Zaloguj się, aby obserwować  
shenmue

PSP 2003 Ceramic White

4 posty w tym temacie

Witam wszystkich graczy!
Z bólem serca jestem zmuszony wystawić na aukcje moją ulubioną przenośną konsole. Oczywiście mowa o PSP.

Jest to biały model niedostępny w Polsce! Co więcej białe PSP naprawdę ciężko jest zdobyć co zresztą widać po aukcjach. W tej chwili jest to jedyny taki model na allegro! Dla zainteresowanych oznaczenie to PSP-2003 CW. (ładowarka jest normalna przystosowana do naszego gniazdka)


Konsole używałem sporadycznie w czasie długich podróży. Gdyby nie standardowe mikroryski z tyłu na chromowanym kółku ocenił bym jej stan na idealny. A tak jest „tylko” bardzo dobry. Brak ukrytych wad! Ekran nie posiada martwych punktów. Naprawdę polecam wszystkim zapoznanie się z tym modelem! Zero problemu z brudem czy śladach po palcach (zmora czarnych PSP). Bardzo łatwo się czyści! Jako że dbam o swoje konsole, przyciski nie są wytarte czy w jakikolwiem sposób uszkodzone (nie nawalam w nie jak głupi).


Wśród tych wszystkich zalet muszę wymienić jeszcze jedną! Biały kolor niesamowicie wręcz działa na płeć piękną :) Nie zdziwcie się jeśli Wasza piękniejsza połówka wyrwie Wam konsole z ręki i będzie chciała sama pograć! Nie jest to żaden chwyt marketingowy! Nie wierzycie? Przkonajcie się sami!


Konsolka jest przerobiona najnowszym softem 5.00 M33-6 (co widać na zdjęciu). Bez problemu czyta wszystkie gry, zarówno te z UMD jak i te z karty pamięci. Apropo karty. Do konsoli dorzucam ORYGINALNĄ karte SanDiska 8GB! Mieści się na niej naprawdę dużo gier, filmów oraz muzyki!


Do tego wszystkiego dokładam jeszcze oryginalną gre Killzone Liberation na UMD w wersji Polskiej! Na karcie pamięci również znajduje się kilka produkcji :)


Cóż powiedzieć na koniec? Naprawdę sprzęt spisuje się super i gdyby nie nagła potrzeba gotówki nigdy nie sprzedałbym tego cacka :( Szczególnie teraz gdy zapowiedziano tyle wspaniałych gier (Little Big Planet, Motorstorm itd). Mam nadzieje że konsola trafi w dobre ręce i będzie służyła nabywcy przez długi czas...

http://www.allegro.pl/item648355068_psp_slim_ceramic_white_jedyna_na_allegro_od_1zl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować