Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP go! - nowy model PSP bez napędu UMD

112 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2009 o 21:04, Pitej napisał:

Uwierz mi, że nie zaprzestaną wydawania gier na płytkach. EA i nie tylko też sprzedają
gry przez sieć, czy to znaczy że nie możesz się wybrać po Crysisa, Spore, Sims 3 (już
niedługo) do sklepu?



Prawdziwa e dystrybucja dopiero nadejdzie. Kiedyś telefon miał tylko wybraniec. A dzisiaj? No właśnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kiedyś nadejdzie, ale myślę, że do tego czasu to PsP będzie miało już swojego następcę, wtedy zobaczymy jak SONY obmyśli dystrybucję. Poza tym przecież na obecne wersje konsoli można ściągać gry z PSN więc nadal nie widzę problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie brak UMD to strzał w 10. Zresztą teraz i tak mało kto używa UMD, wszyscy odpalają gry z kart pamięci ;)
Z wyglądu Slim mi się bardziej podoba :)
Pozdr.
Ps. ide grać w Patapona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce na 99,9 % będą problemy z sciąganiem gier. Wiele ciekawych żeczy np. xbox live jest dostępnych tylko w USA.

Mam nadzieje że Sony nie zapomni o właścicielach wcześniejszych modeli i gry będą także na UMD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 12:10, Lord_of_Wyzima napisał:

W Polsce na 99,9 % będą problemy z sciąganiem gier. Wiele ciekawych żeczy np. xbox live
jest dostępnych tylko w USA.

Mam nadzieje że Sony nie zapomni o właścicielach wcześniejszych modeli i gry będą także
na UMD



RZECZY a nie żeczy .. ! Da się ściągać jeśli ktoś chce i umie..

A PSP może zaprezentować się bardzo fajnie.

Spoiler


"Dzieci należy trzymać z dala od internetu, bo od dzieci internet głupieje.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KaRkAsZo-> PSP Go nie jest następcą PSP3000 tylko alternatywą dla tych, którzy tego handheld''a jeszcze nie mają.
PSN funkcjonuje prawidłowo więc o gry na PSP Go nie ma się co martwić. Co do cen podejrzewam, że PSP3000 nie potanieje tak jak PS2 nie potaniało od czasów wejścia PS3. Zmienią się dodatki do tych konsol (zamiast 2 gier może dodadzą 3 a może nie) a PSP Go na pewno będzie droższe od obecnych PSP 3000 bo inaczej być nie może. POLSKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się pomysł troche spalony
bo procesorek czy grafika pewnie to samo
jest mniejszy więc mniej widać
gry będą drogie (jak na każdą nową konsole)
zapewne żadne akcesoria z psp normalnego nie będą pasować
ale podoba mi się kilka żeczy
pamięć wbudowana
bluetooth
wysuwana ,,klawiaturka''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować