Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #78: Która prezentacja na targach E3 2009 była najciekawsza?

25 postów w tym temacie

Microsoft, za świetne gry i do tego rewolucyjny projekt Nahalem i chłopca Mylo ;] A poza tym to nawet wszystkie ich gry nie były... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft zrobił świetną konferencję. Project NATAL, co z człowieka robi kontroler. Naprawdę imponujące to było. I zdawało się, że już nic nas nie zaskoczy. A tu Sony okazało się [dla mnie] po prostu lepsze. Lepiej przygotowali tą konferencję. Więc na Sony zagłosowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ... mym zdaniem Sony sie lepiej przygotował ... pokazal leprze gry i swietny joystick ( skojazenia ???? )...
MS nie pokazal jak dla mnie fajnych gier ale projekt natal i Mylo ( jesli to cos nie bedzie takie głupie jak sznikers ) były szupcio ! Pozyjemy zobaczymy co BEDZIE leprze ... CO SIE SPRAWDZ LEPIEJ !

PS Ubi , Nintendo , EA i inne takie firmy nie mialy szansy zablysnac ... all around MS i SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft za Assassin''s Creed II i Splinter Cell Conviction (mam nadzieję również na PC)
i druga ex aequo EA za Dragon Age i Mass Effect 2.
Ten i przyszły rok zapowiada się FANTASTYCZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za Gran Turismo na PSP oddaję głos na Sony. X-box mnie nie interesuje, gdyby nie wyszedł Assasin jet wiele innych ciekawych gier a Gran Turismo to król ścigałek od 11 lat i tak raczej pozostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ironicznie - EA. Za fajny pokaz SW: The Old Republic i Brutal Legend (nowy, świetny trailer). Trailer ConViction nużący (mnie osobiście jednak pierwsza wersja bardziej przypadła do gustu), Assasin''s Creed mnie nie ciekawi, Nintendo i Sony zaś absolutnie mnie nie zainteresowały (to drugie ma jeszcze minus, że na konferencji nie pokazało Heavy Rain - dobrze, że zrobiło to poza konferencją). Ubi ma kopa za brak jakichkolwiek materiałów o BG&E 2. Jeszcze Microsoft ujdzie za pokazanie trailera Alan Wake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 10:12, lurynowicz napisał:

Podejrzewam, że część z głosujacych i mówiacych zdania w stylu "Xbox mnie nie interesuje"
nie oglądala prezentacji MS. :)



Jestem przede wszystkim PC-ciarzem i jako dodatek mam PSP. X-box iwszystki co z nim związane mnie nie interesuje, choćby nie wiadomo jakie cuda tam pokazywali. Po to jest głosowanie żeby swoje własne subiekktywne zdanie objawić w wynikach. A skoro pomimo tylu świetnych pctowych gier zagłosowałem na SOny to o czymś świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pierwsze miejsce -Sony.

Za wrażenia z gier i rozwiązania techniczne daję MS 2 miejsce jednak forma ich pokazu ,przypominająca cyrk połączony z jarmarkiem a la mango telezakupy strasznie mnie odepchnęła. Światła, dym, kupione sławy, reżyserowane prezentacje gier, wszystko udało się w 100 % Jednym słowem - po prostu Amerykanie.

Nawet kawałek Bitlesów nie był na prawdę grany, tylko puszczony z playbacku- ludzie grający w trakcie tej prezentacji troszkę rozmijali się z muzyką (szczególnie basista). Czyżby kiepski odsłuch ? ;)

Z drugiej strony bardzo kontrastowe wystąpienie Sony- skromnie, bez wodotrysków, fakty,liczby i gry. Być może część z prezentacją wyników była troszkę przydługa i chełpliwa, ale skoro mają się czym chwalić to raczej powinni to robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem pececiarzem, bo mam tylko pieca (i PS2 które leży nieużywane... z powodu braku telewizora :D podobnie jak moje sprzęty typu SNES, C64, AMIGA, etc.) - mimo wszystko w grach komputerowych dla mnie najważniejszy jest klimat, gameplay i wizjonerstwo. Właśnie te wszystkie 3 elementy znalazłem w konferencji MS, choć Sony niewiele tutaj ustąpiło. Zabrakło mi Heavy Rain - którego jestem potwornie złakniony.

Choć ok, masz rację - po to jest ankieta, by przedstawić swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Sony i Microsoft pokazali zdecydowanie najlepsze prezentacje i zastanawiałem się między nimi dwoma. Już miałem głosować na Sony za GoWa 3 i moje ukochane AC II, ale rozsądek zwyciężył nad sercem. Uważam, że Projekt NATAL to najlepsza rzecz na E3, a PlayMote od Sony to po prostu trochę (dużo) zmodyfikowany Wiimote. No i nie pokazali Heavy Rain :P Tak więc głos poszedł do M$ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 08:30, igor8472 napisał:

Gran Turismo to król ścigałek od 11 lat i tak
raczej pozostanie...



Dwa słowa (właściwie jeden wyraz i jedna liczba):

Forza 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dlaczego nikt nie zainteresowal sie stoiskiem lucasartu i bioware''u, ich nowy trailer do old republic imo jest najlepszym z obecnego e3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować