Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: EA zdradza kolejne nowinki z Fify 10

16 postów w tym temacie

Ja już tego nie mogę słuchać. Co z tego, że wyjdzie 360-stopniowy dryblig, skoro komputerowy przeciwnkik nie jest tego w stanie wykonać? Oto cała Fifa - efektowne zwodu i strzały, a realizmu raczej nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...chyba, że przerzucimy się na PES-a ;P. Ja długo Fify broniłem, ale ta z numerkiem 09 okazała się kompletną porażką i rozczarowaniem dla mnie. Tak wiec słowo,że gdy nowy PES ukaże się na sklepowych półkach, to zrywam sie z lekcji i wpłacam panu przy kasie 129 złotych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nazwa mi się nie podoba.
FIFA 10, F10, zupełnie nie pasuje bo to w końcu FIFA 2010 ma być, a nie dziesiąta część serii. Poprzednie lata jeszcze jakoś pasowały, lecz teraz to się już słabe robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na PC znowu wcisną taki shit jak rok temu (w porównaniu do wersji konsolowej oczywiście), to naprawdę się na EA Sports wkurzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety odnośnie fizyki, realizmy i gameplayu to PES bije FIFE na głowę. Oczywiście można się przyczepić , że PES ma mniej licencji i gorszą grafikę ale jak ktoś chce prawdziwego symulatora to tylko i wyłącznie PES 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie zdradza te nowinki. Ja i tak tego nie kupię. Na PC ta seria się nie zmienia od premiery 08, więc przestawiłem się na PESa i nie żałuję. Przynajmniej Konami nie olewa graczy PCtowych jak EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że to będzie kolejny szit jak Fifa 09 - wolni piłkarze, spowolnione ruchy, niczym powrót do najgorszych wydań... zauważcie jedno - nie ma ANI JEDNEGO screena z prawdziwego gameplaya, jak co roku serwują nam jakieś gów...ne graficzki promocyjne... niedługo będą retuszować zdjęcia i tak podkolorowane wrzucać jako zapowiedź kolejnego super hitu szitu... powinni pokazać gameplay, jak to wygląda "z góry", a nie jakieś graficzki dla podjarania dzieciaczków... SYF SYF i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda się napalać i tak będzie to samo co w poprzednich odsłonach. Znowu jedyną zmianą jaka będzie to...a zaraz przecież nie było żadnych zmian. Fifa to shit PES jest o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować