Zaloguj się, aby obserwować  
Fucio

Metal Gear Solid: Rising - temat ogólny [M]

13 postów w tym temacie

Na E3 Kojima ogłosił, że powstaje nowa gra z serii MGS. Niby nic w tym dziwnego, bo to świetna marka, ale gra ukaże się na X360! Potem dodał, że nie będziemy kierować Snake''iem, ale... Raidenem.
Jakie są wasze oczekiwania po tej grze? Uważam, że będzie świetna, bo to w końcu Metal Gear Solid! Dla tej serii jestem nawet gotów kupić PS3. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 11:15, Fucio napisał:

Na E3 Kojima ogłosił, że powstaje nowa gra z serii MGS. Niby nic w tym dziwnego, bo to
świetna marka, ale gra ukaże się na X360! Potem dodał, że nie będziemy kierować Snake''iem,
ale... Raidenem.
Jakie są wasze oczekiwania po tej grze? Uważam, że będzie świetna, bo to w końcu Metal
Gear Solid! Dla tej serii jestem nawet gotów kupić PS3. Serio.

Ukaże się na xboxa , PS3 i PC...
Ale i tak reszta projektów Metal Gear od Kojimy będzie ukazywać się na PS3.
A co do gry to zostaje spłycona - czemu? 3 platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Tactical Espionage Action mamy Lightning Bolt Action, czyli można wykoncypować, że nowy MGS zmieni się ze skradanki w siekankę :( I jeszcze cyborg-Raiden jako główny bohater... Ciekawe czy fabuła będzie trzymać poziom poprzednich MGSów. Ale w zasadzie to co mnie to obchodzi. Nie mam ani 360, ani PS3 ani PC, który mógłby tę grę pociągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 11:32, SlimPole napisał:

Zamiast Tactical Espionage Action mamy Lightning Bolt Action, czyli można wykoncypować,
że nowy MGS zmieni się ze skradanki w siekankę :(

Na końcu trailera widnieje napis "Sneak in", więc może jednak coś pozostanie w tej grze ze skradanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 11:38, Fucio napisał:

Na końcu trailera widnieje napis "Sneak in", więc może jednak coś pozostanie w tej grze
ze skradanki.

Można mieć nadzieję ;p Swoją drogą, nie grałem w MGS4, ale widziałem na youtube fragment, w którym Raiden szatkuje Metal Geary. Zachowując tę scenę w pamięci wizja Raidena czającego się za węgłem i po cichu kasującego pojedynczych strażników jak w MGS2 jakoś do mnie nie przemawia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tytule temtu jest poniekąd błąd, ponieważ Metal Gear Solid 2: Substance ukazał się na pierwszego Xboxa. A że X zapewnia wsteczną kompatybilność, wiec MGS2 podchodzi pod X360 :P

Co do samej gry, pewnie będzie więcej akcji, oby tylko zminiono nieco proporcje, na więcej czystego gameplayu.
Osobiście cieszę się, z braku Exlusiva dla ps3, w końcu więcej graczy będzie mogło zapoznać się z tą doskonałą serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, ze MGS: Rising okazał się multiplatformowy (wyjdzie na Xboxa 360, PS3 i PC), zwracam się z prośbą do moderatora o zmianę nazwy tematu na "Metal Gear Solid: Rising - temat ogólny". Nazwa "pierwsza gra z serii na Xboxa 360" może być myląca dla niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem sobie bluzy w sklepie internetowym i znalazłem tam bardzo żenującą rzecz.
Dla porównania.
Tutaj Oryginalny obrazek z Raidenem:
http://www.fromheroestoicons.com/blog/wordpress/wp-content/uploads/2009/06/mgs_rising834_screen.jpg
A tutaj bluza z pewnym nadrukiem. Bluza nosi nazwę CYBORG i nie ma nic wspólnego z MGS.
http://www.kropa.pl/data/gfx/pictures/large/5/6/43265_1.jpg
http://www.kropa.pl/data/gfx/pictures/large/5/6/43265_2.jpg

Pozostawie bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale nie jestem jakoś specjalnie źle nastawiony do Rising - niby sieczka, niby to nie to samo, ale...
Cóż - jestem ogromnym fanem serii - przeszedłem każdą część i powinna być do dla mnie profanacja, ale... spójrzmy na to z innej strony - jeżeli fabuła będzie tak samo dobra to.. czemu nie? Przynajmniej dowiemy się czemu Raiden zamienił się z takiej emo-pussy (MGS2) w bad-ass''a z MGS-4 ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak odświeżę temat, bo myślę, że kogoś to zainteresuje: taki mały bonus dodawany do pre-ordera Metal Gear Rising, czyli skórka Gray Foxa. Niestety z tego co przeczytałem dostępna dla Ameryki Północnej w jednym ze sklepów. Ale jakby nie patrzeć wygląda całkiem nieźle.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/563986_10151166105060986_1831269047_n.jpg

Swoją drogą to fajnie by było gdyby zmienić tytuł tematu na Metal Gear Rising: Revengance. Nie pisałem tego w temacie o serii Metal Gear Solid, bo jak sama nazwa mówi- to jest o MGSie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkim fanem serii nie jestem, dopiero co zaczynam przygode z MGS2 na PS3 ale na Metal Gear Rising czekam z wypiekami na twarzy :p Demo bylo dobre a i czym blizej premiery tym bardziej nie moge sie doczekac.
Wiadomo moze czy gra jest jakos powiazana fabularnie z MGS4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować