Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Fifa 10 - temat ogólny [M]

670 postów w tym temacie

Mam dwa pytania:
Raz, czy da się zmienić kory swojemu stworzonemu zawodnikowi tak, ażeby miał np Mercuriale czy T90, a nie te buty EA SPORT''sowe?
I dwa, czy da się jakoś ''wyciągnać'' koszulkę ze spodenek chociażby dla swojego zawodnika w be a pro? bo trochę mnie to irytuje, jak nie ma takiej opcji, i wszyscy biegaja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 20:23, Pernia napisał:

Mam dwa pytania:
Raz, czy da się zmienić kory swojemu stworzonemu zawodnikowi tak, ażeby miał np Mercuriale
czy T90, a nie te buty EA SPORT''sowe?
I dwa, czy da się jakoś ''wyciągnać'' koszulkę ze spodenek chociażby dla swojego zawodnika
w be a pro? bo trochę mnie to irytuje, jak nie ma takiej opcji, i wszyscy biegaja tak
samo



z tą koszulką wyciągniętą to raczej się nie da.


Ja ubolewam nad jedną ważną rzeczą której tutaj w fifie nie ma jakimś cudem.
Otóż nie da się zagrać 2vs2 czy 2vs1 przez neta. Czyli np. ktoś obcy kontra ja na klawiaturze i brejdak na padzie na jednym kompie. Lipa, w PESach się da a tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 22:27, Hartus napisał:

Grafika w Fife odrzuciła mnie od gry po 30 minutach. Nie należę do tych co oceniają grę
po tym elemencie, ale ona po prostu odstrasza.

Mnie tylko rozsmieszyla kiedy pierwszy raz odpalilem demko :) W sumie w tej grze nie grafika jest najwazniejsza, chociaz byloby przyjemniej gdyby bylo na czym oko zawiesic. Az dziwne ze mojemu koledze pelna wersja skacze. Komputera slabego nie ma, a to co widzimy na ekranie nie uzasadnia takich wymagan.

Dnia 02.10.2009 o 22:27, Hartus napisał:

Co jak co, ale skoro EA olewa nas ja oleje ich i wybiorę PESa. Wygląd piłkarzy i radość
po bramce jest jest jak w Fife 06,07,08,09. Wszystko wygląda jak w poprzednich odsłonach
albo i gorzej (murawa). A, że uaktualnią składy i koszulki to nie znaczy, że grę można
wydać jako następna część. Prędzej można nazwać to patchem.

Cos w tym jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Na konsoli można odblokować takie bajery. Zerknij do wyzwań z akcesoriami, o ile takie są na PC. ;)

Edit: Ja w fifce latam w czarnych mercurialach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Piszę w trochę nietypowej kwestii, ale myślę, że gramowicze spokojnie odpowiedzą na moje pytanie. Otóż, sprawa ma się tak, że wygrałem w konkursie grę FIFA 10 i mogę wybrać sobie platformę. Nie mam jednak konsoli i gra mi się nie przyda chce więc ją sprzedać. Teraz. Którą wersję lepiej wybrać pod kątem sprzedaży? Na PS3 czy X360? Gra nowa, zafoliowana, chciałbym ją sprzedać na allegro bądź gdzieś w sieci. Jak myślicie, którą wersję brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 15:51, LordJuve napisał:

Witam,

Piszę w trochę nietypowej kwestii, ale myślę, że gramowicze spokojnie odpowiedzą na moje
pytanie. Otóż, sprawa ma się tak, że wygrałem w konkursie grę FIFA 10 i mogę wybrać sobie
platformę. Nie mam jednak konsoli i gra mi się nie przyda chce więc ją sprzedać. Teraz.
Którą wersję lepiej wybrać pod kątem sprzedaży? Na PS3 czy X36? Gra nowa, zafoliowana,
chciałbym ją sprzedać na allegro bądź gdzieś w sieci. Jak myślicie, którą wersję brać?

Popatrz, która droższa i tą też weź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakońcyzłem dzisiaj pierwszy sezon w trybie "zostań gwiazdą sezony" grając w Lechu Poznań. Z tego co pamiętam zostałem królem strzelców z 47 golami. Dostałem też kilka ciekawych ofert np: od Barcelony, Interu, Marsylii, lecz wybrałem ofertę z Interu, bo grając w nim od początku będę podstawowym zawodnikiem, czy jak mu tam(poziom3), a w barcy bym zaczynał od rezerw i poziomu pierwszego. ;p

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 15:51, LordJuve napisał:

Witam,

Piszę w trochę nietypowej kwestii, ale myślę, że gramowicze spokojnie odpowiedzą na moje
pytanie. Otóż, sprawa ma się tak, że wygrałem w konkursie grę FIFA 10 i mogę wybrać sobie
platformę. Nie mam jednak konsoli i gra mi się nie przyda chce więc ją sprzedać. Teraz.
Którą wersję lepiej wybrać pod kątem sprzedaży? Na PS3 czy X360? Gra nowa, zafoliowana,
chciałbym ją sprzedać na allegro bądź gdzieś w sieci. Jak myślicie, którą wersję brać?

PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w połowie 2 sezonu kariery i narazie jestem 1 z 13 winami 1 remisem i 2 porażkami.
Aha, właśnie miałem taki problem (nie wiem może też tak mieliście). Zagrałem mecz i wygrałem. Potem wyszedłem naciskając na górze te przycisk "wyłącz do windows" czy jakoś tak. I mi zresetowało 1 wina i mi zmieniło pseudo z Mistrz gry w piłke na amator

Spoiler

[lol]

.
Mieliście takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 15:51, LordJuve napisał:

>>.........


Napewno PS3 bo najdroższa:)


Ja mam inne pytanie.

Tyle już gram w tą fife ale nie mogę znaleźć trybu aby z brejdakiem na 1 kompie zagrać przeciwko komuś online, tylko tryb 1vs1 na necie widzę i korzystam z niego.

Jest w tej grze możliwosć grania 2 osób w jednej drużynie kontra ktoś? Chodzi o granie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 21:12, adrian_b1 napisał:

Witam.Kupilem fife na gram.pl.Jest mozliwosc zeby chodzila bez plyty ? Nie chcem wgrywac
cracka



raczej takiej możliwosci nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 21:12, adrian_b1 napisał:

Witam.Kupilem fife na gram.pl.Jest mozliwosc zeby chodzila bez plyty ? Nie chcem wgrywac
cracka

Jak ktoś już baaardzo chce, to mini-image.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 22:04, RazorBMW napisał:

> Witam.Kupilem fife na gram.pl.Jest mozliwosc zeby chodzila bez plyty ? Nie chcem
wgrywac
> cracka
Jak ktoś już baaardzo chce, to mini-IMAGE


Bo w fifie 09 mozna bylo.Ok tnx za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,zapytam tak szczerze ,bo nigdy nie byłem fanem fify itp. Chodzi o to,że niektórzy mówią tak Fifa 10 PC -,że jakieś gów.. , a na konsole np. Xbox 360 niby cool.Co za róznica? Pad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować