Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Fifa 10 - temat ogólny [M]

670 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2010 o 22:50, damlon napisał:

Dzisiaj zmówiłem sobie grę i zanim przyjdzie chciałem już ściągnąć sobie ewentualne update''y
i patche, żeby potem nie tracić czasu, ale nie mogę nic znaleźć. Nie ma do tej fify 10
żadnych patchy czy upadte''ów? Czy może można je pobrać tylko z poziomu gry?


Co prawda nie wiem na jaką platformę zmówiłeś grę, ale tak czy siak na PC żadnych patchy nie było(oczywiście oprócz comiesięcznych aktualizacji składów i cotygodniowych aktualizacji formy, które możesz ściągnać bezpośrednio z poziomu gry). Natomiast na konsole(X360/PS3) musisz je i tak ściągnąć przez Xbox Live/PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 19:26, PJ_MW napisał:

> Czy jest dostępny jakiś patch na poprawienie chociaż trochę grafiki?

Jest, oto link http://www.soccergaming.com/forums/showpost.php?p=2748662&postcount=510
A co do strojów to raczej mało prawdopodobne, żebyś zaczynał wszystko od nowa. Jeżeli
posiadasz savy z rozgrywek, myślę, że wszystko powinno być w porządku.



Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trybem menadżerskim. Postanowiłem opuścić klub, który prowadziłem przez 3 lata. Podczas przeglądania ofert wszystko jest w porządku budżet, najlepsi piłkarze itp. Ale kiedy już podpisze kontrakt z jakimś zespołem finanse wynoszą... 23 miliardy na minusie, a pozostałe tygodniówki około 300 tysięcy, też na minusie. Z każdym klubem jest ta sama śpiewka. Ma ktoś jakiś pomysł? Wiem, oczywiście, zawsze można utowrzyć nowego menadżera, ale mam już dużo kupionych zawodników, 5 gwiazdek etc., a próbuję zdobyć trofeum wheeler dealer. Z góry dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do trybu zostań legendą. Otóż jestem w zespole i zastanawiam się kiedy będą jakieś transfery? nic w kalendarzu nie jest zaznaczone jak np: w PES 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, gra ktoś jeszcze w fife 10? Chodzi mi dokładnie na x360. Bo musze zrobić jedno osiągnięcie dokładnie wygraj mecz z przyjacielem. Jeśli ktoś by mógł pomóc, bo nikt z moich znajomych nie gra w fife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio zdarzyło skasować profil Fify na ps3. I oczywiście skasowały mi się wszystkie statystyki wirtualnej gwiazdy. Czy jest jakiś sposób na przywrócenie odblokowanych wyzwań?
Na stronie http://www.ea.com/uk/football/profile/accomplishments/PS3/*profil* są zaznaczone wszystkie osiągnięcia, które odblokowałem. Da się to jakoś przenieść na profil Fify na ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja - dlaczego nie odpala mi się Fifa 2010 na lapku HP z Vistą. Ten cudowny system został wzbogacony o 80 aktualizacji i Service Pack 2 (zgodnie z wymogami na pudełku). Mieli dyskiem i nic się nie wyświetla. Gra jest sprawdzona, bo odpala się na słabszym sprzęcie z XP. Please help me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam problem z Fifa 10 , gram na klawiaturze lecz przestawiło się sterowanie na klawiatura + myszka . Jak nawet zmieniam ustawienie to i tak moge grać tylko przy pomocy klawiatury i myszki . Wie ktos co zrobić aby to zmienić . Pomocy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować