Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 2 i Splinter Cell: Conviction - nowe filmiki

45 postów w tym temacie

So... ''What happens next is up to You (Ubi)!''

Oby SC wrócił do korzeni, bo jak nie to ich ekipa w tajemniczych okolicznościach straci parę osób... niekoniecznie przed fortepianem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do głosu to chyba wam jednak troszkę słoń na ucho nadepnął :P Głos tzn barwa wydaje się troche inna tylko dlatego, że w tym krótkim filmiku mówie jedno zdanie w dodatku podniesionym głosem. Jeżeli nie wierzycie, że Ironside nadal podkłada głos to zapraszam tutaj http://www.manofconviction.com/us/ obejrzcie a własciwie bardziej posłuchajcie sobie co ma do powiedzenia Sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby przy AC Ubisoft szło bardziej w stronę sf/fantasy niż realizmu, bo takich wyczynów to chyba nawet Prince of Persia nie robił... mam na myśli skakanie z drugiego piętra jakby to był półmetrowy stołek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 10:08, N42 napisał:

Wygląda jakby przy AC Ubisoft szło bardziej w stronę sf/fantasy niż realizmu, bo takich
wyczynów to chyba nawet Prince of Persia nie robił... mam na myśli skakanie z drugiego
piętra jakby to był półmetrowy stołek...

Ech - po prostu stwierdzili, że kupki siana z pierwszej części nie są potrzebne bo po co? Teraz będzie można skoczyć na bańkę z każdego wyższego punktu.

A wiem co stanie się w kolejnej scenie z drugiego filmu - Sam dostanie kulkę w łeb bo z tej odległości to akceptowalne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wbrew pozorom nieco zmartwił filmik o AC2. Wykonanie oczywiście genialne, ale zaniepokoiło mnie to, że nowy asasyn wisząc na jakiejś ścianie i trzymając się ledwo wystającego fragmentu jakiegoś parapetu podskakuje dwa razy wyżej niż potrafiłby to zwykły człowiek stojąc na ziemi... Wiem że Assassin''s Creed nie jest specjalnie realistyczną grą lecz stara się takową udawać, ale wyskoki na dwa metry wisząc na ścianie raczej go od tej definicji oddalają. Ale i tak czekam z wypiekami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio panuje jakaś moda na bardzo krótkie pokazy nowych tytułów. Oba filmiki co prawda niewiele mówią, ale mi już się woda gotuje :D. Zarówno Assassin''s Creed 2 i Splinter Cell: Conviction są tytułami, o których z chęcią dowiedziałbym się czegoś więcej. Czekam z utęsknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba być strasznie odkrywczym aby po filmikach trwających z 10 sekund dojść do wniosku że nie są to całe trailery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten filmik z AC 2 naprawdę zachęca... ciekawe czy premiera na PC będzie znacznie opóźniona względem wersji konsolowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna scena z filmu AS 2 już widać ze ubiór "nowych Assasinów" będzie wyposażony w nowe elementy co bardzo już teraz umila oko. Mhm nic tylko czekać :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin Creed 2 jak narazie nie wygląda by się znacznie różnił od pierwowzoru. Jeśli tak będzie to "kaszana", bo jedynka była najbardziej spieprzoną świetną grą ostatnich lat. Trzymam jednak kciuki za to, że tym razem nie będzie już tak nudno.

A "trailer" Splinter Cell''a naprawdę tryska klimat. Wydaję mi się, że przebudowa wyjdzie tej grze, na dobre.
Ogólnie to będzie dobry okres dla wielbicieli szpiegowskich/skradankowych klimatów. Splinter, Alpha Protocol, nowy Metal Gear, Thief 4. Grać nie umierać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 15:40, xRaphaelx napisał:

Assassin Creed 2 jak narazie nie wygląda by się znacznie różnił od pierwowzoru. Jeśli
tak będzie to "kaszana", bo jedynka była najbardziej spieprzoną świetną grą ostatnich
lat. Trzymam jednak kciuki za to, że tym razem nie będzie już tak nudno.

Chyba żartujesz...
Osobiście uważam, że AC jest jedną z fajniejszych gier, szczególnie na konsoli, gdzie nie muszę się męczyć z moją grafą na kompie ;). Jedyny zgrzyt jaki zauważam (mam na PC, grałem również na konsoli) to mała ilość Questów pobocznych i taka prostota jeśli chodzi o AI przeciwnika, kontra uber alles. Najbardziej spieprzoną grą ostatnich lat jest Gothic 3, to tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować