Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: relacja na żywo z konferencji Sony

212 postów w tym temacie

Sony na prawdę dało rade ;)
Jak dla mnie najlepsza konferencja (przegapiłem co prawda Nintendo), ale nawet troche się uśmiałem, zwłaszcza przy prezentacji nowego kontrolera. No i Assassins Creed II - miodzio.
@ Renor - dzięki na błędy nie zwracam uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po wszystkiemu, uwazam ze jednak MS wygral ze swoim Natalem, kontrpropozycja Sony jest technologicznie dosc biedna wzgledem MS (zwlaszcza zwazajac ze PS 3 jest jednak sporo potezniejsze od X360). Czas wrocic do PC`towych gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACII niesamowity, coś wspaniałego.

Zgodnie z regułą, też pokazali motion controller, dla mnie najlepszy ze wszystkich trzech obozów.
Co do gier, to GT i The Last Guardian zapowiada się fajnie i ta strzelanka na początku Ucharted 2 chyba, oczywiście God of War wymiata, chciałby się mieć PS3 obok X360 po takiej prezentacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 godziny ponad i nic rewolucyjnego nie pokazali. no, moze oprocz tego ze JUZ robia FF14 i wczesniej wcieknietego PSP Go. nie bylo ani troche zaskoczenia jak np z MGS na X360 wczoraj... ale przynajmniej niezle gry na PSP zapowiedzieli... moze sie skusze w koncu na ta konsolke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO konfera wypadla duzo lepiej niz ta MS . Skoncentrowali sie na grach ,a nie na promowaniu kontrolerow . Naprawde najmilej mi sie ogladalo ta konfere .

Alizer przestan wierzyc w ta potege ps3 bo wlcale nie jest potezniejsza ,ma swoje dobre i slabe strony ,ale o potedze mowic tu nie mozna . Jest na poziomie klocka ,a w kwestii gpu nawet ciutke gorsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft sypał niespodziankami jak Mikołaj prezentami z worka, natomiast Sony chlasnęło blockbusterami na miarę Uncharted i God of War III. Gdyby tylko był jeszcze Heavy Rain, to postawiłbym konferencję Sony na równi z MS.
A Playloty zżerają Wiiloty na miejscu, razem z tymi ulepszającymi klockami do podpięcia u dołu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto było poświęcić 2 godziny na koferencję Sony. Bardzo mi się podobało, a zwłaszcza że dostaniemy na PSP GT + RE :) same plusy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 22:12, InterFejS napisał:

Awesome.
Microsoft podniósł bardzo wysoko poziom ale Sony go zmiótł. :]



Ciekawe czym. Dla mnie najbardziej liczyły się innowacje a na tym polu wygra MS ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w prezentacji Sony imo najlepszy okazał się gameplay AC, który nawet exclusivem dla PS3 nie jest :D Konferencja jak dla mnie na równi z Microsoftem, mimo to nie powala, poziom jest troszkę niski. Oprócz AC wyróżniłbym gameplay z GoW 3 i z Uncharted 2. Resztę albo znaliśmy, albo nie powalała. Fajnie też odbyła się prezentacja różdżki, ale sam sprzęt nie jest bardzo rewolucyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God of War 3 - tak! Na to czekałem te dwie godziny. Gra prezentuje się wyśmienicie (choć jest to praktycznie znów to samo), czekam tylko na premierę (jeszcze "tylko" niecały rok), i pożyczam PS3 od kumpla.

Cóż, konferencja Sony nie zrobiła na mnie aż tak wielkiego wrażenia jak Project Natal "mikromiękkich". Owszem, zaprezentowano dwie naprawdę fajne gry (Asassin''s Creed II zapowiada się na kolejny slasher, fail), ale czegoś brakowało. Czternasty Final Fantasy jest żartem, ogólnie większość tytułów na PSP była niezbyt ciekawa. Nie uświadczyłem szczękopadu, choć i na to nie liczyłem. Anyway, naprawdę udany show, bijący na głowę Nintendo i Ubisoft razem wzięte, choć wyraźnie odstający od doznań jakie dostarczył mi wczoraj M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten PS3wii czy jak to nazywacie mnie zachwycil... strzelanie z łuku ? ZAMOCNE! Czekam aż sprzecik wyjdzie, a nastepnie na gre gdzie mozna wykorzystywać łuczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazali i to nawet dużo. Nawet nie odczuwałem znudzenia, jak miało to miejsce przy konferencji Nintendo bądź Ubisoft''u. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 22:14, Pile napisał:

Ciekawe czym. Dla mnie najbardziej liczyły się innowacje a na tym polu wygra MS ;]

Innowacje, tjaa... Nie zapominaj o PlayStation Home, które ma duży potencjał.

Ogółem, Sony skoncentrowało się na grach, i to naprawdę świetnych, a ja wolę patrzeć na gry, aniżeli zabawę kontrolerem.

Sony > M$ (moim zdaniem, jeśli chodzi o konferencje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 22:17, AjKnowJu napisał:

ten PS3wii czy jak to nazywacie mnie zachwycil...

Playloty (analogicznie do wiilotów) :)

Faktycznie, prezentacja była znakomita - upgrade do Wiilota może się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować