Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 2 i Splinter Cell: Conviction - nowe filmiki

45 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2009 o 16:00, SSj2 napisał:

Chyba żartujesz...

A ja się zgadzam z xRaphaelx. AC jest całkiem fajny przez pierwszą godzinę, może dwie. Potem jest dno i pięć metrów mułu - sama technologia to nie wszystko, trzeba umieć jej użyć - jak pokazuje przykład chociażby Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2009 o 16:00, SSj2 napisał:

Chyba żartujesz...


Nie żartuje, taka jest moja opinia. Świetnie zapowiadająca się gra, ograniczyła się do robienia w kółko 4 (? nie wiem czy dobrze pamiętam) takich samych, nudnych po trzecim razem, zadań. Później lepsza bitka i od nowa. Nic ciekawego dla mnie. No ale, każdy lubi coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm, Splinter Cell... jak wspominam te wszystkie godziny spędzone przy pierwszych trzech częściach, to aż się łezka w oku kręci. Mam nadzieję, że w Conviction znów poczuje ten genialny, tajemniczy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie filmik z AC2 nie wywarła na mnie jakiegoś ogromnego zachwytu mogli by się bardziej postarać mam nadzieje że nadrobią to samą grą którą napewno kupie jej pierwsza część wywarła na mnie ogromny zachwyt. Co do SC to nigdy mnie te gry nie zachwycały a raczej nie miałem przyjemności w nie grać wiec na ich temat się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować