Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP go! - nowy model PSP bez napędu UMD

112 postów w tym temacie

Ktoś zrobił własną wizję nowego PSP jakś czas temu i w miarę się sprawdziło-też jest wysuwana klaw...pa... przyciski :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się to prezentuje. Na plusy zaliczam Bluetootha i 16 GB wbudowanej pamięci, teraz tylko czekam na cenę i informacje o grach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie PSP Go! to designerska porażka. Wygląda to jak mały kosmiczny spodek połączony z wysuwanym ekranikiem z telefonów komórkowych.I te paskudne chromowane obręcze. Fuj! Sony odpowiada wyłącznie na ruch Nintendo. Szkoda, że nie poszedł krok naprzód i jako pierwszy nie zaprezentował zupełnie nowego modelu PSP 2. Dziwi to zwłaszcza, że PSP to jak dla mnie największa porażka tego koncernu. Większość piraci, a dla Pataponów i Loco Roco czy GoW Chain of Olympus tylko tej konsolki nie kupię. Sorry, ale zapowiedzi LBP, MGS czy GT mało mnie obchodzą, zważywszy że to samo mam na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas na pewno będzie drogie, a ściąganie będzie problematyczne, miałem ostatnio kupić PSP, ale wstrzymam się do odwołania, odejście od UMD po tylu latach lansowania, to błąd. Sony, jak widać dokucza im piractwo skoro chcą usunąć nośniki danych. Pozostaje przy PC i stacjonarnej konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądau... :) O niebo Lepiej wyglądały ruskie jajeczka Nu Pagadii od ruskich z targu. To wygląda jak bazarowa tandeta w stylu 1000 tetrisów in 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg nawet fajne, ale po co komu jeszcze wieksza konsola w graniu i ten mniejszy ekran? a jak ktos nie bedzie miec neta to jak grac bedzie? xD

Revan91, rozumiem, ze moze im dokuczac piractwo i tym podobne, tylko co bedzie, jak ktos nie bedzie miec neta? i jak w polsce odbywac sie bedzie kupno gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 23:21, DoomnY napisał:

Proszę niech mi ktoś wytłumaczy jak na tym będziemy stare gierki (te z UMD) odpalać?


Widzę trzy opcje: albo Sony umożliwi Ci przegranie biblioteki gier UMD na PSP go! jakimś oficjalnym softem, albo będziesz je rejestrował w necie i pobierał cyfrowe kopie za darmo, albo... do gier na UMD będziesz miał stare PSP, a chcąc grać w to samo na PSP go! będziesz musiał zapłacić drugi raz (niestety dość prawdopodobna wersja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co od razu mnie przyciągnęło to aż 16 GB pamięci wbudowanej, ale tak po za tym to nic ciekawego. Mniejszy ekran, wygląd też taki jakiś dziwny. A i ze sterowaniem analogiem będzie problem, jest on przecież prawie na środku, a nie po lewej stronie jak to było w dotychczasowych PSP. Dla mnie nic ciekawego po za tą pamięciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie za kupnem nowego psp 4000 (czy tam go) przemawia - wbudowana pamięć 16GB, bluetooth i mniejsza waga, ciekawe jak się będzie ten silder sprawował najbardziej wkurza że konsolka oprócz tych kilku bonusów nie uzyskała w sumie nic ważnego a straciła co przejmujące napęd UMD. Sam nie wiem czy 3000 nie była bardziej rewolucyjna względem 2000 niż 4000 a 3000 ale jedno trzeba przyznać wreszcie PSP się zmieniło tylko czy to wystarczy? Mam nadzieje że wprowadzenie nowej konsoli wiąże się ze z hackowaniem starej i już nie długo psp3 i część psp2 będzie można przerobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"... do gier na UMD będziesz miał stare PSP, a chcąc grać w to samo na PSP go! będziesz

Dnia 30.05.2009 o 23:26, Renor_Mirshann napisał:

musiał zapłacić drugi raz (niestety dość prawdopodobna wersja)."


Nie wierzę, że Sony odetnie się od 50mln userów od tak, bo wydało nowszą (nie nową) konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mniejszy ekran? Chyba nie można popełnić głupszego błędu... nawet jeśli to "tylko" 1,27mm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP to coś z większym ekranem, mniejszego, posiadającego tak samo internet, mogącego odpalić gry z UMD, ładniejszego i zapewne tańszego niż PSP go! Mając te dwa do wyboru - biorę DSLite, tzn. już wziąłem i w ogóle nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba skończy się epoka fanboyów ekranu, nasz ekran jest największy, zwyciężymy %)


hobgoblin90 właśnie o tym pisałem, najpierw upeirają się przy nowej metodzie dystrybucji, a teraz wszystko kasują i z neta trzeba ściągać.

Renor, na 95% trzeba będzie zapłacić 2 raz, w końcu ci co kupią, to PSP-nie-wiadomo-co są na topie, więc płacisz trzeba. Za mało hitów, żeby inwestować w PSP imo, jeden GoW nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować