Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2006 o 12:47, HumanGhost napisał:

W jaki sposób można robić awatary? Wystarczy jakieś narzędzie do obróbki graficznej, np. Gimp?
Czy moze potrzeba specjalnego programu?


Wiesz ja nawet niektóre robiłem w głupim IrfranView. Wystarczy obrazek (tylko nie taki caaałkiem duży bo za dużo stracisz na jakości) przeciętnej wielkości i tam jest opcja zmiejszania bez sprecjalnej stracie na ostrości.
Ewentualnie jak masz kasę to polecam Photoshopa np. 5.0 Tam wszystko zrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że będą jakies ograniczenia w stosunku do awatarów, chociażby co do wielkości. Inaczej forum wypaczy swój wygląd zupełnie i trzeba będzie wyłączyć wyświetlanie awatarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam małą prośbę, zna ktoś jakąś dobrą strone z avatarami? I proszę bez tekstów, że mr. google nie boli;) Szukałem już tam w dziale grafika. Konkretnie to poszukuję obrazków w rozdziałce maks. 36x36, najlepiej gdyby były związane z SW, bez żadnych bajerków w postaci .gif''a. Ot poprostu zwykły jpg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:28, shinian napisał:

Ja natomiast mam małą prośbę, zna ktoś jakąś dobrą strone z avatarami? I proszę bez tekstów,
że mr. google nie boli;) Szukałem już tam w dziale grafika. Konkretnie to poszukuję obrazków
w rozdziałce maks. 36x36, najlepiej gdyby były związane z SW, bez żadnych bajerków w postaci
.gif''a. Ot poprostu zwykły jpg;)

o_O też przyłączam sie do pytania :) tak mi się awatarki spodobały że dziś trochę znalazłem ale to za mało.Zaciągnąłem troch z forum ale chce coś nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... spoko temat...
respect dla Władcy Marionetek! Ghost in the Shell rulz :P

...
a ja swój awatar pokażę dopiero, jak będzie można go wstawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w tym że w ustawieniach jest mozliwosc wstawienia awatara przy poscie uzytkownika i kiedy biore na tak i zapisuje, to co dalej robic?Czy to jest jeszcze niedostepne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pochwale się tylko jednym, ciekawi mnie czy ktokolwiek rozpozna z czego to jest, jeśli tak to powinien się wstydzić (jeśli jest poniżej 18 latek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować