Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 zapowiedziany

67 postów w tym temacie

cryengine3 to nie przypadkiem pocięty cryengine 2, by nie ciął na konsolach? Bo jeśli dobrze kojarzę filmik, to wyglądało to jedynie bardziej cukierkowo i jakoś tak.. gorzej, choć to niby ta sama dżungla była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Wbrew marudzeniu co niektórych Crysis to kawał dobrej satysfakcjonującej gry. Szkoda że znowu będzie trzeba czekać z półtora roku żeby na full detalach poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwie możliwości, albo tamta prezentacja była z wersji beta CE 3, albo też wersje konsolowe będą okrojone (jak widać czas robi swoje, a current-geny nie są już pierwszej młodości). Mimo wszystko czekam na jakieś wieści o Crysis 2 i mam nadzieję, że ponownie "zarżnie" mojego PieCa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że Crysis 2 to nic nowego, mówili że będzie trylogia. A że na X360 i PS3 też nic nowego, bo przecierz CryEngine 3 którego jakiś czs temu opisywali jest kompatybilny z tymi konsolami. Tak więc do przewidzenia było że następny Crysis trafi również na konsole. Tylko mam nadzieję że grafika na tym nie ucierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 13:13, dark_master napisał:

cryengine3 to nie przypadkiem pocięty cryengine 2, by nie ciął na konsolach? Bo jeśli
dobrze kojarzę filmik, to wyglądało to jedynie bardziej cukierkowo i jakoś tak.. gorzej,
choć to niby ta sama dżungla była.


Owszem, ale silnik ma jedną zaletę - jest skalowalny. Co oznacza, że jeśli Crytek potraktuje PC-towców poważnie, będą mieli możliwość zabawy w grę znacznie lepiej wyglądającą od konsolowych odpowiedników (o modach, mapach i edytorze nie wspominam, gdyż to oczywistość). Zwłaszcza, że na filmikach prezentujących możliwości CryEngine 3 wszystko wyglądało, jakby ktoś detale ustawił na low, a ubogość dalszego planu zamazał mgłą...

Liczę na to, że rozgrywka nie zostanie ukonsolowiona - Crysis bardzo mnie się podobał, więc czekam na sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafi, ale chyba na PS4. Nie wiem jak PS3 będzie miało zamiar to uciągnąć...jedynka by nie poszła na medium (pecetowej wersji) pewnie a co dopiero Crysis 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 13:37, Principes napisał:

Owszem, ale silnik ma jedną zaletę - jest skalowalny. Co oznacza, że jeśli Crytek potraktuje
PC-towców poważnie, będą mieli możliwość zabawy w grę znacznie lepiej wyglądającą od
konsolowych odpowiedników (...)

Bitmapy i rozdzielczości to nie problem, ale co jak potną szczegółowość obiektów albo fizykę?
Crysisa 2 kupię na 99%. Crysis bardzo mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat zarówno pierwszy Crysis jak i Warhead bardzo się podobał, więc czekam na dwójkę. Mam tylko nadzieję, że wymagania sprzętowe nie wzrosną za bardzo, żebym mógł zagrać. Ciekaw też jestem jaką dokładnie historię nowy Crysis będzie opowiadać i z czyjej perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy Crysis oraz Warhead bawiłem* się znacznie lepiej niż przy wyskakujących w nieskonczoność ludzikach z CoD4:MW. Z przyjemnością kupię 2jke :)

*Oczywiście na poziomie Delta, inne powinny zniknąć z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 13:42, logray napisał:

> Owszem, ale silnik ma jedną zaletę - jest skalowalny. Co oznacza, że jeśli Crytek
potraktuje
> PC-towców poważnie, będą mieli możliwość zabawy w grę znacznie lepiej wyglądającą
od
> konsolowych odpowiedników (...)
Bitmapy i rozdzielczości to nie problem, ale co jak potną szczegółowość obiektów albo
fizykę?


Na tej samej zasadzie, co tryb multiplayer w dx9? Fizykę tam wyłączono. Inny przykład: Mirror''s Edge. Wszystko jest możliwe, pytanie, czy panom z Frankfurtu będzie się chciało, czy pójdą na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie coś o tym wiadomo. Co do moich oczekiwań: (jeszcze) lepsze multi, single z (jeszcze) większymi możliwościami, oraz żeby na tym ich nowym silniku, gra nieco mniej chrupała... :P

P.S I to nieprawda że Crysis to słaba gra. Jest po prostu diabelnie niedoceniana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to nie zostało powiedziane, czy Crysis 2 w wersji na PC również powstanie w oparciu o Cry Engine 3, co bystrzejsi spostrzegli, że grę Crytek, może tworzyć dla konsol na silniku 3 generacji – Cry Engine 3 bo po to został on opracowany, zaś przy pisaniu gry na PC pozostać przy Cry Engine 2. Co bystrzejsi również zauważyli, że tech demo Cry Engine 3 zostało pokazane jedynie w oparciu o pracę na dwóch konsolach – XBOX 360 i PS3, a nie w oparciu o PC…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też Crysis się bardzo podobał i czekam na dwójkę. Niedoceniana gra? Zobacz na angielskiej wikipedii jakie noty dostał, średnio 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować