Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 10 - szczegóły; data premiery

28 postów w tym temacie

Po żenującej 9-tce panom z EA chyba już podziękuję. Kupię PESa. I to w dniu premiery ;)

mistshoo
Dla mnie liczy się przede wszystkim realizm, a chociażby reklamy Fify pokazują - podanie, zwód/ trick mimo że nie ma przeciwnika i biegiem do bramki z efektownym stzałem. Football nie jest tak ewolucyjny. Po 5-minutowej "randce"z PES 2009 byłem po prostu jak zaczarowany - realizmem. O to chyba klucz to upadku FIFY ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie prędkości gry, ta. Jak w 9 weźmie się takiego Robinho, który ma przyklejoną (dosłownie) piłkę do stopy i zapierdziela jak dzik, to bramki się lutuje z łatwością. Obrona nie istnieje. Grze jest brak realizmu, gracze grają zbyt fantastycznie, akcje są dziwne, podania rzadko nie wychodzą, a piłka bardzo szybko spada, strzały są schematyczne i akcje też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na PC znowu wcisną nam FIFĘ ze starym, wysłużonym silnikiem graficznym, to naprawdę się wkurzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mnie to nie dziwi? FIFA musi być co roku i tyle. Pierwsze znaczące zmiany ujrzymy pewnie dopiero w FIFE 12-13. Na chwilę obecną spokojnie wystarczy mi FIFA 09, która i tak swoją drogą jest przeciętna w stosunku do jej konsolowej odpowiedniczki : /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie lubiłem gier sportowych. No może tylko ski jumpa ale tego pierwszego ;]
Na pewno żadnej fify nie kupię, dodatkowo dochodzi sprawa jakości. Pewnie dużych zmian nie uświadczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować