Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: Assassin`s Creed 2 zadebiutuje 17 listopada

39 postów w tym temacie

Ta gra musi być świetna, już nie mogę się jej doczekać, jeżeli tylko nie będzie tak monotonna jak jedynka, to będzie to gra idealna. Szkoda, że trzeba czekać aż to listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no , gra zapowiada się dobrze , choć nawet jakby ten filmik był kiczem to i tak zagram , nigdy nie grałem w grę osadzoną w tych czasach i w tym miejscu . Pozostaje czekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie będzie dużo strzelania, w końcu AC = hidden blade (ostrze).
Oglądałem w nocy tą konferencję i ostatnie 10 minut oprocz SC:C było jedyne warte zobaczenia, przedtem ciągle pokazywali gry na Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ezio patrzący się w oczy tego faceta z szyderczym uśmiechem na ustach - genialne. Jeżeli zapowiedzi nie kłamią (przynajmniej te o różnorodności misji) to czekam na Grę Roku 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie tylko render, ale fajny filmik. Czemu Ezio głupie? Pewnie czytasz polszczyzną. Edzio xd Ezjo się czyta, jakbyś ktoś mylił go z Ed''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta gra będzie ociekała miodem, jak cała ta otoczka...to i tak ją kupie ;]
Wygląda przemega, Ubi wie, jak zrobić dobry tytuł.
Poza tym, potrafi też zrobić bardzo dobrą atmosferę przed premierą, co powinno zapewnić mega sprzedaż ;D
Tylko szkoda, że Jade zajmuje się teraz czymś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 15:49, krzysiex7 napisał:

Z czego on strzelił?? Czyżby wprowadzili broń palną??


To raczej działa jak mini kusza chociaż nie jestem przekonany, czy był huk wystrzału bo oglądałem bez dźwięku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by we Włoszech byli Templariusze, jak już ten krzyżyk jest znakiem Joanitów ale mogę się mylić. Jeżeli będzie taka grafika to warto odłożyć na nią trochę PLN xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować