Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: Wiedźmin - będą nowe przygody!

58 postów w tym temacie

Jak dla mnie to zwykłe odgrzewanie kotleta w nieskończoność... "Community" - z tym mi się kojarzy tworzenie nowych przygód przez graczy, lub robienie drobiazgów przez producentów. Ale to nie jest powód żeby robić z tego wielkie halo i zachęcać ludzi do wydawania kasy na tą samą grę po raz kolejny.Czekam i czekam na jakieś info w sprawie części 2 Wiedźmina a tu nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , że wyjdzie nowy patch z przygodami ale tylko fajnie bo ja osobiście prawdopodobnie do oleje , skończyłem już tą grę 5 razy + większość " Nowych Przygód " . Nie zrozumcie mnie źle CDP to w dalszym ciągu moja ulubiona firma w Polsce xD Ale przez właśnie takie akcje bardzo szybko traci u mnie punkty . Jest nowy patch >? Suuperr - ale dajcie go na stronkę główną wiedźmina a nie chwalcie się tym , Jeśli CDP będzie chciał po raz 3 ( A raczej Tak ) sprzedać wiedźmina to nie dość , że w końcu fani i internauci podniosą bojkot ale i zaufanie do CDP ucierpi . Ileż razy można sprzedawać jedną i tą samą grę >? To już jest nudne a powoli staje się żenujące , pokażcie coś nowego niekoniecznie musi to być Wiedźmin II , ważne aby nie stać w miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 12:00, Moooras napisał:

"WESELE"!!! Oby to była zdubbingowana wersja tego przegenialnego dodatku!


z tego co pisali na thewitcher.com/forum to zadna z przygod nie bedzie miala dubbingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow 5 fanowskich przygód. Kurde nie możliwe że to te które od dłuższego czasu można pobrać w WWW;P

Słabe jest to co robi CDPR.. i o tym news nawet powstał. Potem będzie patch który doda jedną przygodę. Zresztą co to ma do E3? Bo chyba ktoś sobie żarty robi że to jest informacja godna chociażby ogłoszenia na E3. A jeżeli to było ogłoszone na targach w co wątpię bo na targi jedzie się wtedy jak ma się co pokazać.. bo gratuluje;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć, że nasz poczciwy wiedźminek, wciąż przechodzi zabiegi odmładzające - chociaż i bez tego ta gra jest już wiecznie żywa. A jeśli tak dalej pójdzie, to może się nawet doczekamy Wiedźmina 1,5 opracowanego przez zagorzałych fanów, zamiast drugiej części oficjalnej - a i daj Bóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 18:52, xD_ominik napisał:

Zabrali by się za wiedzmina 2 a nie robić nowe przygody do jedynki, grafa już się zestarzała
w tej grze.


Po pierwsze, grafa jest świetna w dalszym ciągu, a po drugie grafa w grach jest praktycznie najmniej ważna. Ja się tam cieszę, że zapewniają wsparcie dla tych, co wydali swoje grosiwo na tę grę. Przynajmniej czują się ważni, a nie, że wydasz czasem ponad 100zł, przejdziesz singla i tyle, możesz wystawić na sprzedaż albo odstawić na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eheheh, nie zdążyłem jeszcze za Wiedźmina się porządnie zabrać (od premiery mi na półce i na HDD siedzi), a tu Edycja Rozszerzona, nowe przygody - trzeba w końcu zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że chodzi tu o podtrzymanie pamięci o wiedźminie. Podtrzymywanie popularności i staranie się wyciągnąć z gry ile kasy się tylko da. Wiedźmin 2 pewnie wyjdzie ale przed tym bedzie jescze masa mało wartościowych informacji tak jak przed jedynką( i każda z wykrzyknikiem na końcu:p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze nie przeszedłem dodatkowych przygód z edycji rozszerzonej :P Muszę nadrobić zaległości.
Mam nadzieję że te fanowskie przygody są w miarę dobre, żeby się tylko nie okazało że zostały wrzucone na zaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wieeem a ja wieeeem ;D
A o tym wiedziałem już dawno.
I dobrze, że będą nowe przygody. Powiem więcej- bardzo się cieszę, bo i gdyż będą to dodatki... doskonałe. Wspaniałe, pełne pomysłów, dobrej grafiki (2D i 3D) i... No, sami się przekonacie.
Ja zresztą też ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować