• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Phelela

ZA ile mozna kupić 512 mgb ram

Pytanie

cHCIAŁBYM SI SPYTAC PO ILE MOZNA KUPIĆ 512 MGB RAM WOGUL PO ILE SA RAMY BO MAM 256 MGB I CHCES SOBIE DOKUPĆ PLZ ODPOWIEDZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

33 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.02.2006 o 10:07, Łukasz.G napisał:

obecie okolo 200-300 zl i masz kosci 512 ddr ps nie pisz z caps lockeim bo to sie traktuje
jako krzyk:)

No te ceny to przy bardzo markowych kościach. Normalne bez wieczystej gwarancji dostaniesz za około 150 zł. W cenie 200-300 to od Kingstona przez Patriota do Geila. Sam aktualnie wymieniłem z 2x512 na 2x1G Patriota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2006 o 10:17, Phelela napisał:

sorka za tego caps loca ale patrz dam ci linaka i zobacz czy to jest to i czy dobe sa te ramy
www.wolnet.pl

Tam nie ma żadnych opisów co to za ramy. W życiu nie kupiłbym niczego w takim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kingston 512 DDR 400 Mhz cl 2.5 - te ramy kupiłem za 215 zł . Mogę dać namiary jeżeli takowe ramy ci pasują =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja sam niedawno kupiłem 2x512MB 400MHz KingMax''a i póki co narzekać nie mogę.
A zakup w Prolinie za niecałe 160 zł kość, z wieczystą gwarancją.
I z moich obserwacji wynika, że jak nie masz zamiaru podkręcać kompa do granic jego możliwości to tych droższych pamięci się nie opłaca brać. Najlepiej jakieś firmowe, ale tanie.
A jak już zdecydujesz się na jakiś model to zawsze możesz ceny sprawdzać w serwisach typu skapiec.pl, czy ceneo.pl (znajdują najniższe ceny w polskich sklepach internetowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2006 o 10:06, Phelela napisał:

cHCIAŁBYM SI SPYTAC PO ILE MOZNA KUPIĆ 512 MGB RAM WOGUL PO ILE SA RAMY BO MAM 256 MGB I CHCES
SOBIE DOKUPĆ PLZ ODPOWIEDZCIE


Masz już od 150zł nowe DDR 400,333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2006 o 10:06, Phelela napisał:

cHCIAŁBYM SI SPYTAC PO ILE MOZNA KUPIĆ 512 MGB RAM WOGUL PO ILE SA RAMY BO MAM 256 MGB I CHCES
SOBIE DOKUPĆ PLZ ODPOWIEDZCIE


Kość 256MB RAM kosztuje od 100-200zł. (hyba tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 18.02.2006 o 10:17, SwenG napisał:

No te ceny to przy bardzo markowych kościach.


myslaelm ze liczy sie jakość nie?? bo kupie jakieś chińskie i mogą okazać sie tanie ale niwydajne /wadliwe więc podałem ceny dobrych i renowanych firm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2006 o 10:06, Phelela napisał:

cHCIAŁBYM SI SPYTAC PO ILE MOZNA KUPIĆ 512 MGB RAM WOGUL PO ILE SA RAMY BO MAM 256 MGB I CHCES
SOBIE DOKUPĆ PLZ ODPOWIEDZCIE


Na giełdzie komputerowej ceny zaczynają się od 150pln za 512/400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zależy jakie DDR''y są znacznie droższe od SDR, tak samo DDR2 są droższe od DDR. Tu też znaczenie ma częstotliwość. Jakie RAMy bedziesz musiał kupić zależy od tego co już masz w kompie. Do sprawdzenia RAmów i innych bebechów kompa polecam EVERESTa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja sobie zamierzam dokupić 256 Ram (mam 512), tylko że w sklepie powiedziano mi że to musze dokupić dwie kostki po 256, bo tak mam w komputerze i, ze zapłace za to 400 zł. No cóż czas oszczędzać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować