Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: Relacja z konferencji Nintendo

71 postów w tym temacie

Nintendo - ojcowie Maria i Zeldy. Pierwsi wykorzystali możliwość czujnika ruchu w grach młodszym pokoleniom znani jako twórcy Wii. To oni poprzez Wii $port rozpropagowali casualizm (jak chce smg z CDA : niedzielniactwo ;)) Czy Ninny uderzy? Jestem pewien, że hardkorowcy czekają na "The Conduit". Część z nas graczy ma nadzieję na mocne uderzenie Ninny (a wiemy czyją matką jest nadzieja). A może Ninny odpowie na chaos (i hardkor) wojny casualowej (niedzielniakowej) wywołanej przez M$. Miła rozgrzewka przed konferencją $ony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 17:48, tvmars napisał:

Na Gamespocie trzeba mieć ukończone 17 lat aby móc oglądać konferencje :D

Fakt, być może pokażą trailer "Mario & Luigi udrażniają rury". ;] A na serio to nie dziwi mnie to. Wątpię, by pokazali cuda - oprócz Mariana i (może, może) Zeldy? Front Mission mogliby zrobić na Wii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Mario i Zelda to duperele, ale ja bym z chęcią przygarnął kolejne części tych gier na Wii. Zelda mogłaby być trochę mroczniejsza (albo tak w klimatach poprzedniej części), a Mario niech pozostanie Mariem :-) Nie ukrywam, że liczę na jakiegoś nowego Metroida na Wii (wiem, marzenie) albo chodziaż na prezentację "Metroid Trilogy". No i porządna platformówka by się przydała (Kirby, Donkey Kong); zaznaczam, że chodzi mi o typowy powrót do korzeni a nie o jakieś tam wyścigi i inne pierdołki. Żeby tylko pokazali więcej gier niż sprzętu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo pierwsze? Myślałem, że najpierw wystąpi Sony :P No nic, zobaczymy czy N czymś nas zaskoczy.
@Zaitsev - nie, też nie bangla... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować