Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP go! - nowy model PSP bez napędu UMD

112 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2009 o 00:24, Revan91 napisał:

hobgoblin90 właśnie o tym pisałem, najpierw upeirają się przy nowej metodzie dystrybucji,
a teraz wszystko kasują i z neta trzeba ściągać.

istotnie, tak chwalili UMD a teraz kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyrektor odpowiedzialny za magazynowanie do kierownictwa SCE: -Hej, mamy jeszcze sporo cześci po Mylo ( http://images.google.com/images?client=opera&rls=pl&q=mylo&sourceid=opera&oe=utf-8&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=en&tab=wi). Dacie radę coś z tym zrobić?
-Jasne, daj nam chwilę, bo musimy wymyśleć taki design, żeby był jak najbardziej do bani.
- Ok, poczekam.
...
...
-Hej, mamy - PSP Go. Dostarczcie ten badziew na czwartek.

Sony nadal uważa, że wie lepiej od graczy co jest dla nich dobre. Gdzie drugi analog? Wysuwana klapka? Proszę... Zapowiedzi nowych gier można jak zwykle pomiędzy bajki włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowe PSP bylo bardzo czesto uzywane (i wciaz jest przez moich znajomych) do ogladania filmow i jakos niekoniecznie uciesza sie wlasnie tacy uzytkownicy ze zmiejszenia ekranu. Tak sie tez sam zastanawiam czemu posluzyc ma zrobienie slide''a z tej, niebrzydkiej w koncu (PSP Lite/3000), konsolki. Nie mowiac juz o odcieciu sie od uzytkownikow posiadajacych jakies tam biblioteki gier/filmow na dyskach UMD. Niekoniecznie rozumiem niektore posuniecia Sony, to zupelnie jakby DSi nie mialo zlotu na gry ze starego DS''a, ale Ninny nie mialo takich dziwnych pomyslow.
Nie jestem zadnym fanem Sony (a wrecz przeciwnie) ale takie posuniecie jest co najmniej niezrozumiale dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby te wymienione tytuły ukazały się również na UMD jeżeli PSP Go będzie miało naprawdę podobne parametry techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcecie grac w gry na UMD to kupcie sobie PSP 3000, jeżeli macie dużą bibliotekę gier na UMD to nie kupujcie nowej wersji PSP i po poroblemiei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 23:59, DoomnY napisał:

>"... do gier na UMD będziesz miał stare PSP, a chcąc grać w to samo na PSP go! będziesz

> musiał zapłacić drugi raz (niestety dość prawdopodobna wersja)."

Nie wierzę, że Sony odetnie się od 50mln userów od tak, bo wydało nowszą (nie nową) konsolę.


Jak to "odetnie się od userów"?

Gry bez wersji pudełkowych zaczęły już wychodzić na obecne modele PSP (Patapon 2 w USA), PSP go to następny krok w tym kierunku... Ukłon dla tych, którzy nie mogli zdzierżyć UMD. Jeśli wolisz starsze modele, nikt Cię do kupna go! nie zmusza, gry będą działać na wszystkich tak samo na bank.

Bardzo możliwe natomiast, że ucierpią miłośnicy wydań pudełkowych (ja też się do nich zaliczam...), bo Sony może wpaść na "genialny" pomysł np. wydania nowego MGS-a tylko jako download.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brr. Dziękuję, pozostanę przy mojej grubej, ciężkiej, porysowanej i niezgrabnej czarnulce. Za to jakiej ślicznej.
I pytam ja się, co jest złego w UMD, że wszyscy tak na to psioczą, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a może sony trzyma następnego asa w rękawie?? Co myślicie o grach na kartach pamięci??
oto zalety:
-napęd UMD zajmuje masę miejsca a slot na karty baaardz mało
-o wieeeele szybszy zapis/odczyt gier
Karty oczywiście tak samo jak i slot specjalnie zabezpieczone przed piratami tzn karty przed kopiowaniem, a slot przed odtwarzaniem.
Co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pozostaje przy moim PSP Slim 3000.

kamildobran a wiesz o tym, że były już gry na kartach pamięci? Tak, N-Gage Nokii. I co? Pomysł trafiony na maksa. Bez przesady, stara konsola wcale nie zajmuje dużo miejsca a jakbym chciał coś mniejszego to kupiłbym N-Gage, zresztą mam N95. Mam tylko nadzieję, że gry na stare PSP nadal będą się ukazywać na UMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAL jak PSP iidze w tym samym kierunku co komputer (chodzi mi ze ciagle nowy soft i nowe konsole)...płakać mi sie chce kupiłem PSP 3004 dwa tygodnie temu !! AAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że Sony będzie też wydawać gry na UMD dla starszych wersji konsol, bo jak nie to niepotrzebnie kupiłem konsole... Najlepiej by było gdyby dodali ten napęd UMD (dla starszych gier) i zrobili opcje ściągania z netu. Poza tym już zapowiedziano Assasin''s Creed 2 na PSP, więc mam nadzieję że ukaże się na starsze konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 09:11, WoyKam napisał:

ZAL jak PSP iidze w tym samym kierunku co komputer (chodzi mi ze ciagle nowy soft i nowe
konsole)...płakać mi sie chce kupiłem PSP 3004 dwa tygodnie temu !! AAAAAAAAAA

No i dobrze, po co Ci GO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak dla mnie tragicznie, mam nadzieje, że nie wycofają na rzecz tego modelu tych starszych bo z chęcią bym kupił kiedyś PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... brak UMD i mniejszy ekran może trochę odstraszać, ale nie zapominajmy o jego zaletach - waga i pamięć wewnętrzna. Z tego co usłyszałem na filmie można również wywnioskować, że konsola będzie teraz obsługiwać Memory Stick Micro, czyli znacznie tańsze karty pamięci niż Duo.

A jak będzie się sprawować slaider? To się okaże. Sam chciałem kupic PSP gdy tylko bym zarobił przez wakacje, ale teraz mam spory dylemat, którą z konsol wybrać. Chyba zdecyduję się jednak na nową, odświeżoną wersję. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie cyfrowa dystrybucja to krok w dobrą stronę. Pamiętam ile ludzi narzekało, że UMD zżera mnóstwo prądu i bateria szybko siada (nawet rzekomo w tym celu przerabiali konsole, żeby z UMD nie grać), a teraz ten problem zniknie. Co więcej odpada potrzeba noszenia ze sobą pudełka UMD (w przypadku 3-4 gier nie jest ono takie małe) bo wszystko jest wewnątrz konsolki.
Drugą kwestią jest to, że PSP go! nie jest raczej skierowane do obecnych odbiorców, ale tych nowych co zamierzają kupić dopiero PSP. A design świadczy wg. mnie o tym, że celują w casual i kobiety 18+, czyli nowy rynek dla PSP. Co mi nie przeszkadza i jeśli będę miał ochotę na PSP to wybiorę prawdopodobnie go! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 10:03, Yowie_Northon napisał:

Z tego co usłyszałem na filmie można również wywnioskować,
że konsola będzie teraz obsługiwać Memory Stick Micro, czyli znacznie tańsze karty pamięci
niż Duo.


Nie musiałeś tego wnioskować z filmiku, jest napisane w newsie ;)

No i PSP go! nie kupisz od razu po tym, jak zarobisz w wakacje bo wtedy konsolki jeszcze nie będzie w sprzedaży ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować