporo czasu, stał się bez wątpienia moim znakiem rozpoznawczym i nie
zamierzam go zmieniać. GSa też mam w jego (Freddy Krueger) konwencji utrzymany, lubię horrory więc z nim
zostanę pewnie do końca forum.


Hmm... Twój avatar jest bardzo w porządku - podoba mi się... Zauważyłem, że masz go już trochę czasu. Dobrze, że nie zamierzasz go zmieniać, bo im dłużej ktoś ma ten sam avatar tym bardziej forumowicze się do niego ( chodzi o obrazek ) przyzwyczajają... Ja ze swoim także planuję dotrwać do końca kariery...

Word up ===> Jako posiadacza avka z okiem pytam Cię, dlaczego wybrałeś właśnie taki, a nie inny motyw? Bardzo duża ilość gramowiczów postąpiła podobnie... Czyżby oczy były najbardziej wymowne? :D Co do nowo zaprezentowanego przez Ciebie oka, jest dość nietypowe, jednak podoba mi się - I like That

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam jeszcze takie propozycje. Tylko te byłyby bez napisów (no może ostatni).

Word up------>fajne oczko, a awatar ja zmienię, bo ten i tak mi sie przejadł.

20070428162811

20070428162846

20070428162854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:29, spam to ja napisał:

Jakby co to mam jeszcze takie propozycje. Tylko te byłyby bez napisów (no może ostatni).

jhkh.jpg (#1) powaa. Zmieniaj bez zastanowienia ;)

A o moim jakieś opinie? Nie jest to nowość, mam od początku, ale nie znam jeszcze żadnej opinii na jego temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masowe zmiany awatarów na "oczy" zaczęły się po konkursie na najlepszego ava...:p [ heh chyba każdy chciał się upodobnić do zwycięzców;*]
Ja zostałem przy oczku gdyż nic lepszego nie mogłem znaleźć. [o_O]
...popatrz na ich "wielkość", jedynie one wyraźnie wyglądają.
Spam to ja---> "mn" najlepszy. Nie wiem czy to przypadek ale zwykle znajdujesz avki w kiepskiej rozdzielczości oraz takie zamazane:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 18:29, Word up napisał:

Spam to ja---> "mn" najlepszy. Nie wiem czy to przypadek ale zwykle znajdujesz avki
w kiepskiej rozdzielczości oraz takie zamazane:p

Nie, to nie jest przypadek, pozostały mi na kompie z wcześniejszych forów, a jakoś wcześniej nie przykładałem do tego wagi. Powiadasz znak drogowy lepszy? hmmm.....zastanowię sie, a na razie niech zostanie ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 18:46, Blackbeard napisał:

Który avek lepszy?:)


IMO niestety żaden - na pierwszym Darth wygląda jak przerośnięty nietoperz, a drugi jest po prostu denny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować