Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: Wiedźmin - będą nowe przygody!

58 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2009 o 11:19, moonman napisał:

te pięć przygód jest już dostępne od jakiegoś czasu :P

Wesele
Wiedźminkołaj
Upiory w Cichej Wólce
Podstępy
Szlag by trafił te bagna



Owszem, ale wraz z patchem liczę na wersję z Dubbingiem... ;] A nie bez głosów postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 12:47, Bajta2 napisał:

Oby były bez bugów i z głosami aktorów, bo te na oficjalnej stronie są niestety bez głosów.
Tak czy siak czekamy :D


Wiedźminkołaj będzie lekko poprawiony, usunęliśmy błędy, które zostały wykryte po premierze.
Wesele również zostało poprawione, a poza tym dodaliśmy trochę nowych treści, m. in. wpisy do dziennika, o które gracze prosili.

Głosów niestety w przygodach nie będzie.

Oprócz tego, do tej edycji będą dołączone materiały przygotowane przez fanów. Część z nich nie była nigdzie publikowana. Jest na co czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przypomniałem sobie, że nie ściągałem żadnych fanowskich przygód, moze oprócz Wesela ;) Dzięki temu patch''u mam okazje nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 17:30, DODO1992 napisał:

To jest żałosne... Zamiast skupiać się na dodatkach zaczęliby się skupiać na kontynuacji...


Zdaję się, że te przygody są robione przez fanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mam wrażenie, że CDP boi się/nie ma środków żeby postawić jakiś bardziej konkretny krok w rozwoju Wiedźmina. Robią wielkie halo z możliwości ściągnięcia kilku nowych przygód, w dodatku fanowskich, znanych ogólnie wcześniej- ok, jak patch wyjdzie i będzie to dobrej jakości, to ściągnę i pogram. Nie mówię że takie zabiegi są złe, przedłużanie życia gry jest z pewnością sympatyczne, ale duużo bardziej ucieszyłaby wszystkich wiadomość o kontynuacji, albo chociaż jakimś większym, oficjalnym dodatku. A tu cisza. Rozumiem że to Polska, polskie warunki i polskie studio.. no ale sukces jednak też zobowiązuje ;) Boję się, żeby podołali zadaniu i nie zmarnowali potencjału naprawdę dobrej (może nie rewelacyjnej, ale dobrej na pewno) gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, że są jakieś nowe przygody w planach, ale ja czekam jednak na to kiedy pojawi się informacja, że w planach jest Wiedźmin 2, czy gra już z prawdziwego zdarzenia, bo nie ma co ukrywać, że takie pojedyncze przygody nie są w stanie dać tyle frajdy co cała gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary, nie marudź. To normalne, że gry przechodząc do kolejnych serii wydawniczych są wzbogacane o nowe elementy, tym bardziej, jeśli sa t dobre, fanowskie produkcje. Stary Wiedźmin jeszcze dobrze nie ostygł, a Ty już chcesz info o kontynuacji. Fani Blizza czekają na informacje o kolejnych odsłonach swoich ulubionych gier latami, a Ty już chcesz wszystko wiedzieć o wiedźmaku dwójce. Cierpliwości- jak będą chcieli i będą mieli co pokazać, to pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 18:16, Soamid napisał:

Coraz bardziej mam wrażenie, że CDP boi się/nie ma środków żeby postawić jakiś bardziej
konkretny krok w rozwoju Wiedźmina.


CDP RED Pracuje nad kilkoma projektami (dodam, ze te nowe przygody, ani nic do pierwszego Wiedzmina NIE jest zadnym z tych projektow)

Dnia 03.06.2009 o 18:16, Soamid napisał:

Robią wielkie halo z możliwości ściągnięcia kilku nowych przygód


1 news na stronie o grach - MEGA HALO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie podano daty? ;P

"Wiedźmin w Platynowej Kolekcji wzbogacony zostanie o 5 nowych przygód stworzonych przez fanów, po raz pierwszy na DVD! Wiedźmin w serii Platynowa Kolekcja ukaże się już 26 czerwca i dostępny będzie w sugerowanej cenie 69,90 zł. Posiadacze dotychczasowej wersji 1.4 będą oczywiście mogli zaktualizować ją do wersji 1.5 za pomocą patcha udostępnionego 26 czerwca na stronie www.thewitcher.com"

http://www.thewitcher.com/community/pl/news/

Wstyd! (Nie pierwszy raz zresztą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDPR pewnie nie miało zamiaru ogłaszać nowych projektów jeszcze przez pewien czas, bo mogli mówić o wersji konsolowej. Teraz, gdy zawiesili ten projekt, pewnie szybciej ujawnią jakieś informacje. E3 jeszcze trwa ;)

I możecie być pewni, że nad Wiedźminem siedzi bardzo mała część teamu, reszta pracuje nad innymi projektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, sam czekam na StarCrafta II już trochę czasu ;) No ale z całym szacunkiem, CDP daleko trochę do Blizza jednak :) Zresztą w dzisiejszych czasach niewielu producentów może sobie pozwolić na taki perfekcjonizm i dłuugie szlifowanie gry. Zresztą ok- niech tworzą drugą część jak najdłużej, jeśli miałaby być przez to dużo lepsza, jednak nie wiemy czy takowe prace w ogóle ruszyły... po zawierusze z konsolowym wydaniem (pierwszej części!) Wiedźmina po prostu mam wątpliwości.
Nie mam nic przeciwko stałemu wspieraniu wydanych produktów, ale trzeba pamiętać że Wiedźmin to jednak przygodówko-RPG, gra, którą można przejść kilka razy i tyle, a cały jej urok polega właśnie na zawiłościach fabularnych. To zupełnie co innego niż gry z gatunku RTS (takie jak nieśmiertelny StarCraft) czy te wyposażone w potężną broń, jaką jest multiplayer :) Innymi słowy, gry takie jak Wiedźmin, starzeją się dużo szybciej i wydawanie ich po raz kolejny w zmienionym pudełku czy dodawanie pojedynczych questów (w dodatku fanowskich) to chyba jedyne co można zrobić. Zresztą zakończenie jak i wiele nierozwiązanych wątków aż proszą się o szybką kontynuację. Popatrz jak to działa w przypadku np. Mass Effect (gry, która jakoś wydaje mi się podobna z wielu względów).

@Volvox: nie chodzi mi o news na gram.pl, ale o sam fakt ogłoszenia powyższego na targach E3, jakby to było coś nadzwyczajnego- inni zapowiadają kontynuacje swoich produktów, my chwalimy się nowym patchem. To samo jeśli chodzi o szumnie reklamowaną Edycję Rozszerzoną. Wydaje mi się, że trochę w tym jednak jest przesady.

Nie psioczę na CDP, bo nie wiem czym się obecnie zajmują, z jakimi problemami się borykają, po prostu - jak już mówiłem- martwię się trochę o tą serię (oby serię) :) Marudny jestem z natury, ale nie powiem żebym nie umiał czytać newsów.. zresztą nabijanie postów, statusy i inne głupoty to zdecydowanie nie moja sprawa :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak marudzicie, zamiast się cieszyć że będzie kolejny patch i nowe przygody. Polacy to tylko potrafią narzekać, ja się cieszę że będę mógł mile spędzić kolejne godziny grając w wiedźmina, chciałbym jedynie żeby oprócz przygód zrobili jakąś poprawkę, ciągle mi się gra tnie w wyzimie handlowej a niedawno zmieniłem nawet procka. Trochę to denerwujące że framerate nie jest stały, ale co do patcha to nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować