Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: StarCraft 2 pod koniec roku!

59 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2009 o 22:05, Revanchist napisał:

> Ciekawe jestem co to za oczekiwania muszą spełnić

Że gra jest dobra, grywalna i spełnia nadzieje w niej pokładane. Przypomnę, że przerwali
prace nad SC: Ghost, które było na zaawansowanym etapie, a wymagań nie spełniało.



To mogli zachować milczenie o SC aż bety :P mniej by irytowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 21:32, Revanchist napisał:

Ech, dzisiejsza mło... gracze xD. Za grosz cierpliwości - artystów się nie popędza xD.


Chyba programistów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard już powoli zaczyna gwiazdorzyć, 3 części SC 2 dowodzą, że Blizzowi coraz mniej zależy na graczach a coraz bardziej na kasie. Oby tylko zoptymalizowali SC2 dobrze bo WoW to istna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:45, Jumpkov napisał:

Czyz to nie piekne gra jeszcze nie wyszła i już wiemy zę będą z nas siobrać
pięniądze...Ja niestety na głowe jeszcze nie upadłem i niestety nie dam z siebie zrobić
frajera czyli nie nabęde Starcrafta II i Diablo III żeby potem nie musieć jak debil czekać
aż łaskawie wydadzą kolejny dodatek.

Czytając Twoje komentarze doszedłem do wniosku, że z tym upadaniem na głowę to coś kręcisz...
A ogólnie to trolujesz na całego bo doskonale wiesz, że pisząc takie komentarze obrażasz ludzi którzy czekają na te gry, a zależy Ci tylko na tym, żeby ktoś Ci odpisał. Niestety podbudowałem tym postem Twoje widocznie "nie dające z siebie robić frajera" chyba nie tak duże ego. Trudno.

Dnia 01.06.2009 o 22:45, Jumpkov napisał:

Na szczęscie mam jeszcze Valve...

I co będziesz "jak debil czekał" na L4D2, żeby potem "dać z siebie zrobić frajera" jak wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 23:28, taassadar napisał:

Blizzard już powoli zaczyna gwiazdorzyć, 3 części SC 2 dowodzą, że Blizzowi coraz mniej
zależy na graczach a coraz bardziej na kasie. Oby tylko zoptymalizowali SC2 dobrze bo
WoW to istna tragedia.



Gdyby Blizzowi nie zależało na graczach a na kasie już dawno by wydali SC2 i zaprzestali wsparcia Sc1, Diablo2 i WarCraft3 bo po co maja się męczyć ? ;p

WoW jest bd zoptymalizowany ;p jedynie każdy gracz chciał by innego balansu miedzy klasami a to już całkowicie inna sprawa ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 23:28, taassadar napisał:

Oby tylko zoptymalizowali SC2 dobrze bo
WoW to istna tragedia.


Chyba wogole nie grales w WoW. Bete (w 2004 roku) tej gry uruchomilem na sprzecie, ktory... nie spelnial minimalnych wymagan sprzętowych. Blizzard slynie z tego, ze jego gry sa bardzo dobrze zoptymalizowane i dzialaja na starszym sprzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:45, Jumpkov napisał:

Od kiedy połacyli
się z Acti Straciłem do nich szacunek


O to Blizzard polaczyl sie z Activision? Kiedy? Ale tak to jest jesli kuleje sztuka czytania ze zrozumieniem. Polaczyly sie firmy Activision i Vivendi tworzac spolke Activision - Blizzard. A to jest spora roznica.

Dnia 01.06.2009 o 22:45, Jumpkov napisał:

Czyz to nie piekne gra jeszcze nie wyszła i już wiemy zę będą z nas siobrać
pięniądze...


Raz, ze dodatki do gier Blizzarda znaczaco sie roznia od roznych DLC do gier chocby Betshady. W tym drugim przypadku za zbroje do konia chcą kase. W przypadku Blizzarda kazdy dodatek wnosi cos nowego, a co wiecej - starczy na bardzo dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba wogole nie grales w WoW. Bete (w 2004 roku) tej gry uruchomilem na sprzecie, ktory... nie spelnial >minimalnych wymagan sprzętowych. Blizzard slynie z tego, ze jego gry sa bardzo dobrze zoptymalizowane i >dzialaja na starszym sprzecie.

Wyobraź sobie, że gram w WoWa od 3 lat a ty widzę grałeś tylko w betę więc mi nie wciskaj kitów. WoW jest beznadziejnie zoptymalizowany, ja już nie mówię o tym, że wymagania w stosunku do grafiki są mocno przesadzone ale nawet na podanych zalecanych wymaganiach WoW nawet na średnio-wysokich ustawieniach chodzi 20-40 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może masz problemy ze sprzętem? Albo za dużo addonów? Nie wiem, na czym grasz. Ja pamiętam, że first kill Ragnarosa w Molten Core zaliczyłem, grając jako priest main tanka w 40 osobowym raidzie na (!) Duron 800Mhz i GF4MX400, 512 RAM. Jasne, że nie był to pokaz płynności, ale spokojnie dało się grać. WoW największe problemy z płynnością w dużych miastach, swego czasu szczególnie Shattarah. Jednak wystarczyło mieć trochę więcej RAM i jakiś przyzwoity sprzęt, a można było grać zupełnie komfortowo. Także nie przesadzałbym z tą beznadziejnością (20-40fps to imho całkiem przyzwoity wynik, jeszcze zależy od miejsca i sytuacji). Zapędzasz się w swoich sądach w drugą stronę. Inna sprawa, że WoW jest mocno nie zbalansowany i wszelkie próby naprawienia sytuacji, lepsze lub gorsze, na ogół kończą się tym, że jedni się cieszą, a inni marudzą i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 21:49, Revanchist napisał:

W tym fachu też można być artystą ;D.


W rysowaniu art worków ta ;p , albo robienia rysunków z kodu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie aż się popłakałem ... ze śmiechu oczywiście, WoW to chyba jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier na rynku, wymaganie praktycznie żadna jak na aktualne czasy i chodzi płynnie. Na każdym nowo kupionym komputerze nawet z MM czy czegoś podobnego nie masz mniej niż 60fps... choć akurat liczenie fps z wow to pomyłka. Co do samego SC2 blizz zawsze wydaje gry jak je już skończy i nie wcześniej... po prostu "będzie jak skończymy" i tyle.

PS. Jest to chyba jedyne firma której produkt mogę kupić w ciemno a wiem że się nie rozczaruje i nie zalegnie on na półce po 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takich ludzi, gra w WoW''a 3 lata, ale pisze że jest beznadziejnie zoptymalizowany. Skoro tak beznadziejnie to po co ciągnąć tentytuł przez 3 lata? Kolejne śmieszne ludziki to Ci ktorzy piszą że SC3 jest robiony dla kasy. o.O Wyobraźcie sobie że posiadacie gre MMORPG w ktora staystycznie posiada najwięcej graczy na świecie, zakładając że gra w nią milion osob i płacą wam za to 1zł miesięcznie macie 1 milion zł, za nic? NIE, za to że siedzisz aktualizujesz ją starasz sie dogodzić wiecznie niezadowolonym graczą, a wcześniej pracowałeś by stworzyć takie coś co przyciągnie ten milion graczy, ktorzy będą uważać ja za beznadziejną i mimo wszytkiego grać, opłacać ją przez 3 lata. Dla typowego polaczka, ktory tylko mysli o sobie SC2 jest dla kasy, bo przeciez jak mozna nad czyms siedziec pare lat, pracowac, chcac zrobic produkt cieszacy sie popularnoscia hmmm SC juz chyba 11lat i chcac za to pieniadze, prawda Blizz musi byc nienormalny, powinni oddac za darmo jeszcze placic nam za to. Skonczcie te glupie teksty na temat kasy, bo wszytkie produkty Blizzarda, ktore posiadaja opcje gry w sieci sa aktualizowane do dzis i po dzis dzien sa osoby grajacy w nie. Blizzard to jakość, a za jakość trzeba dać określoną cene. Wy byście chcieli mercedesa w cenie malucha, a takich rzeczy nie ma. Coż sam już sie zarejestrowałem na blizz żeby wygrać klucz do bety SC2, choć podobno ma być OPEN beta i z wielką niecierpliwością oczekuje na ten tytuł. Nawet jeżeli bym miał wydać 400zł na tą gre, wiem że przez kolejne 11lat będe miał zajęcie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować