Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 19:05, Blackbeard napisał:

Dobra, ostatnia tura, bo nie będę zwalał tematu zdjęciami astmatyka:) Który bardziej pasuje
na avka?

Mi bardziej podoba się ten trzeci ( pierwszy od prawej strony ) na takim lekko pomarańczowym tle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:30, AQ22 napisał:

Zrobiłem screeny a z nich avki. Oto one: (Ta biała kreska to takie zabezpieczenie)

Drugi(obecny/ Acek1) lepiej się prezentuje niż pierwszy Avek2 :p
Heh ciekawy pomysł z tym zabezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:27, gesio napisał:

Które z tych wybrać? Pomożecie? A może ten co mam teraz ustawiony?

Celowo w stylu artów z L2? ;)
#2. 20070428192459.jpg IMHO najładniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Tak od niechcenia szukałem w necie obrazków, które nadawałyby się na avatar i znalazłem takie oto rzeczy:

1. ( Cyber ) Czaszka, a wiem, że takowe lubisz... Długo szukałem jakiejś fajnej, ale wszystko oprócz tego nie nadawało się na avatar
2. Bardzo fajny obrazek, na którym widzimy część Twojego nicka - to może nieźle wyglądać...
3. Prosty, skreślony napis SPAM

Jeśli coś Ci przypadło do gustu ( w co osobiście wątpię :P ) możesz to zamieścić na swoim avatarze, będzie mi bardzo miło, że mogłem Ci pomóc... Jeśli jednak uznasz, że to co dodałem Ci nie odpowiada, proponowałbym pozostać przy dawnym avatarze, który jest bardzo fajny i przypadł mi do gustu...

Word up ===> Teraz już wszystko rozumiem :P Zgadzam się z Tobą, że widać je wyraźnie... W opcjach mam ustawienia małych avatarów, a mimo wszystko widzę dokładnie te oczka :D Swoją drogą Twoje jest fajne i wygląda nieźle...

20070428190324

20070428190345

20070428190355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:43, igorinho napisał:

1. ( Cyber ) Czaszka, a wiem, że takowe lubisz... Długo szukałem jakiejś fajnej, ale wszystko oprócz tego nie >nadawało się na avatar

Jakaś taka słabo wyraźna.

Dnia 28.04.2007 o 19:43, igorinho napisał:

2. Bardzo fajny obrazek, na którym widzimy część Twojego nicka - to może nieźle wyglądać...

Nad tym na pewno sie zastanowię.

Dnia 28.04.2007 o 19:43, igorinho napisał:

3. Prosty, skreślony napis SPAM

Już go widziałem, ale jest zbyt "prosty"

>Jeśli jednak uznasz, że to co dodałem Ci nie odpowiada, proponowałbym pozostać przy dawnym avatarze, >który jest bardzo fajny i przypadł mi do gustu...
Już od kilku dni, a nawet tygodni, zastanawiałem się nad nowym awatarem (tamten nie dość, że mi się znudził, to jeszcze był zamazany, a ponadto ktoś już taki posiada (co i tak nie przewazyło bo ma go krócej ode mnie, no ja już go nie mam....).

BTW: też kiedyś miałem ustawione małe awatary, ale uwierz na początku nie za dobrze wyglądają duże, a jak sie przyzwyczaisz to będziesz załował, ze wcześniej większych nie ustawiłeś. I jeszcze jedno: thx za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 20:13, rafisport napisał:

Który lepszy?

Oba prezentują się ładnie:) ale, alE Zidan lepszy;*.
Mam tu kilka propozycji...śmiało możecie korzystać;P (idealny rozmiar:)
Cesarro ---> hmmm trudny wybór - 3209imq

20070428203108

20070428203206

20070428203215

20070428203227

20070428203239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:50, spam to ja napisał:

Jakaś taka słabo wyraźna.


Masz po części rację...

Dnia 28.04.2007 o 19:50, spam to ja napisał:

Nad tym na pewno sie zastanowię.


Ciężko było to wyszukać... Zobaczyłem to i pomyślałem, że może być z tego fajny avatar...

Dnia 28.04.2007 o 19:50, spam to ja napisał:

Już go widziałem, ale jest zbyt "prosty"


Też mi się tak wydaje. Umieściłem go tutaj, bo jak wiadomo gusta są różne...

Dnia 28.04.2007 o 19:50, spam to ja napisał:

Już od kilku dni, a nawet tygodni, zastanawiałem się nad nowym awatarem (tamten nie dość, że mi się znudził,
to jeszcze był zamazany, a ponadto ktoś już taki posiada (co i tak nie przewazyło bo ma go krócej ode mnie,
no ja już go nie mam....).
BTW: też kiedyś miałem ustawione małe awatary, ale uwierz na początku nie za dobrze wyglądają duże, a jak
sie przyzwyczaisz to będziesz załował, ze wcześniej większych nie ustawiłeś. I jeszcze jedno: thx za pomoc.


Moim zdaniem tamten był fajny... Jeżeli ktoś miał ten sam to trzeba było mu napisać kulturalnie, aby go zmienił... :D Co do rozmiarów avków, lubię małe, bo te duże jakoś mnie rozpraszają - nie mogę się do nich przyzwyczaić... Nie musisz dziękować, starałem się tylko pomóc, może następnym razem trafię w dziesiątkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować