Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 15:49, kakoooo napisał:

Mnie się podoba. Zostaw:)

No to zostawię jeśli się komuś podoba :D
A tak na serio: ten awek mi sie podoba, więc i tak bym go nie zmienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zgłosimy petycję do administratorów gram.pl o udostępnienie możliwości wyświetlania jeszcze większych avków (tak 128x128)? Zobaczcie ile z boku miejsca się marnuje, a obrazki byłyby znacznie wyraźniejsze. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie jest ustawione na mały awatar:P w każdej chwili możesz to zmienić w ustawieniach. Mi osobiście odpowiada taka miniaturka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można ustawić większą wersje, ale to ciągle jest tylko 64x64... A wyobraź sobie jak pięknie wyglądało by twoje oczko w większym rozmiarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:46, Lesz3yk napisał:

Wiem, że można ustawić większą wersje, ale to ciągle jest tylko 64x64... A wyobraź sobie jak
pięknie wyglądało by twoje oczko w większym rozmiarze :D

Nie wystarczy ci taki? Jeżeli chcesz mieć coś większego to daj na pulpit albo na gramsajta. Mi się wielkość avka podoba, a na dodatek mam ustawione małe awatary. Gorzej z napisami na avkach. PO co tam wpisywać swój nick skoro zawsze jest tuż obok? nikt go nie zwinie, a nawet jeżeli to można lekko przerobić swojego, tak jak ja kiedy Joorg skopiował mojego avka. Mój aktualny jest zrobiony przeze mnie łącznie ze screenem z którego powstał. Oczywiście nie zabraniam, tylko wyrażam swoją opinie. Nie mam do nikogo pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio mam duże avki w opcjach, bo:
1. Lepiej je widać i lepiej to wygląda,
2. Nie lubię się domyślać co na nim jest, a nie zawsze wchodzę na GSa,
3. No i łatwiej się rozpoznaje kolegów.

A co do umieszczania napisów to zależy od forumowicza i właśnie dla tych co mają małe avki to widać jakąś kreskę, którą jest napis, a jeżeli chodzi o opcję powiększoną to prawdę mówiąc napis jedynie przeszkadza - choć jak już wspomniałem zależy od forumowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zrobiłem sobie 2 nowe avatarki, ale nie wiem który wybrać. Mam nadzieję, że mi pomożecie :]

PS Jeżeli nie pozwolę(a raczej nie pozwolę), to proszę nie używać moich avatarów

20070504143303

20070504143330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:35, tomek ostry napisał:

Niedawno zrobiłem sobie 2 nowe avatarki, ale nie wiem który wybrać. Mam nadzieję, że mi pomożecie :]

Ja pomogę ;P Według mnie ładniejszy jest pierwszy. Mi podoba się bardziej ;) A sam je zrobiłeś? Bo jeżeli tak to gratuluję talentu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:35, tomek ostry napisał:

Niedawno zrobiłem sobie 2 nowe avatarki, ale nie wiem który wybrać. Mam nadzieję, że mi pomożecie

Drugi lepszy ;) Taki bardziej nastrojowy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:49, goodplejer napisał:

A jak myślicie, który avatar ja powinienem wziąć? Któregoś Chamillionaira czy Snoop Dogga?

Nie chciałbym nikogo obrazić ale ten gość na ''CH'' ma taką twarz trochę jak prosiaczek :P. Dlatego ja polecam Snoop Dogga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:53, HiroshiTakubo napisał:

> A jak myślicie, który avatar ja powinienem wziąć? Któregoś Chamillionaira czy Snoop Dogga?

Nie chciałbym nikogo obrazić ale ten gość na ''CH'' ma taką twarz trochę jak prosiaczek :P.
Dlatego ja polecam Snoop Dogga.


Lepiej Rapuje niż wygląda:D. Do rzeczy: Snoopa, tylko którego? Mój aktualny avatar to:

20070504145809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ta pończocha na głowie to jakaś taka podejrzana odrobinę, na 2 zdjęciu tego na "CH"......Snoopa weź jakiegoś innego. Poszukaj zdjęcia jak puszcza chmurkę z ust - wygląda nawet, nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:05, HiroshiTakubo napisał:

Ale ta pończocha na głowie to jakaś taka podejrzana odrobinę, na 2 zdjęciu tego na "CH"......Snoopa
weź jakiegoś innego. Poszukaj zdjęcia jak puszcza chmurkę z ust - wygląda nawet, nawet.



To Patrz jak wygląda bez czapki! I o takiego Snoopa chodzi? Ja myśle nad Snoopem z kapturem.

20070504151653

20070504151838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad1 zdjęcia.-> Teraz normalniej, ale po jaką cholerę mu tyle tych łańcuchów...
Ad2 zdjęcia.-> Widziałem kiedyś inne nieco lepsze niż to. jak znajdę to zapodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:21, HiroshiTakubo napisał:

Ad1 zdjęcia.-> Teraz normalniej, ale po jaką cholerę mu tyle tych łańcuchów...
Ad2 zdjęcia.-> Widziałem kiedyś inne nieco lepsze niż to. jak znajdę to zapodam.



Wiesz po co mu tyle łańcuchów? On nie ma na co wydawać kasy! On nie używa papieru toaletowego tylko kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować