Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3 - światowa premiera!

29 postów w tym temacie

Muszę niektórych rozczarować ;/ słyszałem że sims 3 jest gorsze od sims 4 :(

Dobra na poważnie sims 4 wyjdzie za góra 2 lata :) chyba xD

A tak nawiasem mówiąc, bardziej oczekuje spore kosmiczne przygody niż sims3 :), ale to tylko moje zdanie i wy możecie być innego więc nie wnikam, szanuje wasz wybór więc wy szanujcie mój xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 14:13, JakubG napisał:

zwłaszcza, że nie trzeba już tak dokładnie opiekować tym simem, gdyż teraz będzie
mógł się w wielu rzeczach sam zaspokoić :)


No Sim biega praktycznie sam. Można traktować tą grę jako interaktywny wygaszacz ekranu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i świat znowu ogarnie zgraja ludzików z zielonym "czymś" nad głową. Swoją drogą, to ciekawi mnie czemu ta gra ma takie wzięcie. Zabawa w życie mając na karku własne ? Dla mnie to wydaje się być troszkę głupie, ale to tylko moja skromna opinia. xD

PS Już wolałem pograć sobie w SimCity. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 16:39, Baknak napisał:

No i świat znowu ogarnie zgraja ludzików z zielonym "czymś" nad głową.

;]

Dnia 02.06.2009 o 16:39, Baknak napisał:

Swoją drogą, to ciekawi mnie czemu ta gra ma takie wzięcie. Zabawa w życie mając na karku własne ?

Ale nie możesz być w swoim życiu jednocześnie neurochirurgiem, rockmanem i znanym pisarzem czy malarzem ;)
Z resztą Simsy to seria która jest kierowana do <20. Myślisz, że gorące 16 maja takie fantastyczne życie? Gra, prawie jak każda (patrz np. WoW) pozwala nam uciec w inny świat. Niektórzy wolą być jakimiś komandosami walczącymi z obcymi, inni druidem z Silverspring, a jeszcze inni wracając z harówki przy taśmie w Gilette chcą być wolnymi duchami, malarzami artystami mającymi chatę na 15 akrów ;)

Dnia 02.06.2009 o 16:39, Baknak napisał:

Dla mnie to wydaje się być troszkę głupie, ale to tylko moja skromna opinia. xD

Głupie nie. Bo idąc Twoim tokiem rozumowania to połowa gier jest durna. Po prostu to nie Twój target, dla innych gra jest fantastyczna. Btw. Małe dziewczynki ale i również mali chłopcy np mogą zobaczyć "na sucho", że dziecko + mąż/żona + praca + znajomi + czas dla siebie to coś nierealnego do upchnięcia w 24 godzinach z doby :)

Dnia 02.06.2009 o 16:39, Baknak napisał:

PS Już wolałem pograć sobie w SimCity. xD

Też wolę, ale są również proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 milionów?
A ile % z tego to dodatki?
Zakładając, że każdy simomaniak, kupił podstawkę + 3-4 dodatki, to mamy 5 egzemplarzy na osobę ( oczywiście, osobę która kupiła jedną część ). Wystarczy 20 milionów ludzi, aby osiągnąć taki wynik - a przecież, są osoby które kupują WSZYSTKIE dodatki i WSZYSTKIE części.
I zabawne, że jeszcze bardziej spłaszczyli grę. Będę uzupełniał higienę załatwiając się...

A teraz, zabawa! Ile dodatków wyjdzie do Simsów 3? obstawiam 10, a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 07:55, likop2 napisał:

A teraz, zabawa! Ile dodatków wyjdzie do Simsów 3? obstawiam 10, a wy?

Obstawiam 7 ^^
Swoją drogą śmiać z simsów się można. Gra jako tako nie jest zła, ale nudzi się CHOLERNIE szybko. Pogram sobie niedługo chyba w Sims 2.
A mam pytanko. Przydaje się ta swobodna okolica? Jeśli nie to chyba sobie po prostu zagram w simsiaki 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 09:19, Kirabaxior napisał:

A mam pytanko. Przydaje się ta swobodna okolica? Jeśli nie to chyba sobie po prostu zagram
w simsiaki 2.


Tak, jest dużo ciekawiej przez to :) Grałem i w 1 i w 2, przy 2 szybko się znudziłem bo to to samo co 1 tylko 3D, tu natomiast przez te drobne kosmetyczne zmiany usiadłem prawie jak do nowej gry. Jest ciekawiej, ale jednak nadal czegoś brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, z fenomenem The Sims jest prawdopodobnie tak (jak niegdyś ktoś mądrze ujął): Coś jak z muzyką Disco Polo - oficjalnie nikt się nie przyznaje, jednak wszyscy ekscytują się dokonaniami poniektórych zespołów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować