Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero 5 – lista artystów

33 postów w tym temacie

Większość zespołów uwielbiam. I nawet ma być kilka utworów Jimmy Eat World z tego co słyszałem, a nie jeden "The Middle" wałkowany w grach muzycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to beznadziejnie :P
Nirvana, Kiss, Megadeth i Rammstein to chyba jedyne przyzwoite a reszta nieciekawa :/
Zostaję przy 3jce i dodatkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Sabbath (oraz Led Zeppelin, The Doors i innych) nie ma ale przeżyję :] są inne ciekawe zespoły w tym "zestawie".
Fajny pomysł na GH - po 1 utworze każdego zespołu. Pewnie mają kilka-kilkanaście gotowych "zestawów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 17:21, Harrolfo napisał:

A ja ciągle czekam na Guitar Hero Nickelback...

Właśnie chciałem napisać, że jak zwykle nic od Nickelback. Niestety, póki co raczej (a nawet na pewno) nie ukaże się taka gra, Nickelback, mimo świetnych kawałków, mają za mało fanów, wiadomo, sprzedali 31mln albumów, ale inne zespoły, o których "pod-części" GH powstają/powstały czyli Aerosmith 150mln, a Metallica ponad 100mln...
Musieli by wydać jeszcze pare takich albumów, które odniosłyby taki sukces jak All the Right Reasons, to może kiedyś...
Póki co pozostaje robić własne szablony do ich piosenek (nie wiem jak to konkretnie działa, widziałem tylko filmiki na YT, nie grałem w GH) i mieć nadzieję, że chociaż zagrają w Polsce ;)
A odchodząc już od Nickelback, to czemu nie ma Dragonforce? Przecież na poprzedniej liście był ich utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba działa inaczej niż przez liczbę sprzedanych albumów (wspomniałeś o Metallice której "MoP" miał niższą sprzedaż niż dwa najnowsze albumy o niepochlebnej opinii :] ) przędzej miejsce w historii muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 18:01, SpecShadow napisał:

/ciach/

Pewnie tak, ale podałem ilość sprzedanych albumów niby jako wyznacznik ilości fanów ;P
W każdym razie Nickelback nie ma też jakiegoś bardzo znaczącego miejsca w historii muzyki. Jeśli mówi się Metallica to większość osób nie wie za dużo o zespole, ale nazwę zna prawie każdy, z Nickelback tak nie jest, a już na pewno nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O Tak się zastanawiałem kiedy w końcu dadzą Children Of Bodom ^^, mam nadzieje, że wzięli piosenkę Kissing The Shadows. Ogolnie to wykonawcy są 50/50. Część znam, a reszty nie lubie albo w ogole nie słyszałem o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować